Gaziemir’de Psikolog Arıyorum

Gaziemir psikolog, evlilik terapisi için ikişer uzmanımız cuma ve cumartesileri gelmektedir. Ege Pozitif Psikoloji İzmir de Ana Merkezi Karşıyaka olmakla beraber Alsancak, Gaziemir, Aliağa, Bergama da şubeleri vardır.

Hem çocukla hem ergenle hem yetişkin ile çalışan bir psikolog çok dağılmıştır ve uzmanlaşamamıştır. Bu nedenle tek konuda uzmanlaşmış bir psikolog seçmeniz daha kaliteli bir yardım almanızı sağlar.

Gaziemir de psikolog arayanlar bazen psikolojik danışma merkezi bulmakta zorlanmaktalar ve daha çok izmir Alsancak ya da Karşıyaka ya gelmek zorunda kalmaktadır. Biz Ege Pozitif Psikoloji ailesi olarak Gaziemir e Karşıyaka’dan birer uzmanımız gelmekte ve Gaziemir e yakın bölgelere hizmet vermektedir. siz de panik atak, kaygı bozukluğu, stres, depresyon, aile içi iletişimsizlik, kavgalar, gelin kaynana sorunları eşinizi size sahip çıkmıyorsa, evliliğinizde değersizlik hissediyorsanız, eşinizle iletişimsizlik yaşıyorsanız, sizi anlamıyorsa, sizinle zaman geçirmiyorsa, cinsel hayatınızda sorunlar varsa yanınızdayız sorunlarınız çözmek için. Evlilik kurtarılabilir, tamir edilebilir bir kurumdur. Bireysel olarak kendinizi çıkmazda hissettiğinizde bireysel terapi ile çözüme kavuşmanız mümkün yardım almak için geç kalmayın.

Uzm. Klinik Psikolog

Evşen ADIYAVUZ hk. ve daha fazlası için tıklayınız.

Aile, Çift ve Emdr Terapisti

Gaziemir psikolojik danışmanlık merkezimiz:

Gaziemir Ege Pozitif Psikoloji Adres: Gazi mah. Sinema Sok. Atmaca İş hanı No:2 Gaziemir/İzmir

Gaziemir Pedagog Çocuk Ergen Psikologu için uzmanlarımızı incelemek için tıklayınız.

 

Uzman Klinik Psikolog

Cem Akdemir hk. tıklayınız

Aile ve Cinsel Terapist

 

Evli olan uzmanımız; Uzman Psikolog Cem Akdemir, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca farklı farklı stajlarda yer alarak kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. Özellikle yetişkin psikoterapisi üzerine uzmanlaşmıştır.

 

 

Pedagog 

Sude Kaplan hk. ve yorumlar için tıklayınız.

Oyun Terapisti & Çocuk Ergen Uzmanı

 

Pedagog

Nilay Tufan Hk. ve yorumlar için tıklayınız.

Uzman Çocuk Psikoloğu ve Oyun Terapisti

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir