Hayatınızda yaşadığınız tıkanıklıklarda sizlere gizlilik ve saygı çerçevesinde anlamaya ve dinlemeye hazır geniş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yetişkin ve aile terapisti uzmanlarımız sadece bu alanda uzmanlaşmıştır. Çocuk ergen psikologlarımız farklıdır.

Kurumumuz da Özellikle Uygulanan Yöntemler

Emdr Terapisi Uygulamaları

Cinsel Sorunlar Terapisi

Bilişsel Davranışçı Terapi Teknikleri

Çözüm Odaklı Terapi

Nöropsikolojik Değerlendirme

Şema Terapi ve uygulamaları

Zeka, Kişilik ve Gelişim testleri

Dinamik ve Çözüm odaklı terapiler

Panik atak, kaygı bozuklukları, okb, aile sorunları ( iletişimsizlik, anlaşılamama, aldatma) kumar bağımlılığı, vb.

 

Karşıyaka Merkezli (iskele karşısı, yerde fıstık üstü)

Aliağa (koçtaş üstü)

Bergama (ata optik üstü TEB karşısı)

Gaziemir (sinema sok.)

 

Ödemeler; kurumumuzda kredi kartı ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemelerinde komisyon ya da fark almıyoruz

İletişim Numaraları;

0232 381 28 32

0533 206 81 98

0538 442 93 88

Whatsapp için tıklayınız.

Psikolog

Ecem Hazel Soyalp

Aile Danışmanı & Emdr Terapisti

1989 doğumlu, Evli, iki çocuk annesi olan psikolog Ecem; 2012 yılından bu yana psikoterapi yapmaktadır. Yetişkin, çift ve emdr terapisi üzerine uzmanlaşmıştır. Hakkında ve daha fazlası için tıklayınız.

Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman – Yorumları

30 yaşında ki Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman İzmir’de  Ege Pozitif Psikoloji Karşıyaka şubesinde sadece yetişkin psikoterapisi ve aile terapisi üzerine danışan görmektedir. 2014 yılında Boğaziçi üniversitesini bitirmiştir.
Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek – Yorumları

1983 doğumlu Evli bir kız bir oğlan çocuğu babası olan Bayram Şimşek; uzmanlığı yetişkin, cinsel sorunlar ve aile terapisidir. Ege Üniv. lisans, Dokuz Eylül Aile dan. yüksek lis. ve İstanbu da da masterını yapmıştır. Devamını oku…

 

 

Uzman Psikolog Sinem Gökçe & Çift ve Cinsel Terapi

2015 Ege Üniv. Psikoloji, aynı üniversitede aile danışmanlığı yüksek lisansını tamamlamış bireysel, aile ve cinsel terapi üzerine çalışmalarını yürütmektedir. hakkında daha fazlası ve danışan yorumları için tıklayınız.

Uzman Klinik Psikolog Cem Akdemir

Evli olan uzmanımız; Uzman Psikolog Cem Akdemir, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca farklı farklı stajlarda yer alarak kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. Özellikle yetişkin psikoterapisi üzerine uzmanlaşmıştır.

Karşıyaka Ege Pozitif Psikolojik Danışma Merkezinde aile ve yetişkin terapisi yapmaktadır.

Lisans dönemi boyunca yaptığı stajlar sırasıyla:

 • Malatya Devlet Hastanesinde (Gönüllü Yaz Stajı, 2010)
 • İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Psikiyatri Servisi, 1. Dönem Lisans Stajı, 2013)
 • Bakırköy Adliyesi (1. Dönem Lisans Stajı, 2014)

2015 yılı içerisinde İstanbul Aydın Üniversitesi, rehberlik alanında Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır.

2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yüksek lisans tezini ise “Akıllı Telefon ve Facebook Bağımlılığının Depresyon” ilişkisi üzerine yapmıştır. İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde zorunlu yüksek lisans stajını tamamlamıştır.

Özel bir huzurevinde ve özel bir hastanede Uzm. Klinik Psikolog olarak çalışmıştır. Aktif olarak hala danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Özel Olarak Aldığı Eğitimler

 • Bilişsel Davranışçı terapi
 • Şema Terapi Eğitimi
 • Bütüncül psikoterapi eğitimi
 • Aile danışmanlığı eğitimi
 • İlişki terapisi eğitimi
 • ve yüzlerce seminer ve konferanslara katılmıştır.

Çalıştığı Alanlar

 • Anksiyete Bozukluğu.
 • depresyon.
 • Fobiler.
 • Kayıp Ve Yaş.
 • Madde Kullanımı
 • Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)
 • öfke denetimi
 • Özgüven Sorunu
 • Panik Atak
 • Aldatma
 • Aldatılma
 • Aile İçi iletişim sorunları
 • Boşanma
 • Bağımlılıklar
 • Alkol-kumar-iddaa bağımlılığı

vb.

Psikolog Cem Akdemir ile ilgili Danışan Yorumları

 

Tavsiye ve Teşekkürler
S

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 118646

Yapılan olumlu yorumları referans alarak ulaştım Cem bey’e. Konuyu teori de aktarimi ve pratikte hayatimda ki karşılıklarını bulmama yardımcı olmasi sayesinde güzel farkindaliklar yaşadım. Asıl problemi veya kök nedenini sizin bulmanizi saglayacak ve sizi mevcut kosullariniz icinde daha iyi bir versiyona ulasmanizda yardimci olan bir yaklaşımı var. Kendinizi rahatlikla ifade edebileceğiniz birisi. Güler yüzlü samimi ve iyi bir dinleyici. Teşekkür ediyorum yardımları icin.

2 Beğeni

Hayriye  

TavsiyeNo: 118533

Çok daraldığım hatta nefes alamadığım bir günde tlf dan araştırmaya başladım mevki bana yakın olduğu için hemen aradım tlfnu cevaplayan bayan arkadaş okadar naif ve kibar bir şekilde benimle konuştu ki rahatladım evet dedim burası gideceğim yer. Sonrasında cem beyin ofisine gittim ve fotoğrafçı olduğum için dekorasyona ve ortamlara çok dikkat ederim Ortamı beni rahatlattı sonra cem bey ile görüşmeye başladım.beni hem çok iyi anlayan hemde çok güzel yönlendirdi kendimi çok iyi hissettim onunla konuşurken artık her hafta randevumun gelmesini sabırsızlıkla bekler oldum… Bu yazdıklarım inanın ki tüm içtenliğimle yazıyorum arkadaşlarımada tavsiye ediyorum buradan da söylemek istedim iyi ki varsınız cem bey

2 Beğeni

M.Ç

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 118530

Cem bey ile tanışma serüvenimde tavsiye ediyoruma dayanıyor , o nedenle bende yazmak istedim. Tavsiyeleri okuyup Cem beyden cokta çıkmazda hissettiğim yolun sonuna geldiğimi düşündüğüm bir anda randevu aldım tanışma fırsatı buldum. Kendimi cok rahat hissettiğim bir ortamla karşılaştım.Güven içinde hissetiğiniz biryerde mutsuz olma şansınız zaten yok.Yoluna ışık isteyen herkese gönül rahatlığı ile Cem beyi tavsiye ediyorum. Zaten daha önce yardım almayı deneyen herkes Cem bey i tanıdığında ne demek istediğimi cok iyi anlayacaktır.

3 Beğeni

Gp

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 118506

Terapistim Cem Akdemir ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Arkadaşım okadar çok negatif terapist deneyimi yaşamıştıki bana “bu sefer oldu! doğru insanı buldum” dediğinde hemen iletişim bilgilerini istedim. Hayatımın çok zorlayıcı bir dönemiydi… Terapiye hep çok inanmış fakat buna uzun soluklu fırsat bulamadığıma kendimi inandırmış sürekli ertelemiştim. Cem beye gittiğimde bir enkaz gibi hissediyordum. Nereden başlayacaktım ?çünkü daha önceki deneyimlerimden üzerimde bir tedirginlik vardı. Bu sefer tutturabilecek miydim. Terapistim içime sinecek miydi? Ben ne diyeceğimi bilemez öyle boşluğa bakıp düşünürken beni yakalayıp tam da o konuyu konuşmam adına bana alan açabilecek miydi derken Cem bey ile başlamanın nekadar kıymetli olduğunu ilk gün anladım. Kendisi alışılagelmiş terapistlerin dışında bir çizgide duruyordu… Çok samimi gelen bir yanı var Cem beyin, benimsediği terapi (kuramlar) sizi geçmişe götürüp orada buz gibi sulara girmiş bir vaziyette bırakmıyor. Konuşuyor, anlatıyor, yazıyor, görselleştiriyor dahası sizi bulunduğunuz ana güvenle geri getirip iyi hislerle uğurluyor… Ebeveynliğime, evliliğime bakışımda inanılmaz aydınlanmalar yaşamama neden olan insandır. Şu an’daki hayatınızın önemini kavrayan ve geçmişe yolculuk kadar bugününüzü de iyi geçirebilmek adına öncelikleri belirleyen farkındalığı çok yüksek bir terapist… Bu sebepten bir sonraki terapiye kadar günlerim çok daha rahat geçiyor. Bir süredir düzenli olarak devam eden terapimiz hala çok sürprizli açılımlara sebep oluyor. Kendisinin kapsayıcılığı, terapi anlayışı, insan’a bakış açısı bana kendimi her terapinin bitişinde şöyle hissettiriyor. Doğru yerdeyim… Kendisinden terapi almayı düşünen herkese önerim, kendinize lütfen bu iyiliği yapın olurdu.

▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.

3 Beğeni

A.Y

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117894

Hayatımızın zor bir süreç içerisine girdiği bir zamanda,internet üzerinden araştırma yaparken Cem beyi tavsiyeleri okuyarak tercih ettik.İlk randevudan itibaren oluşturduğu güven ortamı,tabularınızı artık geride bırakabilmenin zamanın geldiğini size olabildiğince hissettiriyor.Çift terapisinde sorunlarımızı içtenlikle dinleyip, kendimizi sorgulamamızı sağlayan yönlendirmeleri ve sorularıyla olaylara farklı açıdan bakmamızı sağladı.Hayatimizda farkedemedigimiz ve bir türlü adını koyamadigimiz sorunlarımızın,profesyonel ve naif yaklaşımı ile üstesinden gelebileceğimiz konusunda bize yol gösterici oldu.Terapi sırasında ince ayrıntılara gösterdiği özen,kendinizi daha rahat ifade edebilmenizi olanak sağlıyor,klinik ortamı ve çalışanlar bunu destekler nitelikte.Cem beye bize kattığı değerler için teşekkür eder, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

3 Beğeni

Ferda

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117465

Cem Bey ile oğlum için terapiye başladık halen devam etmekteyiz bu süreçte çok güzel gelişmeler kaydettik..Ergenlerle olan iletişimi onlara verdiği güven inanılmaz.Ergenlik süreci ebeveyn olarak yönetmesi ve algılaması zor bir süreç.Bu dönem Cem Bey’in desteği ile çok daha kolay geçiyor. Hepimizin en değerli varlığı evlatlarımız için zorlu geçen bu dönemlerinde profesyonel ve bir o kadar “Cem abi” yaklaşımı ile oğlumun gönlünü fetheden Cem Bey’e çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Y.T

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117237

Sorunlarimizi bilen bir uzman tanidigimizin yonlendirmis oldugu; anlasilir dille anlatimi, cozum odakli yaklasimi ile Cem Bey’den danismanlik hizmeti aldigimiz icin esim ve ben cok mutluyuz. Cok faydasini gorduk bize verdigi bilgilerin. Sizi anlayan, anlayacaginiz dille anlatip yaklasan tavriyla sohbet tadinda gecen seanslarin akabinde esim ve ben sorunlarimizin buyuk bir kismini hallettik. Sorun oldugunda ise nasil yaklasmamiz gerektigini ogrendik. Kendisini kesinlikle tavsiye edebilirim.

1 Beğeni

Sp

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117161

Merhaba 2019 un bitmesine iki gün kalmıştı ve ben 2020 nin ilk sabahına kızımla yalnız uyanacağımı hissediyordum ne yapsam olmamıştı ancak son bir şey kalmıştı profosyonel bir dokunuş Ataşehirdeydim ve google da karşıma çıkan ilk isim cinsiyetini bile anlamadım taki asistanıyla görüşüp sosyal medyasına bakana dek.. Hayatta tesadüf yok kimse kimsenin karşısına öylesine çıkmıyor ve yaşadıklarımız deneyim oluyor birde pandemi eklenince tam olduk bazıları acı da olsa bizi biz yapıyor ..Değerli hocam iyi ki vardınız iyi ki eşlik ettiniz yolculuğuma samimiyetiniz,doğallığınız,kısa net yaklaşımınız o huzur veren bitmek bilmeyen enerjiniz yarattiğınız farkındalık ve hatırlatmalar için çok tşk ederim gönül rahatlığıyla tam kalbimden tşk ederim ..

2 Beğeni

Ayşe K.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117081

Cem beye, ergenlik sorunları yaşayan oğlum için, internetten yaptığım araştırma sonucu ulaştım. Hakkında yapılan olumlu yorumlar sonucunda biz de deneyimlemek istedik. Oğlumun psikolog görüşmesine vereceği tepkiyi merak ederken, ilk görüşmeden sonra kendisinin Cem beyle görüşmek için can attığına şahit oldum. Cem beyi, konusunda uzman, anlayışlı ve ergenlik sorunları hakkında deneyimli bir psikolog olarak tanımlayabilirim. Oğlumda olumlu değişimlere şahit olduk. Kesinlikle ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.

4 Beğeni

P.N.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117064

Cem beyle beraber hayatıma tekrardan yön verdim diyebilirim. Sabırlı, güvenilir, son derece ilgili, işinin hakkını veren ve sevecen bir insandır kendisi. Aylarca hayatımı sayesinde didik didik edip, öyleydi böyleydi masaya yatırıp gerçekten aydınlanmama yardımcı oldu. Kendime tepeden bakmayı bırakıp, içime özüme dönerek yolumu aydınlatabileceğim farkına vararak, özgürlüğümün aslında benim elimde olduğunu, hayat ışığının içimde yandığını görmeme sebep oldu. Bu güne kadar bir kaç terapist ile çalıştım fakat Cem bey beni özüme döndürdü. Kendime olan güvenimi onunla tekrar yakaladım, gerçekleri görmem için, hayatımda yeni bir sayfa açabilmem için bana yoldaş oldu. Sadece dinleyen değil, olmanız gereken yola girmeniz için anlamadan yolunuzu açan bir psikologdur. O olmasaydı bu kadar cesaretli, dingin ve kararlı olamazdım. Olmak istediğiniz kişi olmak için Cem beyin danışını olun derim..

5 Beğeni

Ek

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117061

Depresyondaydım ve kendisine kimseye anlatamayacağım şeyleri anlattım. Kendisine tamamen güvendim ve bu yaptıklarımın sonucunda çok olumlu sonuçlar aldım. Kendimi gereksiz yere üzdüğümü, öfkemi ve korkularımı kontrol edemediğimi farkettim. Mükemmeliyetçiliğimi olumsuz sekilde kullandığımı ve olumlu sekilde kullanırsam neler yapabileceğimi farkettim. Hayatım gittikçe daha iyiye gidiyor. Beni anladığını düşünüyorum ve konuşmaktan keyif alıyorum. Kendisi çok arkadaşça ama aynı zamanda mesafesini iyi koruduğunu düşünüyorum. Çalışanları da güleryüzlü. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.

5 Beğeni

Ok

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 117052

Oğlumun ergenlik problemleri için internette ergen psikoloğu arayışındaydım ve Cem Bey’in sayfasına denk geldim. Hakkında olumlu şeyler yazılmıştı. Bayram tatili olduğu için çok da umutlanmayarak kendisine derdimi anlatan bir mail attım ve yarım saat sonra bana yol gösteren ve rahatlatan bir cevap geldi.O zaman doğru kişi ile iletişimde olduğumu anladım ve tatilden döner dönmez gittim.Bizi hem çok rahatlattı hem de çok güzel yönlendirdi.Oğlumuz için çıktığımız bu yolda karı-koca olarak kendimizi de değerlendirdik.Ergenlik dönemi boyunca da Cem Beyden danışmanlık almaya devam edeceğiz.Yani yolumuz uzun ama biliyoruz ki emin elde doğru adımlarla ilerliyoruz.

2 Beğeni

Kk

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 113766

Lisede okuyan oğlumun ergenlik dönemi sıkıntılar yaşarken birde buna aşk acısını eklemesi ve çok duygusal olan oğlumun giderek ruh halinin bozulması bizi çok endişelendirdi ne yapacağımızı şaşırmışken tamamen tesadüfen internet üzerinden araştırma yaparken Cem beyi tavsiyeleri okuyarak tercih ettik ama oğlumu gitmeye nasıl ikna edeceğiz derken Cem beyin bize tavsiyeleriyle bu sıkıntıyıda aştık zaten ilk randevudan sonra oğlum kendi isteğiyle gitmeye başladı ve çok şükür şimdi çok iyiyiz Cem bey oğlumu nasıl bu kadar etkiledi hala anlayamadım işinin uzmanı tavsiye etmemek imkansız

2 Beğeni

C.B.E.  

TavsiyeNo: 113362

Uzman Klinik Psikolog Cem Akdemir ile esimle katildigimiz bir egitimde tanistik. Aile ici iletisim, cocuk ve ergen gelisimi konularinda kendisi ile tartisma firsati bulduk. Kendisi meslegine profesyonel bir bakis acisoyla yaklasan, kendisini izleyenleri esinleme becerisine sahip, gunluk hayatin diliyle konusan, ornekleri ile calisyigimiz konulari pekisyiren bir uzman. Cocugumuzun buyume asamasinda gosterdigi yontemleri uygulayip sonuc aldik. Kendisine cok tesekkur ederiz. Ailelere, ozellikle anne ve babalara cocuklarinin gelisimi ve iletisimleri konusunda destek almak icin uygun bir kisi Cem Bey. Fayda sagalanabilir, tavsiye ederim.

2 Beğeni

S.D.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 113268

Cem Bey ile bir arkadasimin tavsiyesi uzerine tanistim. Kendisi ile online, haftada bir iletisim kurduk. Bosanma sonrasi yasadigim icsel huzursuzlugum, duygu degisimlerim, ofke problemim, kendimi yeniden kesfetme, tanimlama ve bulmam surecimde yonlendirmeleri ile gelecegimi dogru bicimlendirmem de oldukca buyuk katkisi oldu. Sordugu sorular ve yaptigi analizler ile kafamda adlandiramadigim, kendimi bana kotu hissetiren olaylarin nedenine ulasmamda cok ama cok yardimci oldu. Cem Bey; sabirli, pozitif ve danisanini gercekten onemseyen, takip eden biri. Oyle ki gunluk hayatimda ani gelisen bir olay karsisinda yasadigim duygu krizinde, gorusme gunumuz olmamasina ragmen talebim uzerine bana zaman ayirdi. Suan gorusmelerimiz ayda 1 gerceklesiyor. Eminim karsilasacagim bir sikinti karsisinda Cem Bey ve ekibi muhtesem enerjileri ile sonsuz destek olmaya devam edeceklerdir.

4 Beğeni

Ö.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 113218

Cem Bey’i internetten buldum. Özellikle kendisi hakkında yapılan olumlu/samimi yorumlar karar vermemde etkili oldu. Ailevi sıkıntılarımda boğulurken, çaresizlik içindeyken gittim. Daha önce hiç düşünmediğim yada aklıma gelmeyen pencereden aile yaşantıma bakmamı sağladı. Kendisi çok profesyonel aynı zamanda samimi kolay iletişim kurulabiliyor. Daha ilk seansta özel bütün sıkıntılarımı rahatlıkla anlatabildim. Cem Beyden önce televizyonda sık boy gösteren bir psikologa gidip hayal kırıklığı yaşamıştım. Cem Beyin yaklaşımı iletişimi çok başarılı– herkese tavsiye ediyorum…

4 Beğeni

Burcu

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 113127

Cem Bey’e internet üzerinden ulaştım ve kendimi iyi hissetmemem dolayısı ile kendisinden 2,5 aydır kişisel psikolojik danışmanlık hizmeti alıyorum. Görüşmelerimiz esnasında gerçekten kendisinin sizi dinlediğini ve problemleriniz ile ilgilendiğini hissediyorsunuz. Ayrıca; kendisi gerek teorik gerekse de örneksemeler yolu ile öneriler sunuyor ve olaylara farklı açılardan bakmanıza olanak sağlayarak sizi çözüme bir adım daha yaklaştırıyor. İçerisinde bulunduğunuz duruma sadece psikolojik değil, aynı zamanda bilimsel olarak da (besin eksikliği, vitamin eksikliği, …) sebebiyet verebilecek hususlar hakkında sizi bilgilendirmekte, olaylara sadece tek bir açıdan bakmamaktadır. Kendisi oldukça profesyonel ama aynı zamanda profesyonelliğin getirdiği/getirebileceği soğukluk veya karşısındakine uzaklık durumu mevcut değil, bu da kendinizi daha iyi ifade edebilmenize olanak sağlıyor. Birlikte çalıştığı kişiler ve ortam tam olması gerektiği gibi, özellikle ortamda abartı olmaması çok iyi.

2 Beğeni

H.K.  

TavsiyeNo: 113092

Klinik Psikolog Cem Akdemir ‘ü yakın akrabalık sebebiyle tanimaktayim. İşini seven, yenilikleri yakindan takip eden, eleştirilere açık bir kişiliğe sahiptir. İstanbul’da yaşayan bazı tanıdıklarım psikolog aradığında kendisine yönlendirdim. Fayda sağladıklarını kendilerinden duydum. EMDR Terapisi , cift terapisi konusundaki yoğun ve başarılı calismalarini yakından takip etmekteyim. Yetiskin, bireysel çift ve Emdr terapisi konularinda yardıma ihtiyacı olanlara Klinik Psikolog Cem beyi rahatlikla tavsiye ederim.

2 Beğeni

Harika..  

TavsiyeNo: 112866

Sevgili Cem, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda birlikte keyifle çalıştığım çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir çalışma arkadaşımdır. İşini her zaman özveriyle yapan, hem çocuklar hem yetişkinlerle iletişimi oldukça güçlü, sükunetine her zaman hayranlık duyduğum biridir. Profesyonel yaşantısının yanı sıra uzun yıllar çocuklarla sosyal içerikli bir çok çalışmada da gönüllü olarak yer almıştır. Birlikte çok keyifle geçirdiğimiz Nesin Vakfı hsonu etkinliğini, ahşap boyama etkinliklerini hep sevgiyle hatırlarız. Sevgi dolu bir aile babası olan Cem’i, güler yüzü, derin mesleki bilgisi ve samimiyetiyle herkese gözüm kapalı öneririm. Sevgiler

3 Beğeni

Mutlu D

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112808

Cem Beyden şehir değişikliği yaptıktan sonra sıkıntı yaşadığım bı surecte destek aldim. Hem şehir değişikliği hem tek başına ayakta kalma asamasinda karşıma çıkmış olması benim için büyük şans oldu. Kendi alaninda oldukça deneyimli yorumları ve yönlendirmeleri bana ciddi anlamda yol gösterici oldu. Profesyonel destek dışında hem mevcut süreçte hem sonrasındaki samimiyeti, takibi ve desteğini belirtmeden gecemeyecegim:) Kendisine bu dönemde bana gösterdiği destek ve abilik için buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Unutulmasın ki uzman bir göz ve gorus her zaman hayatı kolaylaştırıcı bı dokunuş etkisine sahip. Hetkese tavsiye ediyorum..

3 Beğeni

Bilge  

TavsiyeNo: 112806

Cem Bey ile bir staj kapsamında tanışma imkanım oldu. Kendisi ile 3 kez Ege pozitifi psikolojide beraber çalıştık. Çalışmalarımızda Cem Bey’in hem öğretici hem de iyi bir dinleyici olduğunu gördüm. Kendisi ile çalışmak çok keyifli idi. Çalışmalarımız sırasında danışanlarına karşı olan davranışları çok iyi ve sevecendi. Ege pozitifi’yu ve Cem Bey’i özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Psikolojik danışma almak isteyen herkese Cem Bey’i önerebilirim.

2 Beğeni

G. D  

TavsiyeNo: 112725

Cem hocamı yüksek lisansta tanıma imkanı buldum.Son derece güleryüzlü, kendine güvenen, sosyal ve herkesle çok kolay iletişim kurabilen birisi. İşine son derece hakim olmasının yanında organizasyon yeteneği de oldukça yüksek. Yeniliklere açık ve işini ciddiye alan bir meslektaşımız. Kendini sürekli yenileyen, farklı bakış açıları geliştirebilen biri olduğuna, gerek sunduğu vakalarda, gerek tedavi yaklaşımında şahit oldum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..

1 Beğeni

Dag

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112564

Cem Bey’e çift terapisi için uzman ararken kendisi hakkında gördüğümüz pozitif yorumlar sayesinde ulaştık. Kendisi ilk görüşmeden itibaren sizi çok rahat hissetiriyor. Sorunlarınızı hem bireysel hem de çift olarak ele alarak yönlendiriyor. Alanındaki deneyimini görüşmelerde hissediyorsunuz, bu da size güvenilir bir iletişim kurma imkanı sağlıyor. İletişimindeyse uzak ve mesafeli olmak yerine samimi bir dil tercih ediyor. Yeni başvuranlar için bu yaklaşımın önemli olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte kendisiyle bireysel seans alma imkanı da bulduğum için hem çift hem de bireysel terapi için çok rahatlıkla önerebilirim. Çift sürecinin sonunda ilişkinizin devamıyla ilgili alacağınız kararda sağlıklı bir değerlendirme yapabileceğinizi hissediyorsunuz.

4 Beğeni

S.E.  

TavsiyeNo: 112538

Cem Bey’i kızım aracılığı ile tanıdım. Birlikte çalışıyorlar. Kendisi sıcakkanlı son derece bilgili biri. Sohbet etme ve birkaç konu hakkında fikrini alma şansım oldu. Söylediği her şeyde pek çok faktörü göz önüne alarak öneride bulunduğunu gördüm. Bence bu onun tarafsız ve çok boyutlu düşünebilen bir psikolog olduğunu gösteriyor. Bizler bir psikologtan göremediklerimizi, düşünmeyi atladğımız şeyleri bize göstermesini istemez miyiz zaten? Cem Bey bu özelliklerinin yanında iyi eğitimli ve çok donanımlı, kültürlü bir beyfendi. Kendisini ve çalışmalarını takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

1 Beğeni

Büşra n…  

TavsiyeNo: 112461

Cem Akdemir ile bölümden bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendisi bu alanda çalışmak isteyen gençlerin örnek alabileceği biri. Kendi tecrübelerini aktarmaktan çekinmiyor ve maksimum fayda sağlamaları için de gerçekten uğraşıyor. Tecrübesi, eğitimleri, sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışması ve bunu yaparken edindiği yeni deneyimleri işine aktarmasıyla ruh sağlığı alanında başvurulabilecek sayılı güvenilir insandan biri haline geliyor. İnsan ilişkilerinin ok güçlü oluşu onun en büyük artılarından. Sadece psikoloji alanında değil farklı uğraş alanlarında da kendini geliştiriyor oluşu takdire şayan. Kendisine mesleki yaşamında başarılar diliyorum. Sevgiler

1 Beğeni

S.E  

TavsiyeNo: 112331

Psikolog ve psikoterapist Cem Akdemir ile kardeşimin aracılığıyla tanıştım. Yakın bir iş arkadaşım cocuğunun yaşadığı özel bir sorun nedeniyle kendisine ulaştım. Is arkadaşım bir suredir psikoterapi destegi almaya calışıyordu. Psikolojik destek yaklaşımları konusunda kafası karışık ve iş ortammda konsantrasyon acısından sorunlar yasıyordu. Cem Bey ile tanıştırdım. Telefonla kendisine danıştık. Sorun konusunda arkadasıma yaşadığımız sehirde bir uzman Emdr ilecalışan psikoterapiste ulaşmamızayardımcı oldu. Arladaşım sorunu baska bir uzmanla calıstı ancak Cem Bey işe gorustukten sonra kafa karışıklığı gitti. Kendisine teşekkür ederim bize destek oldugı için.Onerebilecegim biridir.

3 Beğeni

Şenay O.  

TavsiyeNo: 112330

Klinik Psikolog Cem Akdemir ile akrabalar aracılığı ile tanışmaktayım. Mesleğini severek yapan, uzmanlık sahibi olsa dahi güncel bilgi ve yaklaşımları takip eden ve de kendini güncelleyen birisidir. Cem Beyin oldukça zengin kütüphanesi bulunmaktadır. Psikoloji ve kişisel gelişim konularında kapsamlı yazıları için kitapların düzenlenmesinde kendisine destek olmustuk. Yazarlık serüveni konusunda başarılar dilerim. Çalışma alanlarında destek almak isteyenlere kendisini tavsiye edebilirim

Beğenin

Bilal  

TavsiyeNo: 112264

Yüksek lisansta tanıştığım ve mesleki alandaki başarılarının haricinde pozitif, dinamik, hassas, yardımsever ve daha bir çok üstün yönleriyle birlikte hep hatırlayacağım çok kıymetli bir dostum. Hakikaten Cem Bey güler yüzü, enerjisi ve mesleki donanımı ile danışanlarına ilk görüşmede “doğru yere gelmişim” düşüncesini uyandıran çok başarılı bir psikolog. Onun bilgisinden ve donanımından sadece danışanları değil meslektaşları olarak bizler de çok yararlandık. Buradan kendisine sevgilerimi sunuyorum ve başarılarının artarak devamını diliyorum.

5 Beğeni

Pınat

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112243

Cem Bey’e, mesleğim ve özel hayatımla ilgili psikolojik olarak çok zayıf olduğum bir dönemde gittim. İlk seanstan itibaren de kendi iç yolculuğumda bana rehberlik etti. Tesadüfen internette iş yerime yakın klinikleri araştırırken web sitesiyle karşılaştım. Hatta çok yakın iki arkadaşım da benden sonra Cem Bey’in danışanı oldular. İş hayatımda bu kadar sağlam durabilmemin ve özel hayatımda her şeyin bu kadar güzel gitmesinin güzel sebebi Cem Bey’dir. Profesyonelliği ve tedavi sırasında danışanına da yansıttığı pozitifliği Cem Bey’i en yakınlarıma tavsiye etmemde çok etkili oldu. İyi ki yolum Cem Bey’le kesişti. Kendisine her şey çok teşekkür ediyorum.

6 Beğeni

F

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112232

Cem Beyden ile 6 aya yakın süredir ailevi ve kişisel çıkmazlarım üzerinde çalışmaktayız. Daha önce tecrübe ettiğim tüm diğer farklı disiplinlerden, yöntemlerden çok daha faydalı bir sonuç aldım. Kendi alanında kesinlikle tavsiye edeceğim, işinin ehli bir danışman. 6 ay gibi kısa bir ürede aşama kaydetmeme yardımcı oldu. Kendisi ile düzenli olarak görüşmelere devam etmeyi planlıyorum. Yardımları ve sıcak, samimi yaklaşımı sayesinde uzun süredir çözümlemekte sıkıntı yaşadığım bir kaç sorunu daha basit şekilde ele almamı sağlamış durumda. Cem Beyi kesinlikle tavsiye ederim.

3 Beğeni

Sühenda

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112212

Cem beyi bir arkadaşımız tavsiyesi üzerine tanıdık ve 2018 Ekim ayı itibari ile çift terapisi almaya başladık. İlk tanışmadan itibaren verdiği güven duygusu, samimiyeti eşimle beni çok rahatlattı. 7 ay yoğun olarak, bazen haftada iki seans, bazen tek, bazen çift terapiye başladık. Öyle ki, ilişki hayatımız Cem bey öncesi ve sonrası olarak ayrılabilir. Eşimle ilişkimizi anlamaya çalışırken, aynı zamanda kişisel gelişimimize de fazlasıyla yardımcı oldu ve verdiği bilgilerle bizi olgunlaştırdı. Çift terapisi yanında emdr çalışmalarımız da oldu. Profesyoneliğinin yanında insani değerleri size bir terapistle birlikte hayatınıza değerli bir insan kazandığınızı her an hissetiriyor. Kendisini tanımaktan çok mutluyuz. Bu konulardaki yardıma ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

5 Beğeni

Elc

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112189

Cem Bey ile burada yer alan hakkındaki yorumları okuduktan sonra, kardeşim ile ilgili iletişime geçtim ve hemen randevu aldım. Annem ve babam boşandı. Travmatik olaylar yaşadık ve kardeşimin tam üniversite hazırlık yılıydı. Bir yıl boyunca hiç ders çalışmadı, motivasyonunu kaybetmişti. Üniversiteyi kazanamayınca dershaneye tekrar yazdırdık ve bu esnada Cem Bey’in desteği ile ilerlersek çok daha verimli bir dönem geçireceğini düşündüm. Gerçekten de öyle oldu, çok faydasını gördük. En önemli konu da diğer doktorlar gibi oyalama politikası izlemedi ve her şey yolunda diyerek 3-4 seanstan sonra terapilerin şimdilik yeterli olduğunu aksi bir duruma kadar devam etmemize gerek olmadığını söyledi. Dürüst ve güvenilir bir doktor, herkese tavsiye ederim.

5 Beğeni

Tuğçe

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112179

Cem Bey’le daha önce kendisinden terapi almış bir arkadaşımın önerisi ile tanıştım. Evliliğimde ve haliyle evde olan sorunlarla ilgili çözüm yolu bulmak için danıştım. Hem tek başıma hem eşimle birlikte katıldığımız seanslar oldu. Yalnız benimle olan seanslarda genç kızlık yıllarımda yaşadığım ağır bir olayın etkilerinin şimdiki hayatıma yansıdığını fark ettik. Bana EMDR terapiden bahsetti. Denemek istedim. Kısa aralıklarla yaptığımız birkaç seans sonrasında fark ettiğim değişim inanılmazdı. Bu kadar hızlı bir değişimle karşılacağımı bu kadar iyi hissedeceğimi düşünemezdim bile. Süreç çok kolay değildi benim için ama sonuç gerçekten tatmin edici oldu. İlişkimle ilgili problemlerle alakalı olarak görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Cem Beyi tecrübesine, donanımına, uzmanlığına, samimiyetine ve etrafına yaydığı pozitif enerjisine şahit olmuş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

2 Beğeni

Hakan Ö  

TavsiyeNo: 112175

Cem Bey’le danışmanımın bulunduğu ofiste tanışma fırsatım oldu. Görüşmelerimizi sürdürdüğüm danışmanım EMDR tekniğinden bahsetti ve birlikte keşfettiğimiz bu sorun için EMDR’nin iyi bir yöntem olduğunu anlattı. Kendisinin bu konuda uzmanlığı bulunmadığını ve bu konuda Cem Beyle çalışmamın daha iyi olacağını söyledi. Bu sayede bir süre boyunca Cem Beyle yaptık görüşmelerimizi. Hem tavrı hem birlikte yaptığımız çalışmalar beni çok olumlu etkiledi. İyi ki danışmanım Cem Beyle tanışmama vesile olmuş. Çok başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. EMDR terapi almak isteyen kişilere de gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ediyorum

3 Beğeni

Mehmet  

TavsiyeNo: 112121

Cem oncelikle yüreği güzel bir insan.insan yanında iken güvende ve huzurlu hissediyor.arastirmayi sever,yeni öğrendiği şeyleri paylaşmayı hayatına uygulamayı sever öğrendiklerini deneyimleriyle yoğurur hayatının kalanında bu bilişimi kullanmaya özen gösterir. Is yaşamında da böyle olduğunu, aynı hassasiyetle hatta daha fazlasıyla danışmanlık verdigini biliyorum. Ekibindeki insanları özenle seçer her birinin iletişim becerilerinden mesleki yeterliliklerine ince eler sık dokur.basarili olmasının ve meslektaşlarından sıyrılma sının sebebi kesinlikle yeniliklere ve öğrenmeye her daim açık oluşudur. Bu konuda Cem beyi tavsiye ediyorum.

2 Beğeni

Özge  

TavsiyeNo: 112019

Üniversiteye başladığımda ve yeni bir şehre geldiğimde gerçekten şoka uğradım. İnsanlar, büyük şehir, kargaşa, o yoğunluk falan gerçekten başımı döndürdü diyebilirim. Yalnızca okula ve oradan da yurda geçiyordum kimseyle konuşmuyordum. Bu durum bir süre sakin ve iyi hissetmemi sağladı ama sonrasında yalnız hissetmeye başladım. Odadan çıkmamaya başladığımda derslerim de çok kötü etkilenmeye başladı ben de danışmanımdan bir psikolog önermesini istedim. Cem Beyi önermelerine daha ilk görüşmede çok mutlu oldum. Çünkü enerjisi çok çok güzel bir insan. Neşeli ve güler yüzlü. Ses tonu, konuşması insanın kendini iyi hissetmesine yetiyor. Görüşmelerimiz sürerken çok şeyi yoluna koydum gerçekten. Bir kere o yapışık mutsuzluk hissinden kurtuldum. Üniversite hayatımı bir kabus olmasını engellediği için çok teşekkür ediyorum Cem Bey’e.

1 Beğeni

Y.M

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 112014

Merhabalar, Cem Beyi tanıdığımın önerisiyle buldum. Öncelikle söylemek isterim ki kendisi objektif duruşu ve sorunlara karşı verdiği çözüm odaklı önerileriyle gerçekten işini çok iyi yapan bir uzman. Geçen yıl İş ve özel hayatıma yetişememem, bunun üzerimde yarattığı sıkıntısı ve baskı sinirlerimi bozmaya, yapılması gerekenlerin tarafımdan yapılmadığını her şeyin öyle yığınlar halinde bir köşede durduğunu fark ettiğimde yardıma ihtiyacım olduğunu anladım ve Cem Beyle görüşmeye başladık. Tamamladık süreci. Çok verim aldım ve iyi ki kendime bu iyiliği yapmışım diyorum her düşündüğümde. Her şey her zaman yolunda gitmese de işlemesi gereken bir şeyler var ve aksaklıklar bir kar topu gibi büyümeden önce önlem almak gerek. Cem Bey bu konuda bana çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.

2 Beğeni

A.G.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

 

TavsiyeNo: 111972

Cem Bey ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.2 senelik bir birlikteliğim var..6 aydır artık birbirimize olan saygımız kalmadı diyebilirim.Birbirimizi çok sevdiğimiz halde kırıcı olmaya başladık..Kiz arkadaşımın yersiz kiskanmalari beni iyice bunalmıştı..Taki Cem Beyi tanıyana kadar..Konunun içeriğine okadar hakimdiki seansın bitmesini hiç istemiyordum..Titiz çalışması programlı oluşu ve benim seanslara düzenli katılmam ilişkimizi kurtardı..Ilk seansta kendim gitmiştim Ileriki seanslarda kiz arkadaşımi da davet ederek birlikte çalıştı bizimle..Cem Beye nekadar teşekkür etsem azdır.Mutlulugumuzu Cem Beye borçluyuz.Cok teşekkürler Cem Bey.Butun çift arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.Saygilar

1 Beğeni

E.O.  

TavsiyeNo: 111968

Cem Bey’i kendisiyle aynı yerde çalışan terapistim sayesinde tanıdım. Terapistimin yönlendirmesiyle kız kardeşim ve eşi uzun süredir evliliklerinde yaşadıkları ve onları ayrılma noktasına kadar getiren problemler nedeniyle Cem Bey’e gitmeye başladılar. İlişkilerini hem çok yakınından hem de dışarıdan görebilen biri olarak şu anda geldikleri nokta gerçekten de inanılmaz. Kardeşim ve eşi evliliklerini bitirme düşüncesinden uzaklaştıkları gibi, hem evliliklerini sağlamlaştırdılar hem de bireysel olarak ikisi de çok farklı ve güzel bir yere gelmeye başladılar. Bütün bu gelişmeleri çok yakından tanık olan biri olarak gönül rahatlığıyla Cem Bey’i herkese tavsiye ederim.

2 Beğeni

Med

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 111967

Cem Bey ile burada yer alan hakkındaki yorumları okuduktan sonra iletişime geçtim ve hemen randevu aldım. Çok sıkıştığım, hayatıma yön vermekte zorlandığım bir dönemde tanıştım kendisiyle. Samimiyeti, kibar ve beyefendi duruşu ilk tanıştığımız anda hemen farkediliyordu. Seanslarımızda profesyonelliğini ve işini gerçekten severek yaptığını da net bir şekilde gördüm. Yaşadığım sıkıntıların kaynaklarına dair benim de bazı öngörülerim olmasına rağmen, aklıma gelmeyecek o kadar detay noktaları farkedip konuşarak açığa çıkardı ki kendi dünyamı yeniden keşfettim. İlk seansımızda bana görüşmelerimizden ne beklediğimi sorduğunda kendisine “gerçek beni bir yerlerde bıraktım ama nerede olduğunu bile hatırlayamıyorum ve kendimi bulmak istiyorum” demiştim. Seanslar ilerledikçe bu keşif sürecim o kadar doğal bir şekilde ilerledi ki bir sonraki görüşmemizde konuşmak üzere sayfalarca notlar aldığım oldu kendime ve düşüncelerime dair. Ayrıca görüşmelerimizin sadece konuşmakla sınırlı olmaması, kendisinin konuştuğumuz konulara ilişkin film önerileri yapması entelektüel olarak da ciddi anlamda besleyici oluyor. Yakın çevrem de görüşmelerin olumlu etkisinin net olarak farkedildiğini belirtiyor. Açıkçası bir şeylerin üzerini örtmeden, düğümleri tane tane çözümleyerek ilerlediğimizi ben de günlük yaşantımdaki rahatlamamdan anlıyorum. İnsanın hayatı ve özeliyle ilgili konuları paylaşması zordur, her şeyden önce güven gerektirir. Bu sebeple kendisi gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir danışmandır.

2 Beğeni

B.E.  

 

TavsiyeNo: 111949

Cem Bey’i çalıştığı kurumdaki bir meslektaşı aracılığıyla tanıyorum. Kendisi hem hayattaki duruşu hem insanlara ve olaylara yaklaşımı hem de mesleğine olan sevgisi sayesinde işinin ehli bir terapisttir. Cem Bey, kendisini sadece tek bir alanla kısıtlamadan yeni her şeye açık karakteriyle kendisini geliştiren, gündemi ve yenilikleri takip eden meraklı ve ilgili yapısıyla alanında çok başarılı biri olmuştur. Bütün birikimlerinin yanında insanlara olan samimi ve içten yaklaşımı ile kendisine gelen bütün danışanlara faydalı olmuştur. Kendisini herkese tavsiye ederim.

2 Beğeni

Berkay y…  

 

TavsiyeNo: 111924

Öncelikle Cem’in işine çok bağlı bir psikolog olduğunu söylemek istiyorum. Mesleği konusunda kendisini sürekli geliştiren yerinde saymaktan hoşlanmayan, her daim yeniliğe açık ve işini keyifle yapan bir kişi olmuştur. Çalışkanlığı ve sahip olduğu disiplini iş yaşamı dışında da gözlemlediğim ve takdir ettiğim özelliklerinden biridir. Çevremizde psikolog arayan bir iki arkadaşımızı ona yönlendirdik ve gerçekten çok memnun kaldılar. Onlardan duyduğum güzel şeyler neticesinde ben de burada psikolog arayışında olan kişilere kendisini tavsiye etmek istedim. İyi bir terapist arıyorsanız Cem’le yapacağınız görüşmelerin çok faydalı olacağını ve bu beklentinizi karşılayacağını düşünüyorum.

2 Beğeni

Tulay  

 

TavsiyeNo: 111850

Merhabalar, Cem Bey uzman görüşüne güvendiğim bir psikolog arkadaşımdır. Kendisinin her zaman iyi bir dinleyici olduğunu düşünmüşümdür. Güler yüzlü ve samimi hali yanında profesyonel duruşunu da her zaman muhafaza eder. Kendisini tavsiye ettiğim kişilerden, Cem Bey hakkında aldığım olumlu dönüşlerin ardından bu platformdan da kendisini psikolog arayışında olan kişilere tavsiye etmek istedim. Cem Bey’i psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.

1 Beğeni

A.A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

 

TavsiyeNo: 111816

Cem Bey’e eşimle evliliğimizdeki problemleri çözme konusunda çok umutsuz olduğumuz bir dönemde gittik. İnternetten araştırdığımızda kendisinin öğrenim bilgileri ve hakkında yazılan yorumları çok olumlu bulduk. Gerçekten kendisiyle görüştüğümüzde de güleryüzü, içtenlikle eşit şekilde ikimizi de dinlemesi bize güven verdi. İlk görüşmeden itibaren işini ve insanları seven birisi olduğunu farkettik. En önemlisi Cem Bey işinin teorisini çok iyi bilen ve uygulamada da danışanlarına bunu çok iyi aktaran bilgili, profesyonel bir uzman. 3 seansta eşimle evliliğimizdeki problemleri çözmeyi başardık. Kendisi son derece hümanist, işini çok iyi bilen bir uzman. Herkese tavsiye ederim.

4 Beğeni

 

 

 

 

 

Barış T

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 111781

Cem Bey ile arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kazanmis olduğum üniversite bölümüyle ilgili çok ikilemde kalmıştım.Ne yapacagimi bilmiyor, okula kayıt bile olmamayı düşünüyordum.Arkadasimin ısrarları sonucunda Cem beye gittim. Isini okadar iyi yapan,özverili çalışan,sabırlı kişiliğiyle benim kafamdaki bütün olumsuz düşüncelerimi katildigim seanslar süresince rahatlamami sağladı.Ve doğru yolda doğru kararlar verdiğimi biliyorum artık.Buda Cem beyin sayesinde gerçekleşti.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki Cem Beyi tanımışım ve herkese tavsiye ediyorum