Hayatınızda yaşadığınız tıkanıklıklarda sizlere gizlilik ve saygı çerçevesinde anlamaya ve dinlemeye hazır geniş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yetişkin ve aile terapisti uzmanlarımız sadece bu alanda uzmanlaşmıştır. Çocuk ergen psikologlarımız farklıdır.

Kurumumuz da Özellikle Uygulanan Yöntemler

 • Emdr Terapisi Uygulamaları
 • Cinsel Sorunlar Terapisi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi Teknikleri
 • Çözüm Odaklı Terapi
 • Nöropsikolojik Değerlendirme
 • Şema Terapi ve uygulamaları
 • Zeka, Kişilik ve Gelişim testleri
 • Dinamik ve Çözüm odaklı terapiler
 • Panik atak, kaygı bozuklukları, okb,
 • Aile sorunları ( iletişimsizlik, anlaşılamama, aldatma)
 • Kumar bağımlılığı, vb.

Karşıyaka  (iskele karşısı, yerde fıstık üstü)

Bayraklı (Lider Centrio)

Aliağa (koçtaş üstü)

Bergama (ata optik üstü TEB karşısı)

Gaziemir (sinema sok.)

Ödemeler; kurumumuzda kredi kartı ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemelerinde komisyon ya da fark almıyoruz

İletişim Numaraları; 0232 381 28 32

0533 206 81 98

0538 442 93 88

Whatsapp için tıklayınız.

Psikolog Ecem Hazel Soyalp Aile Danışmanı & Emdr Terapisti 1989 doğumlu, Evli, iki çocuk annesi olan psikolog Ecem; 2012 yılından bu yana psikoterapi yapmaktadır. Yetişkin, çift ve emdr terapisi üzerine uzmanlaşmıştır. Hakkında ve daha fazlası için tıklayınız.

 

Uzman Klinik Psikolog

Cem Akdemir

Emdr & Aile ve Cinsel Terapist

Evli olan uzmanımız; Uzman Klinik Psikolog Cem Akdemir, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır.  Özellikle yetişkin psikoterapisi, aile ve cinsel terapi üzerine uzmanlaşmıştır. Hakkında daha faza bilgi ve danışan yorumlarını okumak için tıklayınız.

Uzm. Klinik Psikolog

Evşen ADIYAVUZ 

Aile, Çift ve Emdr Terapisti

1984 doğumlu iki çocuk annesi Evşen hanım 2004 yılında Hacettepe üniversitesi psikoloji lisansını tamamladıktan sonra klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Evşen Hanım hakkında yorumlar ve daha fazlası için tıklayınız.

Uzm. Klinik Psikolog

Bayram Şimşek

Aile – Çift – EMDR ve Cinsel Terapist

1983 doğumlu evli 2 çocuk babası olan uzman klinik psikolog Bayram Şimşek; Ege Üniv. lisans, 9 Eylül Üniv. Yüksek lisans ve İstanbul’da da master eğitimini almıştır. Yetişkin psikoterapisi (aile, çift, cinsel, emdr, ilişkiler, bireysel psikoterapi) üzerine uzmanlaşmış olup bir çok eğitim almıştır. Şuanda da psikolog ve psikolojik danışmanlara psikoterapi teknikleri üzerine eğitimler ve süpervizyon vermektedir.

Uzmanlık alanı özellikle 20 yaş üstü yetişkin psikolojik sorunlarıdır. (aile, çift, ilişki, cinsel, panik atak, okb, vb)

Deneyimleri

 • Ege Pozitif Psikolojik Gelişim ve Danışmanlık Merkezi

 • Jandarma genel Komutanlığı rehberlik danışma merkezi

 • Milli eğitim bakanlığı ilkokul, ortaokul, rehberlik araştırma merkezinde psikolojik danışman

 • Adalet Bakanlığı Aile Mahkemelerinde aile danışmanı

 • Psikoterapi ve aile danışmanlığı derneği kurucu başkanı

 • Ege Psikoloji Enstitüsü Kurucusu

 • Ege Pozitif Psikoloji Kurucusu

1983 Yılı Ermenek doğumluyum

2003 de Ermenek Lisesini bitirdim

2003-2008 arası Ege Üniversitesinde 4 Yıl Psikolojik Danışmanlık eğitimi ve 1 yıl ingilizce eğitimi alıp, 2008 de mezun oldum.

2008 Yılından itibaren 5-19 yaş arası çocuklarla çalıştım.

2009 yılından itibaren Adalet Bakanlığı – Aile mahkemelerinde boşanma süreciyle ilgili bilirkişilik yapmaya devam ediyorum.

2009 da Davranış değiştirme sertifka programı aldım

2009 da akran ara-buluculuğu eğitimini aldım ve akran danışmanlığı projesini iki yıl yürüttüm.

2008-2010 yıllarında Rehberlik Araştırma Merkezi-özel eğitim değerlendirme kurulu kurullarında çalıştım

2010-2011 yılları arasında Jandarma Genel komutanlığında (Bornova 10.Alayda) RDM bölüğünde (madde bağımlısı ve psikolojik destek alan askerlerin toplandığı bölük) çalıştım.

2011 yılından beri Adalet bakanlığı – Suça Sürüklenen çocuklarla çalışıyorum.

2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde Aile Danışmanlığı Tezli Yüksek Lisans programına Başladım. 2015 yılında da “Aile Eğitimlerinin Aile tutumlarına etkisi” üzerine tezimi yazdım.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi klinik psikoloji masterını tamamladım

Aliağa Psikoterapi ve Aile Danışmanlığı Derneğini kurdum

Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsünden cinsel terapi eğitimini aldım

Oyun terapisi eğitimi alıp bu alandada uygulama ve eğitim vermekteyim

Davranış Bilimleri Enstitüsünden (Emre Konuk’tan) EMDR Terapi eğitimi aldım

Psikoterapi Enstitüsünden (Tahir Özakkaş) Hipnoz eğitimini aldım

Masterson Eğitimi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimlerini de Tamamladım

BAYRAM ŞİMŞEK HAKKINDA DANIŞAN YORUMLARI

Danışan yorumları

https://www.doktortakvimi.com/bayram-simsek-2/psikoloji-pedagoji/izmir

https://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_24459_bayram_simsek.htm

sitelerinden alınmıştır.

 

Görkem
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
11.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78639
Kendisiyle 2-3 aydir tanisiyoruz hayatta yön tabelalarina yanliş baktigimi farkettirdi kötü bi iş kazasindan sonra ömur boyu benimle varolacak somut durumlari alismami saglayan kişidir bu durumdan dolayi kendime olan bitmiş guvenimin sagolsun yeniden ortaya cikardi aslinda bu tur tedavileri cok sacma bulan kisilerden biriydim konusarak ne cozelebilir ki olan sabit dusunceli insanlardan biriydim ancak bunun boyle olmadigini sagolsun cok guzel belli etti hayatin devam ettigini is kazasindan dolayi dogan sorunlardan dolayi gittigim tedavide bir bakmisim ki bu sorunlari aşmışım gecmisten beri devam eden kisisel sorunlarida cozmeye baslamisiz bu yuzden kendisine cok tesekkur ederim halende kendisinden tedavi almaya devam ediyorum işe olan bagliligini taktir ediyorum
     15 Beğeni

Ebru E.F
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
6.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77756
Bayram bey’le bir kaç aydır tanışıyoruz kendisinden bir süre terapi aldım. Bir yabancıya bu kadar açık olabileceğimi yada bukadar rahatlayabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bana kendimi farketmemi sağladı, samimiyeti ve içtenliğini zaten başında çözüm konusunda Kendisine ve Kendinize olan inancınızı arttırıyor. Ben başından beri bir psikoloğ değilde iyi bir Arkadaşım’mış gibi hissettim herşeyi konuşup mutlaka bir çözüm buluyorsunuz. Sizi her konuda rahatlatabilen, çözüm bulma konusunda yardımcı olan, yani aslında benliğinizi kendizi farketmenizi sağlıyan düşünce yapısına sahip biri…Eşiniz, Aileniz, Çocuklarınız ve Biz Danışanlarınız sizi tanıdığımız için gerçekten şanslıyız… Kendisi sihirli bir değnegi olmadığını söylüyor ama bence var 😉 Samimiyet ve gülümsemesi… Ve bu yüzden herkes Bayram Bey’i tanımalı…
     15 Beğeni

İpek
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
30.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91548
Bayram Bey’le hayatımın en kötü zamanlarında tanıştım. Çok stresli ve dibe battığım zamanlardı. Kendisinden 2 aylık kısa bir süre terapi aldım. Gerçekten kendisi çok samimi, anlayışlı ve çok güven veren bir psikolog. Kendimle ilgili ve sorunlarımla ilgili farklı bakış akışı kazandırdı bana. Bana daha güzel bir gözle, daha farkında bir şekilde bakmayı öğretti. Tramva sonrası stres bozukluğumdan dolayı kendisinde bir sürede emdr terapisi aldım. Sorunlarımla baş etmemi emdr ile çok kolay aştım.Bayram Bey özellikle danışanlarıyla çok ilgilenen ve her zaman takipte olan biri. Şehir değiştirdiğim için kendisiyle terapiyi bırakmak zorunda kalsam da kendisi benim ilk psikoloğum ve kendisini, bana kattıklarını hiçbir zaman unutmayacağım. Kesinlikle güvenerek gideceğiniz iyi eğitimli bir psikolog.
     12 Beğeni

Sümeyye
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88662
Yaklaşık 6 Senedir Çeşitli Psikologlardan Yardım Alıyordum Bayram Beyi 4 Aydır Tanıyorum 6 Yıldır Gördüğüm Tedavilerin Bana Zaman Kaybettirmekten Başka Pek Bir Şeye Yaramadığını Gördüm 6 Yılda İlaçlarımla Birlikte Gördüğüm Ama Verimli Sonuç Alamadığım Aksine Daha Kötü Olduğum Tedavimi Tek İlacı Samimiyet Ve Sizi Olduğunuz Gibi Kabul Eden Bayram Beyle 1 Buçuk 2 Ay Gibi Kısa Bir Süre de Gayet Güzel Bir Şekilde Sonuca Ulaştırdık Şimdi Kendimi Daha Güzel İfade Edebiliyor Öfke Kontrolümü Sağlayabiliyorum Aslında Oraya İlk Gittiğimde Niyetim Onu Çıldırtıp En Kısa Zamanda Ondan Kurtulmaktı Ama Ava Giderken Avlandım 🙈 😂 Artık Sadece Güzel Şeyleri Konuşmak İçin Görüşüyoruz 😊 Kendisine Buradan Çok Teşekkür Ediyor Ve Gitmeyi Düşünen Herkese Zaman Kaybetmeden Gitmelerini Tavsiye Ediyorum.
     12 Beğeni

Elif Y.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93306
Bayram bey ile eşimle boşanmaya karar verdiğimiz bir aşamada tanıştık.Daha önceleri de birkaç psikolog, psikiyatr uzmanına başvurmuştuk fakat hiç birisi bize Bayram Bey gibi yaklaşmadı.İlaç verip gönderdiler.Bir kez bile arayıp nasıl oldunuz iyimisiniz diye soran olmadı.Bayram bey ilacı mecbur kalınmadığı sürece önermeyen bir uzman.Ben ilaçsız panik ataklarım geçmeyecek diye düşünürken uyguladığı ve benim uygulama sırasında çok güldüğüm kendim bile sonucuna inanamadığım EMDR yöntemiyle beni beynimdeki çöplerden temizledi.Sorunlarınıza kendi sorunu gibi çözüm arayan,en ufak sıkıntınızda bir telefon kadar uzaklıkta olup sıkılmadan dinleyen ve gerçekten etkili önerilerde bulunan, yanındayken arkaşınızla sohbet ediyormuşcasına rahat hissedebileceğiniz ve kesinlikle her konuda güvenebileceğiniz bir uzman arıyorsanız Bayram Bey ile tanışmanızı tavsiye ederim.
     9 Beğeni

Aslı A.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
7.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91750
Bayram beyle yaklaşık bir aydır tanışıyorum ve olumlu etkileri oldu kafama taktığım sorunlarımla kolaylıkla başetmeyi öğretti bana. Şimdiye kadar bir kaç psikiyatri doktoruna gittim ama ilaç tedavisi ile bu korkularımı unutmamı sağladı ilacı bırakınca eski korkular dahada katlanıyordu. psikolog bayram bey ilaç uygulamayıp korkuları temelden çözüyor ilaç kullanmış gibi mutlu oluyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum kafanızda büyütmeyin bırakın Bayram bey çözsün diyorum😀
     8 Beğeni

Masal
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81728
Kendisini tanıyalı hemen hemen 1yıl olacaktır. Bayram beyi seminerlerinden birisine giderek tanıdım.Seminerin konusu çocuk Aile ilişkileriydi seminerden sonra Bayram bey e gitmeye karar verdim. Benim sorunum 8 yaşındaki kızım ın HİPERAKTİVİTEYE BAGLI DİKKAT BOZUKLUGU sorunumuzdu bu sorun İKİMİZ arasında problemler çıkarmaya başlamıstı danışan olarak bu konuyla ilgili Bayrambey den nasıl davranmam gerektigini bu tür çocukların neler yapıp neler yapamayabileceklerini KIZIMIN bu sorunu yuzunden durtusel hareket ettigini ogrendim. BUNUN gibi başka sonlarımda da bana iyi gelen çozumler uretmemi sagladıgı için kendisine teşekkur ediyorum.. BU gibi daha birçok bilgileri ogretecekleri olduguna kesinlikle emin olarak herkeze tavsiye edebilirimmm.
     18 Beğeni

Sevgi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91616
Kendimi kötü hissetiğimde bir tanıdığımın tavsiyesiyle Bayram Bey’le bir görüşme yaptık uzun bir süre önce annemle aramızda sorunlarımız vardı. Anlaşamıyoduk, konuşamıyoduk, birbirimizi dinlemekte bile zorluk çekiyoduk. Annem ile düzenli olarak görüşmeye geldik ve annemle birbirimize davranışlarımız düzeldi artık birbirimizi dineleyebiliyoruz konusabiliyoruz ve anneme kendimle ilgili bir seyleri soylemekten korkuyodum tepkisinden ama Bayram Bey’in önerdiği bir sekildr annemle konusmak istedgimde birbirimize kagit yazarak konusmaya basladik ve bu cok ise yaradi ayni evde annemle mektuplasiyoduk eglencelide oluyodu annemle daha fazla yakinlasmamizida sagliyodu sonuc olarak annemle artik cok rahat bi sekilde konusabiliyoruz ve aramiz cok iyi. Daha sonra cok samimi oldugum bir arkadasm 6 aylık bir süreçte bana oyun oynadı beni cok yıprattı ve bu sureckte Bayram Bey hep yanimda oldu benimle sıkılmadan ilgileniyodu. Ruhsal dengem bozulmustu kendime zarar vermistim ama bunlarında ustesinden sayesinde geldim kimseye guvenmemeyi kendime zarar vermemeyi ogretti bana . En son olarak da sınıftakı arkadaslarımla özel hayatımla sorun yaşamaya başladım sinirlerime hakim olamıyodum hayir demeyi bilmiyodum ama artik hayir demeyi sinirlerimi kontrol etmeyide ogrendim. Bana EMDR uyguladı ve o uygulamadan sonra iki gün boyunca bu kötü anılarımın hic birini hatrlamadim unutamadigim anilarimi bas edemedigim sorunlar vardi ve bunlara cok iyi geldi. Şuan kotu anilarimin hepsini hatirliyorum ama onceden cok rahatsiz ediyodu beni ama suan hic bi sekilde rahatsiz etmiyor ve hayatimdan aşırı derecede memnunum. Mutluyum huzurluyum gülümsemeyi herseyi baştan ogrenmis gibiyim ve hepsi Bayram Bey sayesinde tesekkur ederim. Eğer sizinde bu gibi sorunlar veya herhangi bisey hic fark etmez Bayram Beyle konusmanizi tavsiye ediyorum cunku hic sıkılmadan dinleyen ve cozum onerileriyle insani rahatlatiyor.

ar…a

i̇…ö

Doğrulanmış

Konum: başka bir yer • Diğer

Boşanma kararımın olgunlaşmasında ve süreci sağlıklı bi şekilde yürütmemde en büyük role sahip olan sevgili terapistim… Sayesinde kendimle önce buluşup, sonra barışıp tam anlamıyla yeniden doğdum. İyi ki yollarımız kesişti

Hasta

Doğrulanmış

Konum: Ege Pozitif Psikoloji • EMDR Terapi

Yaklaşık 7 yıldır panik atak tedavisi için ilaç kullanıyorum. Artık ilaçlardan kurtulmak istiyordum çünkü hep bir doz fazlası vücudum ilaçlara bağışıklık kazanıyor artık etki etmiyor ve bir çok yan etkisinin olması sebebiyle ilaçsız bir tedavi yöntemi olan EMDR almaya karar verdim. Arkadaşımın da önerisiyle Bayram beyle tanıştım ve bana bu süreçte çok yardımcı oldu hala da yardımcı olmaya da devam ediyor. İlaç dozumu şükürler olsun ki sorunsuz azalttım ataklarımı ve ankstiyete krizlerimi kendim kontrol altına alabiliyorum. En önemlisi de artık acile koşmak yerine kendim çözebiliyorum. Yıllarca hayatımı zindan eden bu hastalıkta bana bu kadar destek olan, kendime güvenmemi sağlayan Bayram Bey e çok teşekkür ediyorum.

A

a….b

Doğrulanmış

Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Bireysel Terapi

Ben terapiye karar verdiğim zaman internette araştırmalarım üzerine Bayram Beyle tanıştım.Çok senelerdir antidepresan tedavileriyle boğuşmama rağmen bir türlü duzelemiyordum.Artık ilaç kullanmak istemediğim için Bayram Beyin EMDR tedavisi ilgimi çekti ve başladık iyi ki başlamışım başlarda iyileşeceğime pek inanmamıştım her seans sonrası kendimi daha iyi hissetmeye başladım.Ve randevularıma gitmeyi iple çeker oldum.Çünkü her seanstan sonra hayata daha güzel ve olumlu bakmaya başladım.Hala devam ediyoruz ta ki Bayram Beyin buraya kadar dediği güne kadar devam edeceğim.Psikolojik sorunları olan herkese çekinmeden Bayram Beye gitmelerini ısrarla tavsiye ediyorum.Alanında çok iyi bir psikolog.Teşekkürler Bayram Bey.

H

h….ş

Doğrulanmış

Konum: Bayram Şimşek • Normal Randevu

Terapiye taciz travmamın tüm hayatımı tamamıyla işgal etmesi ve bu durumun sağlıklı ilişki kurmama engel olması nedeniyle başlamıştım. Taciz travmam maalesef ki cinsel hayatımı da olumsuz etkiliyordu. Daha önce de terapi almıştım ama bu konu hala bende tabuydu. Bayram Bey’le terapiye başladığımdan beri sayesinde hayatımda çok yol aldım. Hatta hayatımda ilk defa orgazm oldum ve artık tacizden dolayı da kendimi suçlu hissetmiyorum. Hayatımda donup kalan bu konuda yol almamda yardımcı olduğu için Bayram Bey’e çok ama çok teşekkür ederim.

E

e….k

Doğrulanmış

Konum: Bayram Şimşek • Diğer

Bayram beye esimle boşanma asamasına geldiğimizde gitmeye karar verdik bize o kadar iyi geldiki onun sayesinde esimle artık kavga etmeden konusabilmeyi öğrendik, birbirimizi anlamayı Farklı olmamıza rağmen Bu farklılıklarımıza saygı duymayı öğrendik Birbirimizi ne kadar sevdiğimizi hatırlamamızı sagladı Onun sayesinde boşanmaktan vazgeçtik bayram bey çok samimi çok içten ve alanında çok iyi bir uzman kesinlikle hiç düşünmeden bayram şimşeği seçin

G

g….ç

Doğrulanmış

Konum: Ege Pozitif Psikoloji • EMDR Terapi

Merhabalar, benim sorunum 5 yıl önce gebeliğimde panik atak(boğulma hissi) ile başlayıp anksiyete ile devam etmişti. Hastalık kaygısı, sürekli bedeni dinleme, ya hasta olup ölürsem diye endişe etme(takıntılı düşünceler) bununla birlikte Dr’ların kötü teşhis koyabilir düşüncesi ile hastaneye girememe. Artık öyle bir hal almıştı ki günlük işlerimi bile yapamaz hale gelmiştim.Tabii bu durumun yarattığı bir takım semptomlar..ısrarla ilaç kullanmadan (ilaç içmekten de korkuyordum) çok ağır ataklar geçirdim.En sonunda İnternetten Bayram bey hakkında olumlu yorumlar okuyarak kendisinden seans almaya karar verdim.Açıkçası biraz umutsuz başlamıştım.sanki yaşadığım sorun çözülemezmiş gibi geliyordu taa ki ilk EMDR seansına kadar.Bayram Bey’in tecrübesi sayesinde daha ilk seansta farkı hissettim. Meğer bana bunları yaşatan geçmişteki olumsuz anılarımmış.1 ay içinde 4 seans EMDR terapisi uyguladı ve ben 3. Seanstan sonra giremediğim hastaneye girebildim. Hâlâ daha inanamıyorum kendime. Henüz yolun başındayız. Umuyorum hepsi kökten çözülecek. Benim gibi olan arkadaşlar lütfen umutsuzluğa kapılmayın.Ben iyileştiysem herkes iyileşir.çözülmeyecek sorun yok. Siz Bayram Bey’e anlatın gerisini o halleder..Sevgilerimle..

M

m…..

Ben internet üzerinden bulmuştum kendisini, bana iyi geldi ve kendimi daha iyi hissettim.İyimser, anlayışlı,güleryüzlü ve canayakındı.Yönlendirmeleri güzeldi.Bayram Bey’den sonra değiştiğimi hissettim. İletişimde kalabiliyoruz.Devam ediyoruz hala kendisiyle.Kendisini önerdiğim kişiler de oldu.

O

o…..

Farklı bir tedavi yöntemi var ve çözümü gayet iyiydi.Kendisi bana yol gösterdi .Süreçteki takibi ve yönlendirmeleri yeterliydi benim için.Uyguladığı tedavi yöntemi güzeldi. Çok saygılı ve düzgün biri kendisi. İstediğim zaman beni kabul etti.Seanslarımızın yeterli olduğunu, sıkıntı yaşarsam tekrar görüşebileceğimi söyledi.Herkese öneririm kendisini.

T

t….k

Doğrulanmış

Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Bireysel Terapi

Bayram Bey ile tavsiye üzerine tanıştım. Alanında uzman ve danışanlarına karşı oldukça ilgili bir uzman. Kısa zamanda çok yol aldığımızı düşünüyorum kendisiyle. İlgili yaklaşımı, pozitif enerjisi, beni dikkatle ve ilgiyle dinleyip takip etmesi sayesinde kendimi daha değerli hissettim. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

S

Doğrulanmış

Konum: Online Danışmanlık • Online Danışmanlık

Merhabalar ben burada ki olumlu yorumları okuyarak bayram beyin danışanı olmaya karar verdim ve iyiki de bu kararı vermişim ben 2011 yıllından bu yana panikatak hastasıydım avustralyada yaşıyorum randevularimiz online oluyor önce Allahın sonra da bayram bey sayesin de dünyanın öbür ucunda şifayı buldum terapinin ilk başlarından bu yana çok yol katettik kendisine teşekkür ediyorum iyi ki tanımışım

 Konum: Ege Psikoloji Enstitüsü Bayr…daha fazla

gitmeden önce bu tür şeylerin insanın kafasında bitecegine inanırdım ama yanılmışım iyi ki gitmişim bayram hoca sayesin de insanın bakış açısı hayata olan duruşu değişiyor siz de hayattan zevk alamıyorsanız bayram hocayı öneririm 🙂

Görüşü şikayet et

A

ak…c

 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Cins…daha fazla

Bayram bey tam anlamıyla alanında muhteşem asla yapamam dediğim,imkansız gözüyle baktığım vajinismus illetinin artık sonuna gelmiş bulunmaktayım bu olayla karşılaşan bayanlar hiç vakit kaybetmeyin bayram beyden yardım alın ben yaptıysam ben başardıysam eğer hepiniz yapabilirsiniz asla geç kalmayın hemen randevu alın ve bir kez daha evliliğinize sarılın bayram bey sayesinde mutlu huzurluyum minnettarım …

Uzm. Kl. Psk. Bayram Şimşek

“Gecen sabah Bayram bey başardım çok mutuluyum” mesajınız sanırım bir psikolog olarak mesleki doyumumun çok güzel hissetirdiği anlardan bir tanesiydi. Sizinle ve eşinizle terapi yapmak benim için çok büyük keyifti, teşekkürler.

Görüşü şikayet et

H

h…..

 Konum: Ege Psikoloji Enstitüsü Bayr…daha fazla

Bayram beyden yaklaşık bir 10 seans kadar terapi aldım.Kendisiyle tanışmadan önce hayata çok umutsuz ve karamsar bakıyordum.Kendisi hayata farklı bir bakış açısı ile bakmamı sağlayıp,ilaç vs. kullanmadan,ilk başta saçma diye düşündüğüm emdr terapisi ile adeta yeniden doğmama sebep oldu.Her insanın kendisi için 1 kere bile olsa böyle bir işinin ehli insanla tanışmasını tavsiye ederim.

Uzm. Kl. Psk. Bayram Şimşek

ilginiz ve yorumuz için teşekkürler

Görüşü şikayet et

E

e…..

 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Ai…daha fazla

Esimle boşanma noktasına gelmiştik, son çare bayram beye gittik, bilgisi tecrübesiyle ve analizleriyle ilişkimizi toparladı ikimizinde hataları varmış, birde erken boşalma sorunumuz da vardı çok kolay çözuluyormus 10 seans gittik hala arada devam ediyoruz ilişkimiz düzeldi teşekkürler

Uzm. Kl. Psk. Bayram Şimşek

evliliğinizde ve ilişkinizde mutlu güzel günler sizleri bekliyor katkım olduysa ne mutlu bana, ilginiz ve yorumunuz için teşekkürler.

Görüşü şikayet et

E

e…..

Güzel yorumlarınız için teşekkürler.

Bayram Şimşek hk. daha fazla danışan yorumu okumak için tıklayınız.