Hacettepe Üniversitesi 2004 psikoloji lisans mezunuyum. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Aynı zamanda mesleki gelişimim için çeşitli eğitimlere ve seminerlere katıldım. Bu süre zarfında çeşitli özel eğitim merkezlerinde ve anaokulunda kurum psikoloğu ve müdürü olarak çalıştım.  Şu anda Ege Pozitif Danışmanlık Merkezinde danışmanlık yapmaktayım.

Aldığım Eğitim ve Seminerler:

WISC-R

Psikologlar Derneği, 2008 (Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği)

Montessori Semineri

Okul öncesi derneği, 2014

Montessori Eğitmenlik Eğitimi

 Okul öncesi derneği, 2014

Oyun Terapisi

Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, 2014

Çocuk Değerlendirme Testleri

Psikoaktif Danışmanlık Merkezi, 2014

AGTE GISD-A BENTON-F BENDER GESTALT KENT EGY PEABODY BEİER CÜMLE TAMAMLAMA TESTİ METROPOLITAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ

Aile Danışmanlığı Sertifikası ( Psikoaktif Danışmanlık Merkezi, 2016

Pedagojik Formasyon Eğitimi Adnan Menderes Üniversitesi, 2016

Aile Arabuluculuğu Sertifikası Psikoaktif Danışmanlık Merkezi, 2016

Adlerian Terapi Eğitimi

Hayying Danışmanlık, Ekim 2021(Katılım Belgesi)

Bilişsel Davranışçı Terapi(Çocuk-Yetiskin- Aile)

Psikoaktif Danışmanlık Merkezi, 2020

Bilişsel Davranışçı Terapi (çocuk)- masal terapi

Bilgelik Enstitüsü, 2021

Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Modül(Nilüfer Devecigil)

Psikoloji İstanbul, 2021

Travma Geçiren Çocuklara Yönelik Müdahale Teknikleri ve Uygulama Örnekleri

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, 2021 Seminer

Duygusal Zeka Eğitimi Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, 2021 Seminer

Cinsel İstismar Vakalarına Yaklaşım Teknikleri

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, 2021 Seminer

Kriz,Travma ve Yas Danışmanlığı (Dr. Nevin Dölek) Başkent Psikoloji Atölyesi, 2021

İlişki Ustaları Webinari

Psikoloji İstanbul, 2020 Seminer

A.S

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

29.Temmuz.2018

TavsiyeNo: 98174

Evşen hanım hoşgörülü, her şeyi rahatça anlatabileceğiniz, hayatınıza ufak dokunuşlar yaparak yeniden kendinizi bulabilme imkanı sağlayan ve hepsinden daha önemlisi alanında uzman bir insan. Genellikle sohbet havasında geçen ve bir süre sonra değişimi görmeye başladığınız seanslar sonrasında sanki yıllardır görüştüğünüz bir arkadaşınızla, ablanızla sohbet ediyormuşsunuz hissine kapılacağınız bir insan kendisi. Kısa süre sonra iyi ki gitmişim dedirten, insana değer veren ve manevi anlamda yeterince destek olan bir insan arıyorsanız kesinlikle Evşen Hanımla tanışmalısınız.

B.A

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

24.Ekim.2018

TavsiyeNo: 99836

Evşen hanim ile terapiye başlamam hayatimin dönüm noktasıdır. Kendisine öfke ve kaygı gibi şikayetlerle gittim. İlk görüşmede doğru yerde olduğumu anladım. Samimiyeti, mesleki güveni, empati kurma yeteneği ile kendimi güvende hissetmemi sağladı. Objektif, sabırlı ve motive edici yaklaşımıyla olaylara farklı açıdan bakmamı sağladı ve hayatımda yeni yollar açtı. Kendisine çok minnettarım.

 

M.K

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

21.Aralık.2018

TavsiyeNo: 101065

Kendisi bana bir insanın hayatındaki köşe taşlarının önemini, ve bunlara hayatta nasıl önem verilmesi gerektiğini nasıl sorun yapmadan hayatında yer etmesini öğretti .Basit önerilerle kafamdaki birçok sorunum halloldu. Eğitim hayatımla ilgili sorunlarımı halletti. Ailevi problemlerimde de kalıcı önerileri oldu. Arkadaş ilişkilerimde birçok problemin çözümünü buldum. Kendisine çok teşekkür ederim.

 

D.G

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Nisan.2019

TavsiyeNo: 114551

Kendisine bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. O dönemlerde sıkıntılarımın içinde önümü göremeyecek durumda hissediyordum. Birçok kereler yapmış olduğumuz terapi seanslarımızda beni hep içtenlikle dinlemiştir. Pozitif enerjisiyle hayata bakışımı değiştirmiş ve yolumu bulmamı sağlamıştır. Umarım daha nice insanların ruhuna dokunur..

 

 

 

V.F

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

30.Nisan.2019

TavsiyeNo: 114614

Evşen Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Samimi, açık ve sıcak bir insan. Neye ihtiyacınız olduğunu, nerede durmanız gerektiğini görüyor ve durumu nasıl ele almanız gerektiği konusunda güç veriyor. Her defasında bana çok iyi geldiğini samimiyetle söyleyebilirim. İhtiyaç anında başvurulacak kişi olduğuna inanıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

E.K

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

7.Mayıs.2020

TavsiyeNo: 120148

Evşen hanıma internette yaptığım araştırmalar sonrası ulaştım. Bilgi almak için aradığımda sevecen sesi beni kendine yakın hissettirdi. Tanıdıktan sonra da fark ettim ki çok tatlı biri. Pandemi dolayısıyla anksiyetem sebebiyle terapiye başladım ve halen devam ediyorum. Her seans sonrası kendimi çok hafiflemiş hissediyorum.  Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

 

A.S 9.Ekim.2020

TavsiyeNo: 116871

Evşen hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Bircok farkındalık kattı bana. Katmış olduğu farkındalık sayesinde hayatımda yasamış olduğum sorunların kaynağını görebiliyorum ve sorunlarımı nasıl çözebileceğimi biliyorum. Daha önceden yaşadığım sorunlar ile ilgili hep çevremi suçlardım. Sonuç olarak bu durum çevremle ilişkilerimi bozmaya başlamıştı. Evşen Hanım’ın yardımlarıyla sorunlarımın kaynağını buldum. Şu an çok daha iyi bir durumdayım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

27.Kasım.2020

TavsiyeNo: 117601

Pandemi döneminde ailemle ilgili zor zamanlar geçirdim.Uzun araştırmalarım sonucunda tavsiye üzerine İnci hanımla görüşme ayarladım.Kendisiyle yaptığımız seanslar sonunda yeniden doğdum diyebilirim.Alanında yetkinliginin yanında,samimiyeti,bizlerin sorunlarımızı cözebilecegimize bizi inandırması,kararlılığı,pozitif yaklaşımı bende ve çevremde çok olumlu değişimlere yol açtı. Evşen hanım mesleğine duyduğu sevgiyle sizlere güven veriyor.

 

F.Ç

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

11.Mart.2021

TavsiyeNo: 119390

Evşen hanımı bir arkadaş tavsiyesiyle tanıdım. Yaşadığım küçük bir kazada panik atağım oldu. İlaç tedavisi istemedim terapi almak istedi. Danışanı olarak panik atağım konusunda çok yardımcı oldu. Kendi adıma çok fayda sağladı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İlginiz ve gereksiz sorularıma sabır gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 

E.D

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

29. Mayıs.2021

TavsiyeNo: 94143

Evşen hanım, sıcakkanlı ,pozitif ,güleryüzlü, özverili, saygılı ve çok başarılı bir uzman psikolog. Eğer psikoloğa hiç gitmediyseniz, gitmekten çekiniyorsanız ve ihtiyacınız varsa hemen Evşen hanımla iletişime geçin. Hayatı daha kolay daha mutlu yaşamınızı sağlıyor. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Beni daha mutlu bir birey yaptığı için. İyi ki sizi tanımışım