Ege Pozitif Psikolojinin bir şubesi de Bergama’dadır. İzmir Bergama ya belirli günler bazı uzmanlar gelmektedir. Bergama aile terapisti, Bergama psikolog, İzmir Bergama aile danışmanı arıyorsanız uzmanlarımızı inceleyin.

Bergamaİzmir ve Çanakkale güzergahındadır, Edremit Körfezi’nin alt kesiminde yer alan ve denizden biraz daha içeride kalan, tarihi M.Ö. V. Yüzyıla kadar uzanan Ege Bölgesi’nin önemli bir antik şehirlerinden bir tanesidir. Egenin en önemli tarih ve kültür bölgelerinden Bergama Pergamon Krallığı’nın başkenti olmuş ve 2011 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine 999. miras olarak yerini aldı.

Psikolojik rehabilitasyon ve danışma süreçlerini yürütmekte olan psikologlar, klinik psikoloji alanında çalışan uzmanlardır. Klinik psikologların görevleri arasında araştırma, öğretme, danışmanlık, değerlendirme, tedavi ve uygulama olmakla birlikte; temel görevleri, psikolojik rahatsızlık ve işlevsizliği hafifletmek, kişiyi bunlardan korumak ve yardım etmek, bireyin tüm yaşamı boyunca sağlıklı fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimini desteklemektir.

Uzman Klinik Psikolog

Bayram Şimşek Hk. Yorumlar için tıklayınız

Emdr & Cinsel Terapist

 

Psikolog

Aleyna Yaman hk. ve daha fazlası için tıklayınız.

Emdr ve Çift Terapisti

Uzm. Klinik Psikolog

Evşen ADIYAVUZ hk. ve daha fazlası için tıklayınız.

Aile, Çift ve Emdr Terapisti

 

Pedagog

Batıkan Polat hk. ve yorumlar için tıklayınız.

Çocuk Ergen Uzmanı & Oyun Terapisti

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir