2 Oca 2020

İzmir Psikolog Ücretleri 2020

İzmir’de birçok psikoloji ve psikolojik danışma merkezi bulunmaktadır. İzmir’de psikolog ücretleri 2020’de kurumlara ve psikologlara göre değişkenlik göstermektedir. Bireysel psikoterapi fiyatları 2020’de bazı kurumlarda 75 TL’den başlarken 300 TL’ye kadar değişmektedir. İzmir’de psikiyatristlerin seans ücretleri psikolog fiyatlarına göre daha pahalıdır. İzmir özel psikiyatrist seans fiyatları 2020’de minimum 200 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

İzmir’de en çok tavsiye alan uzman klinik psikolog için tıklayınız.

Psikolog psikoterapi seans ücretleri maalesef çok ucuz değildir. Ama aradığınız psikolog İzmir içerisinde her keseye uygun bulunabilir. İzmir psikolog konusunda da çok zengin bir şehirdir. İzmir psikolog fiyatları ve ücretleri araştırırken en çok karşınıza çıkacak olan merkezler Alsancak, Karşıyaka, Bornova, Bostanlı, Bayraklı olmak üzere psikoloji merkezleri buralarda daha çok yoğunluk göstermektedir.

blank

Uzman Klinik Psikolog Hasan Arslan İçin tıklayınız https://izmirpsikoloji.com/psikolog-hasan-arslan/

blank

Psikolog Ecem Hazel Bütün Tıklayınız. https://izmirpsikoloji.com/psikolog-ecem-hazel-butun/

Kaliteli ve İzmir’de en iyi psikolog diye ön plana çıkan psikologların yüksek olma nedenleri, psikoloji alanında yüksek lisans yapmış, bir çok özel psikoloji eğitimi almış olması ve bu alanda bir çok danışan görerek tecrübesi ön plana çıkmaktadır. İyi bir psikolog İzmir içerisinde ise 250 TL ile 300 Türk Lirasını gözden çıkarmanız gerekir.

İzmir psikolog ise aslında sizin sorununuzu daha hızlı ve daha etkili bir şekilde çözer ve aslında uzun vadede sizin için daha karlı bir yatırım olur.

Ege Pozitif Psikoloji’de bireysel psikolojik danışma seans ücretleri 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Kurumumuzda durumunuza göre psikolog bulabileceğiniz bir düzen kurulmuştur.

İzmir Psikolog Ücretleri 2020

İzmir Pedagog Seans Ücretleri 2020

İzmir’de pedagog seans fiyatları yine bir çok kurumda farklılık göstermektedir. İzmir’de pedagog ücretleri 100 ile 300 TL arasındadır.

Ege Pozitif Psikoloji Merkezimiz’de ise pedagog ücretlerimiz 200 TL ile 300 TL arasındadır.

İzmir Evlilik Terapisti Fiyatları 2020

Evlilik ve çift terapileri bireysel terapilerden biraz daha uzun sürmektedir. Bireysel psikoterapi ortalama 45-60 dakika arasında olurken, aile ve evlilik terapisi 75 dakika ile 90 dakika arasında değişmektedir. Doğal olarak çift terapisi hem özel bir uzmanlık gerektirmesi hem de bireysel terapiye göre daha zor olmasından dolayı İzmir’de evlilik terapisi fiyatları 150 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Ege Pozitif Psikoloji’de evlilik ve çift terapisi seans fiyatları 250 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

İzmir Özel psikolog Ücretleri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Ege Pozitif Psikoloji’de seans ücretleri nakit ve kredi kartı şeklinde ödeme yapılmaktadır.

Sabit: 0232 381 28 32

Telefon: 0 538 442 93 88

WhatsApp Hattı İçin Tıklayın

Evlilikte sık karşılaşılan sorunlarla ilgili yazımızı okumak için tıklayınız.

Çocuklarda sık karşılaşılan problemlerle ile ilgili yazımız için tıklayınız.

Sık Karşılaşılan psikolojik problemler için tıklayınız.

Sık ortaya çıkan cinsel problemlerle ilgili yazılarımız için tıklayınız.

Makale Yazarı Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek (Sitesine Gitmek İçin Tıklayın)

Yorum yapmak ister misiniz?

Call Now ButtonScroll Up