Karşıyaka Pedagog – Alsancak Pedagog

İzmir Karşıyaka Pedagog, pedagog İzmir Karşıyaka, Karşıyaka pedagog, çocuk ergen psikologu ararken dikkat etmeniz gereken en önemli konu; hem çocuk, hem ergen, hem yetişkin hemde evlilik terapisi yapan bir uzman seçmeniz, kendisini çocuk ve ergen konusunda geliştirmemiş bir uzman seçmenize neden olur. Seçeceğiniz uzman İzmir de pedagog, çocuk ergen konusunda uzmanlaşmış ve yetişkin ile çalışmayan bir pedagog seçmeniz çok önemlidir. Ege Pozitif Psikoloji olarak kendisini sadece çocuk ergen konusunda geliştirmiş, pedagojik formasyon ve eğitimini almış; 4 pedagog ve çocuk ergen psikologu, bir zeka testleri (wisc_r vb.) test uygulayıcısı psikologumuz vardır.

PEDAGOG KARŞIYAKA İZMİR

İzmir Karşıyaka pedagog çocuk ergen psikologu arayanlar için 4 farklı uzman ile hizmet vermektedir. Çocuklar sorunlarını doğrudan anlatan ve gösteren bir yapıları yoktur genelde sembolik olarak, tırnak yiyerek, saç yolarak, öfke patlamlarıyla, ortaya koymaktadırlar. Yani anne baası ayrılan bir çocuk hiç bir şey yokmuş gibi hareket edebilir ama, alt ıslatma sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu da aslında ayrılığa verilen bir tepkidir. Bazı çocuklar yaşadığı sorunlara fazla ders çalışarak, bazen fazla uslu durarak, bazen çok oyun oynayarak başetmeye çalışır, yani yaşadığı sorunu öteler burda çocuğun tepkilerini bazen uzman eşliğinde değerlendirmek gererekir.

İzmir de çocuk ergen psikiyatrisi ise tıp eğitimini almış, daha sonra çocuk ve ergen psikiyatrisi üzerine uzmanlaşmış doktorlardır. Çocuk ergen psikiyatrisi İzmir de büyük hastanelerde bulabileceğiniz gibi bir çok özel çocuk ergen psikiyatrisi kliniği vardır. Kurumumuzda çocuk ergen psikiyatrisi yoktur. Pedagog ve çocuk ergen psikologlarımız vardır.

Çocukla en etkili terapi yöntemlerinin başında oyun terapisi gelmektedir. Tabi ki bu yöntemin yanına entegre edilmiş çocuk emdr terapisi, çocukla masal terapisi de eklenerek, çocukla terapinin etkililiği artmaktadır.

Ege Pozitif Psikoloji merkezi Karşıyaka olmak üzere Alsancak, Gaziemir, Aliağa ve Bergama da şubeleri olan 15 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

Karşıyaka Ege Pozitif Psikoloji

 

Ege Pozitif Psikoloji

İzmir de 5 farklı ilçe de şubesi vardır. Psikolog evlilik terapisi kadromuz farklıdır.

 

4 ayrı Çocuk Ergen Uzmanı ve Pedagoglarımızı inceleyin bilgi alın:

Pedagog

Gamze Güder hk. ve yorumlar için ismine tıklayın

Çocuk Ergen Psikoloğu

Dila Isıtan hk. ve yorumlar için ismine tıklayın

Uzman Psikolog & Aile Danışmanı (Meslekte 15. yılını çalışmaktadır)

Pedagog & Çocuk Ergen Uzmanı

Beril Özsoy hk. ve yorum için ismine tıklayın

Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti

Erkek Ergen Uzmanımız Umut Çoskun Uzman Psikolojik Danışman bakmaktadır.

 

Pedagog & Uzm. Çocuk Psikoloğu

Ayşenur Akbulut hk. ve Yorumlar için ismine tıklayın

Uzm. K. Psikolog & Aile Danışmanı

WhatsApp Hattı İçin Tıklayın

Evlilikte Sık Karşılaşılan sorunlarla ilgili yazımızı okumak için TIKLAYINIZ

Çocuklarda Sık Karşılaşılan 9 Problem ile ilgili yazımız için TIKLAYINIZ

Sık Karşılaşılan Psikolojik Problemler için TIKLAYINIZ

Sık Ortaya Çıkan Cinsel Problemlerle İlgili Yazılarımız için TIKLAYINIZ

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir