Ayşenur Akbulut Kimdir?

Ayşenur Akbulut Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünden derece ile mezun olduktan sonra, pedagojik formasyon eğitimini aldı. özellikle çocuk üzerine eğitimlerini almış ve kendini çocuk üzerine geliştirmiş bir uzmandır.  Haftanın 4 günü İzmir’de 2 günü Aliağa da Çocuklarla çalışmaktadır. Klinik Psikoloji masterını tamamlamış olup uzman klinik psikolog olmuştur.

Sadece 12 Yaş altı çocuklarla çalışmaktadır.

Aldığı Özel Eğitimler

  • Pedagojik Formasyon
  • Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
  • Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi
  • Çocuk Testleri Uygulayıcı Sertifikası
  • Aile Danışmanlığı Uygulayıcı Sertifikası
  • Projektif Testler Uygulayıcı Sertifikası
  • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Çocuk Resimleri Analizi Eğitimi
  • Çocuk ve Ergenlerde Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

Ayşenur Akbulut için Yazılmış Danışan Yorumları

….

Doğrulanmış kullanıcı

3 Aralık 2020 Konum: Ege Pozitif Danışman

2 buçuk yaşındaki kızım iki ay ara vermeden seanslara gittik.ayşenur hnm çok iyi geldi kızıma çok güzel ilerledik. 3 yaş sendromu en aza indi.sonuca ulaştık. İşini çok iyi yapan bı psikolog.esim de bende kızım da çok sevdik guleryuzu ve bizi bilgilendirici açıklamalarıyla çok güzel yol gösterdi. Allah razı olsun ondan.

e…..

30 Ocak 2020

Ayşenur Hanım gerçekten alanında profesyonel biri.Çocuğa nasıl yaklaşacağını, seviyesine nasıl ineceğini, danıştığımız sorunlar dışında dahi olsa aile danışmanı gibi bizlere nasıl destek olacağını biliyor oluşu çok güzeldi. Ufak bir travma sonucu geçtiğimiz süreci atlatmayla ilgili görüştük ama çok daha fazla destekle döndük, bu anlamda çok mutluyuz. Ege Bölgesi’nde tanıyabileceğim ve danışabileceğim tek danışmandır, bunun üzerine bir kelime dahi kabul edemem; 10 numara bir psikolog kendisi. Çocuğun çözülmesinde ve karşıya güven verme konusunda illa master yapmaya gerek olmadığını bizlere öğreten tek danışmandır. Kendisinden çok memnun kaldık hala daha iletişim halindeyiz her alanda danışıyoruz kendisine. Kelimeler kifayetsiz kalır mesleki başarsınızı anlatmaya. Çok çok yardımları oldu bize hakkını nasıl öderiz bilmiyorum..

el…f

29 Ocak 2020 Konum: Ege Pozitif Psikoloji •

Ayşenur hanımı benim için gerçekten zor bir süreçte tanıdım. 3.5 yaşındaki kızımda ciddi düzelmeler meydana geldi. Kısa sürede kızımla iletişimimde ciddi düzelmeler meydana geldi. Ve şuan kızım gayet iyi olmasına rağmen yine de eşimin yurt dışında çalışmasından dolayı ve daha çokta kendisini çok sevdiği için görüşmeye ayda bir devam ediyoruz vee kendisini çok seviyoruz.:) herkese tavsiye ediyorum.

d…..

29 Ocak 2020

Oğlumun okula gitmek istememe sorunsalı üzerine danıştık Ayşe Hanım’a. İlk seantan itibaren desteklerini göstererek bizlere çok iyi gelmeyi başardı kendisi. Bu anlamda çok memnun kaldığımız süper bir danışmandır. İlk seansta 1 saat kadar görüştüler ve birbirlerine çok iyi geldiler diyebilirim. 2. seanstan sonra oğlum ağlamadan okula gitmeye başladı, kardeş kıskançlığı en aza indi. Şu an 4. seansımıza gideceğiz ve çok iyi durumdayız. Zaten çok sorunlu bir çocuk da değildi, çok daha ılımlı oldu ama bu süreçte. Kendisi ne istediğinizi neden oraya geldiğinizi sorup yöntem buluyor ve bu anlamda da herkesi dinleyip çözüm sunuyor. İyi bir dinleyici, bu da sizin rahatlamanıza oldukça olanak sağlıyor.

e…..

28 Ocak 2020

Oğlum için 3 defa görüştük kendisiyle. İyi bir süreç geçirdiğimizi ve bu anlamda desteklerinden de memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Ortaokula geçtiği için oğlumda bir sınav kaygısı oluşmuştu. Bu seanslar sonunda şu anda daha iyi görünüyor herhangi bir kaygı yaşamıyor ve bu sayede 2.sınavlarına da çok rahat girdiğini gözlemliyoruz. İlk danıştığımızda çok kaygılıydı okulda yeni olduğu için ve ortaokula yeni geçtiği için diye düşündük. Ayşe Hanım’ın da destekelriyle beraber bu sorunu aştığımızı söyleyebilirim. Bize yol gösterdi, biraz da özgüven eksikliğimiz vardı o noktalarda da biraz destek olduğunu düşünüyorum. Kendisi sakin, güzel konuşan ve çocuklarla da iletişimi çok iyi olan bir danışman.

h…..

27 Ocak 2020

Kısa sürede oğluma fayda sağladı ve 3 ay kadar bir sürede sonuca ulaşabilmemiz için bize destek oldu kendisi. Oğlumuzu kurallı büyütmeyen bir aileydik yani el bebek gül bebek büyüyordu. İlk olarak bir travmaya bağlı yemek yememe sorunuyla karşılaştık ve kendisine danışmak istedik, sürecimiz böyle başlamıştı. Bu neticede kurallı bir hayatımız oldu ve ikimizde şu an çok daha mutluyuz. Kendisi çok güleryüzlü, çözüm odaklı ve gerçekten danışanını kendi ailesi gibi görüp elinden gelen her şeyi yapmaya hazır bir danışman. Bilmediklerini dahi araştırıp sizlere bu anlamda da destek olan bir yapısı var.

e…..

24 Ocak 2020

Kızımın gelişiminde çok iyi bir rol alan, desteklerinden oldukça memnun olduğum iyi bir psikologtur Ayşe Nur Hanım. Kızımla bazen inatlaşma problemimiz vardı, destekleri sayesinde bu ortadan kalktı. Korktuğu şeyler oluyordu. Ben korkma diye konuşurken aslında bunun tam tersini söylemem gerektiğini öğrendim. Bazı korkuları bu sayede aştık, bu anlamda da önemli bir seviye atladık. Kendisinin oldukça güleryüzlü ve çok iyi bir danışman olduğunu düşünüyorum.

 

A

a…..

23 Ocak 2020

Kızım için destek almıştık biz kendisinden, bu anlamda söylemem gerekirse çok memnun kaldığımız bir danışmandır kendisi. 2 ay kadar görüştük ve oldukça da olumlu sonuçlar aldık danıştığımız problemler için. Ayşe Hanım çok güleryüzlü ve ilgili bir psikolog yani nasıl desem çok farklı bir danışman benim için, çok içten biri.