Ege Psikoloji Enstititüsü Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek Tarafından kurulmuştur. Şuanda Aliağa ve Karşıyaka dışında 3 merkezde daha hizmet vermektedir. iletişim bilgi randevu, nerede. Diye Baktığımızda Aliağa da Alp Oğuz Anadolu lisesi karşısı, Karşıyaka da iskele karşısındadır. Geniş uzman kadrosuyla ( 4 pedagog, çocuk ergen psikologu, 7 yetişkin psikologu ve evlilik terapisti) çocuk, yetişkin, cinsel sorunlar, aile terapisi, zeka testleri, moxo dikkat testi, dikkat eksikliği özel çalışmaları yürütülmektedir.

Kurumların ismi:

Ege Pozitif Psikoloji, ya da bir önceki ismi olan Ege Pozitif Psikolojik Gelişim ve Danışmanlık Ltd. Şti. olarak hizmet vermekteydi. kurum temmuz ayına kadar hem şirket hem enstititü olarak hizmet vermektedir.

05384429388

WhatsApp Hattı İçin Tıklayın

Evlilikte Sık Karşılaşılan sorunlarla ilgili yazımızı okumak için TIKLAYINIZ

Çocuklarda Sık Karşılaşılan 9 Problem ile ilgili yazımız için TIKLAYINIZ

Sık Karşılaşılan Psikolojik Problemler için TIKLAYINIZ

Sık Ortaya Çıkan Cinsel Problemlerle İlgili Yazılarımız için TIKLAYINIZ

Tavsiye Edilen Yazılar

1 Yorum

  1. 04 08 2020 saat 18 de randevumuz vardı ve ilk gidişimizdi doktordan yana sıkıntım olmadı lakin ben içeride Dila hanım ile görüşürken kızım bekleme salonunda sekreter ve stajer psikologun konuşmalarına şahit oldu ki hiç etik olmayan Hasta haklarına resmen tecavüz edilen sohbetleri duydu. İnsanlar sizlere güvenip özellerini anlatırken kiminin cinsel kiminin sosyal sorunları olabilir ki hasta ve doktor arasında kalması gereken herşeyi sekreterinizin bilmesi hiç hoş değildi ve kızım oradan çıkarken anne burada nefes alamadım dedi güvenip geldik verdiğimiz para da bize tecrübe kazandırdı ilgilerine çok teşekkür ederiz


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir