Psikolog Betül Salman – Yorumları

blankBetül Salman Kimdir ?

Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman İzmir’de  Ege Pozitif Psikoloji Karşıyaka şubesinde danışan görmektedir.

2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi psikolojik danışmanlık lisans eğitimini dereceyle bitirmiştir. İstanbul üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayarak uzman psikolojik danışman ünvanını almıştır. Özel olarak yüzlerce eğitim, seminerler almıştır.

Özel olarak aldığı eğitimler:

  • Emdr terapisi eğitimi
  • Bilişsel davranışçı terapi eğitimi
  • Aile danışmanlığı ve çift terapisi eğitimi
  • Çözüm odaklı terapi eğitimi
  • Dinamik psikoterapi eğitimi

 

Uzman Psikolojik Danışman

Betül Salman

Aile ve Emdr Terapisti

Betül Salman için yapılan yorumlar

E… K.(Danışan)                                                                                             27.08.2018

Öncelikle kendisine kocaman bir teşekkür borcumu yerine getirmek isterim. Danışmanım ile tanıştığımda sanki onu yıllardır tanıyor hissine kapıldım. Sıcak karşılaması ve içten gülümsemesi ile aklımda filtrelediğim ve kendi hayatımla ilgili söylemekten çekindiğim tüm noktaları bir çırpıda paylaşmak istedim. Hayatımın aldığı yönle  ilgili tereddütlerim ve korkularım vardı herkeste olduğu kadar. Gün geçtikçe aldığım kararları sorgulayıp ve aşırı pişmanlık duyacak noktaya geldiğimi hissettim. Profesyonel bir destek almam gerektiğini düşündüğüm noktada Betül Hanım ile yollarımız kesişti. Gerçekten pozitif enerjisi ve ilham verici konuşmasıyla sahip olduklarımın kıymetini ve hayatın her anını aslında bir hediyeymiş gibi yaşamama destek oldu. Görüşmelerimiz hala devam ediyor bu süreçte. Desteği ve olumlaması için tekrar teşekkür ediyorum.

Z… K.(Danışan)                                                                                             14.03.2019

Aile danışmanlığı konusunda aldığımız destekten çok memnun kaldık. Uzmanımızın güler yüzü ve içten yaklaşımları sayesinde güven ve huzur ortamını kolayca oluşturduk. Süreçte de aile içi problemleri çözme hızımız ve yaklaşımlarımız pozitif yönde ilerledi. Kendilerine yardımları ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.

S… A.(Danışan)                                                                                             23.05.2019

Genç olmasına rağmen alanında yetkin olduğunu düşünüyorum.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, çok memnun kaldım.Terapi esnasındaki hoş sohbetinden memnun kaldım.Terapi sonrası olaylara daha pozitif yaklaştığımı hissettim.Seanslardan memnun kaldım.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

K…D.(Danışan)                                                                                              07.08.2019

Eşimle birlikte yaklaşık bir yıl boyunca görüştük. Evliliğimizdeki iletişim problemini çözmemize yardımcı oldu. Birbirimize ne kadar yanlış davrandığımızı ve evlilikteki kritik şeyleri ne kadar örselediğimizi anlamamızı sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum ve evliliğinde problem yaşayan çiftlerin Betül Hanım’la görüşmesini şiddetle tavsiye ediyorum.

A…S.(Danışan)                                                                                                          15.09.2019

Betül Hanım’a sosyal medya üzerinden ulaştım. Eşimle yeni boşanmıştım ve dünya başıma yıkılmış gibiydi. Depresyon dönemimde Betül Hanım’la olan seanslar bana çok iyi geldi. Tekrar ayağa kalktım diyebilirim. Yıllardır narsist biriyle yaşadığımın farkına vardım. Kendime olan saygım arttı da diyebilirim. Betül Hanım’ın olaylara bakış açısı gerçekten beni kendime getirdi. Şuan çok mutlu ve ayakları üzerinde durmayı öğrenen biriyim. Herkese tavsiye ederim.

Call Now ButtonScroll Up