Dila Isıtan Kimdir?

Ege Üniversitesi psikoloji lisans eğitiminden 2004 yılından mezun olduktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesinde uygulamalı psikoloji yüksek lisansını yapmıştır. Mezun olduğundan bu yana sadece çocuk ve ergenlerle çalışan psikolog Dila Isıtan Ege Pozitif Psikoloji de Karşıyaka ve Bergama da çocuk ergen görüşmelerini yürütmektedir. Dila Isıtan telefon, ve iletişim için Ege Pozitif Psikoloji ve iletişim kısmına tıklayın.

Uzman Çocuk Ergen Psikoloğu Dila Isıtan 17 yıldır sadece çocuk ve ergenlerle çalışmıştır. Kurumumuzda her alanda ayrı uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmaktayız. Pedagog, çocuk ergen psikoterapisti aradığınızda en önemli kriteriniz sadece bu alanda çalışan ve uzmanlaşmış bir ekipten hizmet almanız önemlidir.

Kurumumuz İzmir de 5 farklı ilçe de şubesi olup 4 farklı çocuk ergen uzmanı bulunmaktadır. Diğer uzman ve şubelerimiz ve bilgi için arayın.

İsterseniz diğer çocuk ergen uzmanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

İzmir pedagog ve çocuk ergen psikologları için tıklayınız.

Yetişkin aile terapisi ve İzmir psikolog arıyorsanız tıklayınız.

Aldığı Özel Eğitimler:

  • Çocuklarla deneyimsel oyun terapisi eğitimi
  • Çocuk merkezli oyun terapisi eğitimi
  • Çocuklarla bilişsel davranışçı oyun terapisi eğitimi
  • Ergen ve çocuklarla bilişsel davranışçı terapi eğitimi
  • Resim yorumlama eğitimi
  • Ergen ve çocuklarla EMDR terapisi eğitimi
  • Aile danışmanlığı eğitimi
  • Masal terapisi eğitimi
  • Çocuk ve ergenlerle objektif testler eğitimi
  • Çocuk gelişim ve değerlendirme testleri

En sık gelen çocuk ergen sorunları

Kaka tutma

Öfke sorunları

Tablet-Pc oyun bağımlılığı

DEHB

Dikkat eksikliği

Okul uyum sorunları

Takıntı ve Tikler

Yeme Bozuklukları

Konuşma bozuklukları

 

Bilgi ve Randevu (ofis cep):

Telefon: 0 538 442 93 88

0232 381 28 32

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız

Dila Isıtan Hk. Danışan Yorumları

Aşağıdaki yorumlar tavsiyediyorum.com sitesinden alınmıştır. Tüm yorumlar faturalandırma ve editörler tarafından onaylanmıştır.

Tavsiye ve Teşekkürler

Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119896
Çok ilgili, sıcak kanlı, hastasi küçük bir kız çocuğu ve ona yardımcı olabilmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor ve kızımız da oyun ablasını çok seviyor oyun ablasıyla buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Oyuncaklarla oynarken çok keyif alıyor Dila Hanım’ı da ablasi gibi görüyor. Başta kızımız cekinir konusamaz alisamaz dedik ama asla öyle olmadi. Bize her türlü yardımcı oldu kızımızın problemlerine göre tavsiye ettiği kitaplar var ve hepsi çok işimize yaradı biz cok mutluyuz. Biz Dila hanımdan çok memnun kaldık ve gerçekten işini severek yapan birisi.Ben gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum Dila Hanım’i.
     1 Beğeni

Damla ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ11.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119818
Kaybetme korkusu, sınav stresi ve özgüven eksikliği gibi sorunlarımdan dolayı psikolojik yardım almak istemem üzerine annemle araştırma yapmaya başladık. Uzun bir araştırma sonucunda Dila ablayı bulduk. Seanslara ilk başladığımda sorunlarımdan asla kurtulamayacağımı düşünüyordum ama seanslar ilerledikçe kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Dila ablanın odasından çıktıktan sonra kendimi daha huzurlu ve mutlu hissettiğimi fark ettim ve seanslara giderken çok daha istekli gitmeye basladım. Kendisi çok cana yakın, sempatik ve neşeli biri. Artık onun sayesinde sorunlarımdan kurtulacağıma gerçekten inanıyorum ve onu çok seviyorum. Gerçekten tedavilerinde başarılı olduğunu dusunuyorum.
     3 Beğeni

Miray KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2021
TavsiyeNo: 119402
Dila Hanimi internetteki güzel yorumlar sayesinde tanıdık. 8 yaşındaki oğlum için kendisine başvurduk. Oğlumun kekemelik baslangici sorunu ve altinda yatan sebepleri fark etme adına kendisine başvurduk ama başka sorunların varlığını fark etmemizi sağladı. Bu bizim için gayet iyi oldu çünkü çözüm adına ve oglumuza doğru şekilde yaklasmak adına güzel adımlar atmamizi sağladı. Su an çözüm sürecine devam etmekteyiz ve sonucun güzel olacağını düşünüyoruz. İletişimi güzel ve deneyimli bir psikolog. Tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ederiz.
     1 Beğeni

Ayşenur Kıran
25.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119141
Dila hanımla, staj yaptığım kurumda tanıştık ve benim için hem değerli bir hoca hem mesleğimde bana yol gösteren, arkadaş canlısı iyi ki tanıdım dediğim birisi oldu. Danışanlarına karşı oldukça ilgili ve güleryüzlüdür. Yanında bulunduğum süre içinde danışanların ondan çok memnun kaldıklarını, onlara çok faydasının dokunduğunu ve özellikle dila hanım için başka ilçelerden gelenler olduğunu gözlemledim ve bunu mesleğinde kendini geliştirmiş, etkili tedavi tekniklerini bilen ve uygulayan, ilgili ve emek harcayan bir pedagog olmasına bağlıyorum. Dila hanımı gerçek bir pedagog arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni

Nuray A..
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119138
Uzmanımız Dila hanımı internetten tavsiye üzerine gitme karari aldim.Oglum icin gitmistik ilk konusmamizda beni cok rahatlatti cok samimi ve guler yüzlüydü sağolsun yaklaşık 3 aydır gidiyor oglum artık daha iyi iletisim kurabiliyor bizimle öfkesini kontrol edebiliyor ve en onemlisi gitmek istiyor Dila ablasının ona cok iyi geldigini söylüyor anne baba olarakta bizede nasil davranmamiz gerektiğini ogrettigi icinde ayrica cok tesekkur ediyorum.yaninda calisan kizda bizi cok guzel karsiliyor ona da tesekkur ediyorum cocuklarinizla olan problemleri ertelemeyip gonul rahatlığıyla Dila hanımı secebilirsiniz…
     2 Beğeni

A.Kp.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118942
Dila hanımı,hakkında yazılmış olumlu mesajlar sayesinde internetten bulduk.Kendisinin sıcak karşılaması,bizleri dinleyip rahatlatması,uzmanlığı ve oğlumuza yaklaşımı gerçekten de daha ilk seferde içimizi rahatlattı.Oğlumuzun önceliklerine,ruh haline ,konuşmak isteyip istememesine ,son derece önem veren,biz ebeveynleri rahatlatan tarzıyla seanslarımıza devam edecekken,Pandemi yüzünden ara vermek zorunda kaldık.Buna rağmen kendisini her zaman bir telefon kadar yakın hissettirdiği için de ayrıca teşekkür ediyoruz.Hayat neler getirir bilmiyoruz ama bizim artık guvendiğimiz bir psikoloğumuz oldu..Teşekkürler Dila Isıtan.
     2 Beğeni

Duygu ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118662
Dila hanım a oğlum için gittim. Ve 3-4 seans sonrası oğlumda çok büyük drğişikler oldu eski hali azaldı. Çok memnunuz devam edeceğiz. Kesinlikle tavsiye ederim. Dalında çok iyi bir uzman. Oğlum Dila hanımı çok seviyor ve onunla görüşünce çok mutlu oluyor. Biz de haliyle çok mutlu oluyoruz. Herşey çok iyi ve güzel gidiyor. Ayrıca bizi ağırlaması da çok iyi çok memnunuz. Güler yüzlü, pozitif ve çok enerjik. Bizi çok rahatlattı. Başarılarının devamınj dilerim.
     1 Beğeni

Serpil
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118266
Dila hanımla tanışmama vesile olan arkadaşım oldu.Arkadaşım kendi oğlunu getirmişti onun tavsiye etmesi ile Dila hanıma rastladım😊 10 yaşında oğlumun korku ve kaygıları vardı artık profesyonel bir yardım almamız gerekiyordu. Oğlumun onu çok korkutan ölüm korkusu vardı ve Dila hanımla yaptığı terapilerden sonra azaltı. Onunla nasıl başa çıkması gerektiğinin yollarını buldular beraber şimdi korkusu olduğunda kendisi çözüp kendini yaşadığı korkusundan kurtara biliyor. Biz anne babalarada farkedemediğimiz yanlışlarımızı fark etmemizi sağladığı için ona teşekkür ediyorum.Oğlum çok severek gidiyor. Kendisi ve ekibi çok ilgili ve güleryüzlü insanlar hepsine çok teşekkür ediyorum. ❤️💜
     1 Beğeni

Ayşe DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118077
Tedavi sürecinden bu yana inanılmaz yardımcı olan, gayet kibar ve profesyonel sayın dila hanım sayesinden büyük bir yol katettik. Verdiği direktifler doğrultusunda muhteşem sonuçlar ile karşılaştık. Seanslarında gayet ilgili ve asla sizi sıkmayan bir yapıya sahip kendisi, ne kadar teşekkür etsek az. Daha önceden farklı uzmanlardan destek almıştık fakat bu kadar memnun kalmamıştık. Yanında çalışan insanlar da gayet başarılı, kibar ve yardımcı. Teşekkür ederiz.
     2 Beğeni

Deniz BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117954
13 yaşındaki kızımın okuldaki sınav kaygısından dolayı rehberlik öğretmeninin uzman desteği önermesi ile araştırmalarım sonucu Dila hanim dan destek almaya karar verdik. Genelde herkesle kolay kolay iletisim kuramayan kızım , Dila Hanım’ın ilk seansindan mutlu ve tekrar gelmeye istekli çıktı, her hafta koşa koşa gidiyor desem abartmış olmam.2/3 seanslar da ev içi davranışlarında olumlu dönüşümü farkediyoruz.Sadece evde değil gittiği kursta öğretmeni tarafından da pozitifliği ,olumlu değişimi dikkatini çekmiş. Uzun lafın kısası ergen dilini çok iyi anladığını düşündüğümüz,ve tavsiyeleri ile kısa sürede gözle görülecek değişikliği sağlayan bir uzman. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni

Sultan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117887
8 yaşındaki kızım için destek almaya karar verdiğimde İnternet ten araştırmalarım sonucu, alanında uzman olan Pedegog Dila hanımın ismini yaptığı çalışmaları yorumları ve geri dönüşlerin olumlu yönde olduğunu gördüm. Kızımın problemi aslında kimine göre şımarıklık kimine göre ise oterite koyamayan anne olarak değerlendirilsede, baba anne, dede baba yakın olan ailemizden bile çocuğa bahane bulunuyordu fakat buna bir uzmanın karar vereceğini düşündüm ve Dila Hanım’ a ulaştım. Uzun uzu dinleyen ve her konuyla ayrıntılı ilgilenen hocamız, verdiği çalışmalarla tavsiyelere ve oyunla kısa sürede kızımın değiştiğini farkettirdi için hocamızı herkese tavsiye ediyorum. Zira kendi kendine geçer, düzelir, şımarıklık tan yapıyor anlayışının terkedilmesi gerekiyor. Bende bir öğretmen olarak çocuklarımızın ruh sağlığı geleceğimizin ruh sağlığı diyerek sorunlarımızı tek başımıza çözmenin pek sağlıklı olmayacağını, her işi uzmanına bırakmanın gerektiğini düşünenlerdenim. Güler yüzlü ve alanında uzman olan Dila hocamızı herkese tavsiye ediyorum…
     1 Beğeni

Hasan Hüseyin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117646
Çocuğumuzda 20 Ekimde kekemelik başladı. Biz yaklaşık olarak 1 ay önce başladık terapiye. Öncesinde İzmire gidip bir psikiyatr ile görüşmüştük. Sonrasında eşim internette araştırma yapıp Dila Hanımın ismini bulmuş ve görüşmeye karar verdik. İlk etapta eşimle görüştü. Eşime yaklaşımı, sorduğu sorular ve alanıyla ilgili verdiği bilgiler çok hoşumuza gitti. Biz de terapiye devam etmeye karar verdik. Oyun terapistiyle bu sorunu çözeceğini söyledi Dila Hanım. Bu tür durumlarda nasıl davranılması gerektiğini detaylıca anlattı. Özellikle bu sorunun temelinde yatan psikolojik nedeni bulurkenki yöntemi çok başarılı. Sorunu teşhis etmeden çözüm de olmaz elbet. Çocuğumuz rahatsız olmadığı gibi oyun terapistine de çok seviyor. Şu an için güzel gidiyoruz Finalde çocuğunuzun kekemeliğini nasıl atlattığını da yazmak ümidiyle 🙂
     2 Beğeni

Gözde
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117625
Merhaba ben gözde. 17 yaşındayım ve dila hanımdan yardım alıyorum.kendimle alakalı bazı problemlerim var ve dila hanımla bunlar üzerine çalışıyoruz. Ayrıca bir sınav süreci içerisindeyim ve rahatlamaya gerçekten çok ihtiyacım oluyor. ondan çok memnunum. Bana çok yardımcı oluyor. Rahatlamamı ve iyi hissetmemi sağlıyor. Sınav stresim sorunlarımla birlikte benim için çok büyük bir yük. Bu yükün altından kalkmam için bana destek oluyor. Ona teşekkür ediyorum
     3 Beğeni

Leyla AlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116974
Merhaba öncelikle dila hanıma teşekkür ile başlamak isterim sözlerime. Bundan yaklaşık 3 ay önce tavsiye üzerine kendisine gittim. Oğlum özel gereksinimi olan ve görme engelli bazı hırçınlıkları vardı. 5.seansımız oğlum davranış ve tavırları ile o kadar çok farklılıklar var ve bunların yanı sıra aile içi problemlerimize de ışık tuttuğu için çok şanslı olduğumuzu hissediyorum. Sizlere sadece şunu söylemek isterim mutlaka gidip kendisi ile bir uzman değil aileden biri olarak size destek olduğunu sizin de birebir görmenizi isterim. Saygılar
     4 Beğeni

Önder Bilge
14.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116926
Dila hanımı uzun zamandır tanırım. Mesleğine olan hakimiyeti, donanımı, insan sevgisi, hayata baktığı çözüm ve yardım odaklı penceresi ile mükemmel bir psikologtur. Elbette tüm bu yeteneklere dahil olan güler yüzü, profesyonel yardım alan insanlara güven ve huzur veriyor. Şahsen kendisinden profesyonel yardım almasam da arkadaşım olarak her zaman her konuda beni yönlendirdiği farkli bakış açılarını görmemi sağlıyor Bu, her defasında beni şaşırtmakla birlikte, arkadaşım olduğu için de ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor. Tavsiye etmekle kalmayıp kendisine iyi ki varsın diyorum.✌
     6 Beğeni

Nur
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116914
Dila hanımı ile Google de çocuğum için araştırma yaparken buldum. İyiki bulmuşum. Bize ve çocuğuma çok faydalı oldu. Konuşurken hem hatalarımızı görmemizi sağladı hemde nasıl bir yol izlememiz gerektiğini anlattı. Önemli olan çocukla iletişimiydi bence ve bunu gerçekten özenle istekle yaptığını görüyorsunuz. Çocuğumda güven sorunu olmasına rağmen Dila Hanım kendisine güveni sağladı. Dila Hanım çok güler yüzlü gitiiğiniz de huzur buluyorsunuz. Çocuğum severek ve istiyerek gitti seanslara. Şimdi çocuğumla iletişimim daha iyi Herşey için çok teşekkür ederiz Dila Hanım 🤗Ayrıca çalışma arkadaşlarınıza da ilgilerinden samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.
     3 Beğeni

Tülay ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116910
Ortaokula giden oğlum derslerden sıkılıyor dikkati çok çabuk dağılıyordu.Ayrıca içine kapanıktı kendini ifade etmekte de zorluklar yaşıyordu.İnternetten Dila hanımı bulup aradım.Seanslara başladık oğlum ilk başta pek istekli gitmese de Dila hanımın güler yüzü ve ilgisi sayesinde oğlumda kısa zamanda kendisine alıştı ve istekli gitmeye başladı.Dila hanım sağolsun bizi dinledikten sonra oģluma dikkat testi yaptı ve ileri düzeyde dikkat dağınıklığı çıktı. Bize bazı dikkat setleri ve dikkat oyunları aldırarak , evde de nasıl davranmamız gerektiğini uzun uzun anlattı….Dila hanımın yol göstermesi oğlumun çabası ve bizim davranışlarımızla oğlum kısa zamanda bu sorunlarını yendi.Kendisi hem çok iyi bir psikolok hemde kişilik bakımından mükemmel biri iyiki kendisini tanımışız.Kendisine herşey için çok teşekkür ederim…
     2 Beğeni

Ebru Göç
12.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116893
Dila Hanımı staj yaptığım danışma merkezinden tanıyorum. Ergenler ve çocuklarla ilişkisi gerçekten çok başarılı. danışanlarına karşı hem çok güler yüzlü hem de çok anlayışlı, empati duygusu çok yüksek bir ruh sağlığı uzmanıdır. ergenler ve çocuklarla çalışırken mutlaka ebeveynleri de dahil ediyor. Onlara nasıl bir yol izleyecekleri konusunda yardımcı oluyor. Mesleki tecrübesi, aldığı eğitimler onu kesinlikle diğer meslektaşlarından ayırıyor. Aileler, çocuklar ve ergenler buradan her daim mutlu ayrılıyor. Dila Hanımı ebeveynlere gönlük rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni

Ecem
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116738
Gerek güler yüzü, gerekse çocuklar ile onların seviyesine inerek iletişim kurması önemli bir detay. Yaptığı mesleği seven, bunu işi olarak değilde çocukların hayatlarına dokunmak ve mutlu çocuklar oluşumunu sağlamak adına görmesi ise bence kelimeleri tarifsiz kılıyor. Kızımızın gelişimi açısından bizim için iyi ki geldiğimiz, iyi ki tanıdığımız dediğimiz birisi oldu. Bir Psikologtan ötesi ailemizin bir üyesi desek abartmış olmayız. Kızımızın gece tek yatma korkusu ve ağlama huyları vardı. Oyun terapisi sayesinde bu olay çözüldü. Dila hanımın verdiği etkinlikleri yapıp odasına uyku koruyucuları koymamız kızımız üzerinde olumlu bir gelişme sağladı. Tabi tüm bunların yanında kararlı ve kesin tavrımız ile ortak bir yol kat ettik. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.
     1 Beğeni

Abdurrahman
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116737
Çoçuğumuzun agrasif ve inatçı davranısları için geldik, Seanslar sonrası cocugumuzda olumlu gelismeler fark etti. Dila hanimla calismalarimiz sonrasi kizimizla suan cok iyi anlasiyor, soz gecire biliyoruz. Mesleki anlamda basarilarini internetten okumustum ama bire bir diyalogta yazilanin disinda bir performans ile karsilastik. Guler yuzu ve sicak kanliligi ile kizimizi ve bizi menmun etti. Tavsiye ederiyoruz, Dila hanima da ilgilerinden dolayi tesekkur ederiz…
     1 Beğeni

Sude Kılıç
26.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116683
Dila Hanım işinde oldukça başarılı ve danışanlarına karşı gayet anlayışlı ve elinden geldiğince yardım etmeye çalışan birisidir. İşinin ehli olduğu ilk seanstan bile anlaşılır. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Görüşmelerini büyüm bir sabırla ve tamamen yardım etme amacıyla devam ettiriyor ve İzmirin en iyilerinden biri diyebiliriz. Güleryüzü ve sıcakkanlılığı ile kendinizi daha güvende ve huzurda hissediyorsunuz. Aldığı eğitimlerle ve tecrübeleriyle farkını büyük bir şekilde gösteriyor ve hiçbir süphe duymanıza gerek kalmıyor. Kesinlikle çok başarılı ve iyi bir psikolog umarız bu başarısı hayatı boyunca devam eder
     1 Beğeni

Ayses Akça
25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116663
Merhaba 6 aydır Dila hanımın yanında çalışıyorum. Dila hanım işini çok severek yapan, danışanlarına karşı güler yüzlü, içten davranan aynı zamanda da çok profesyoneldir. Gelen çoğu danışanda burdan huzurlu ve mutlu ayrılıyor. Dila hanım çocuk ve ergen psikolojisi konusunda çok başarılı olduğuna inanıyorum bu konuda oldukça güzel bir eğitime sahip ve Bergamada olduğu içinde çok şanslıyız. Ailelerin desteğe ihtiyacı olduğunda kesinlikle dila hanımı tavsiye ediyorum.🌸💞
     1 Beğeni

Banu Canver
23.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116631
Dila hanım işinde oldukça iyi, tecrübeli bir ruh sağlığı uzmanı. Kendisi çok ilgili. Oldukça geniş bir alanda uzmanlığı olması ve çocuk ve ergenlerle çalışması da danışanları icin oldukça avantajlı. Dila hanım çok güleryüzlü ve danisanlari ile arasındaki iliskinin niteliğine çok dikkat ediyor. Çocuklarla çalışırken aileyi de bu sürece dahil ediyor ve ailede çocuğuyla nasıl ilgilenenmesi gerektiğini onun uzmanlığı ışığında öğreniyor. Kendisinin çok çeşitli yerlerde iş tecrübesi olmasi da bence onu diğer meslektaslarindan ayırıyor böylece yaşanan problemi ve orada ihtiyaç duyulan şeyin eksikliğini hemen tespit edebiliyor. Ergenler bilindiği üzere çalışması çoğu zaman zorlayıcı olan bir grup olabiliyor çünkü cok farkli alanlarla hızlıca değişim gösteriyor bireyler bu dönemde. Dila hanım ergen danışanlariyla çalışırken sadece tek bir terapinin izinden gitmiyor, ihtiyacı yönelik olarak farkli terapi yaklaşımlarını kullanıyor ve danışana özel bir yöntem belirliyor.
     2 Beğeni

Nesrin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116536
Izmir bergama da bulunan ege psikolojide 10 yasındaki oglumu Dila hanıma pedogojik destek icin goturuyorum. Kendısı mesleginde oldukca basarılıdır ve oglumla iletişimi beni oldukca memnun etmiştir. Herkese tavsiye ediyorum.2 aydır devam eden tedavi suresince oglumda ciddi derecede ozguven artısı ve olumlu bir bakış açısı oluşmuştur. Oyun terapileri ogluma çok iyi geldi. Dila hanımın ayrıca aileler ile yapıcı konusmaları ve tavsiyeleri ev ortamı içinde bizi cok aydınlattı.
     1 Beğeni

Hazal
14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116443

Dila Hanım ile birlikte staj yapma şansım oldu. Ergenlik ve çocuk psikolojisi alanında oldukça yetkin olduğunu ve danışanlarına yaklaşımını çok başarılı buldum. Eğer ergenlik ve cocukluk döneminde psikoloğa ihtiyaç duyarsanız Dila Hanımı rahatlıkla önerebilirim. Kendisinden memnun kalan birçok danışanını gördüğüm için yararı olucaktır. Çocuklara uygulanan testler ve ergenlerle alakalı bilgisine güveniyorum. Eğitim alan arkadaşlarımında memnuniyetine bakarak oldukça danışanlarına faydalı bir psikolog olduğunu söyleyebilirim.

▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni

Fulya Koçlu
14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116442
Dila Hanımı 1 aydır tanıyorum. Kendisinden eğitim alma fırsatım oldu ve bu sayede tanıdım. Çocuklar üzerine verdiği eğitimde yaklaşımı ve pozitifliği inanılmaz. Çocuklar ile kurduğu iletişim ve ailelerine yardım ederken ki enerjisiyle kendisine hayran olduğum biri. Ege pozitif psikolojide danışanlarına yardımcı oluyor ve bende hiç bir eğitimini kaçırmamaya çalışıyorum. Deneyimleriyle öğrendiğim bilgiler Dila Hanım’ın enerjisiyle ekstra verimli oluyor.
     2 Beğeni

Nazan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116408
Üç buçuk yaşındaki oglumu hırçınlık konuşma geriliği , kardeş kıskançlığı şikayetleri ile Dila hanım a götürdüm.ilk seanstan itibaren farkı hissettik. Konuşması düzeldi ,daha sakin, kardeşi ile oynamaya bile başladı.Bir de kakasını tuvalette yapmak istemiyor bez baglattiriyordu. Dila hanım in tavsiyelerine uyduk ve bir günde tuvalet problemini çözdük.Anne baba olarak yaptığımız hatalarımızı gördük.bizim üç buçuk yılda öğretemediğimizi Dila hanım üç haftada öğretti. Artık oğlumuzla keyifli vakit gecirebiliyoruz dışarı çıktığımızda gezmeye gittiğimizde burnumuzdan gelmiyor .Her ebeveyne Dila hanım dan bir saatte olsa yardım almasını tavsiye ederim.
     4 Beğeni

Umutberil
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116240
Ege pozitif psikoloji merkezini İnternet üzerinden bulduk. Geçmiş dönemde geçirmiş olduğu kaza sonucu kaza travması yaşayan kızım ve ergenlik dönemindeki yaşadığı ruhsal sıkıntılar ve pandemi sürecinde ortaya çıkan hastalık, ölüm, kaybetme korkusu gibi kaygı bozuklukları taşıyan oğluma destek almaya başladık ve aldığımız destek ilk seanslardan itibaren kendisini gösterdi özellikle oğlum ilk başlarda seanslara gitmekte direnç göstermişti ancak psikoloğumuz Dila Hanım oğlumla çok güzel bir iletişim kurdu ve seanslarımuz devam etti. Bugün merkezden aldığımız destek bitti çünkü her ikisi de terapiye başladıkları ilk günüyle aynı değiller kendilerini çok daha iyi hissediyorlar hatta oğlum bize teşekkür etti iyi ki gelmişiz diye bana çok ama çok iyi geldi diye 🍀zamanında halledilmeyen sorunların ileriki yıllarda katlanarak çocuklarımızım ruhsal dünyalarına zarar vermesini asla istemeyiz ruhen ve bedenen sağlıklı bir birey olmalarını isteriz o yüzden bu merkezle ve de psikoloğumuz Dila hanımla her acil durumda kontak halinde olacağız Tekrar tekrar çok teşekkür ederiz 🙏 🌺
     4 Beğeni

Öykü Muslu
26.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116151
Dila hanımı yaklaşık olarak 1 aydır tanıyorum. Oldukça güler yüzlü. Güzel bir pozitif enerjisi var. Danışanlarıyla iletişimi keyifli ve oldukça güçlü. Kendisinin makalelerini daha önce okumuştum ve çalışığı alanda oldukça yetkin olduğunu biliyordum. Geçtiğimiz günlerde bir seminerine katılma şansım oldu. Gerçekten alanında oldukça bilgili ve yetkin bir uzman. Çocuklara olan sevgisi gözle görülmeyecek gibi değil. Uzmanlık alanının da çocuklar üzerine olması çok büyük bir avantaj. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni

Barış Canbay
26.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116150
Dila Hanımı 2 aydır tanıyorum, kendisi staj yaptığım danışma merkezinde çocuk ergen danışanlar ile çalışıyor. Mesleğinde 15 yılı aşkın bir tecrübesi var ve gerçekten bizle yaptığı seminerlerde bu bilgi birikimi rahatça görünüyor. Etik ilkelere bağlı bir şekilde seanslarını yürütüyor. Daima güler yüzlü ve empati becerisi yüksek bir psikolog. Görüştüğü danışanları kendisinden çok memnun kalıyor, bunu canlı şekilde görebiliyoruz. Çocuğu olan ailelere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni

Ayşenur Acar
26.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116149
Dila hanımla yaklaşık 6 aydır tanışıyoruz. Kendisi çocuk ve ergenlerle çalışıyor ve işini çok severek yapıyor. Bir seminerine katıldım ve alanında ne kadar bilgili olduğunu da gördüm. Aynı zamanda güleryüzlü ve ilgili biri. Makalelerini de okudum ve bana çok şey kattığını düşünüyorum. Tüm herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir psikolog. Hem danışanları hem meslektaşı olacak öğrenciler için elinden gelen her şeyi yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkesin memnun kalacağını düşünüyorum.
     4 Beğeni

Zehra
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116137
Psikoloğum Dila hanım oldukça başarılı işini iyi yapmakta ve bir psikolog olarak fazlasıyla samimi 3 seans gitmeme rağmen etkisini kısa sürede gördüm. Ne yapmak istediğimizi nereden başlanması gerektiğini açıklayıcı bir şekilde gösteriyor. Uzmanımla annem sayesinde tanışma fırsatı buldum ve gitmek istememiştim fakat bu kadar memnun kalacağımı bilseydim daha önceden giderdim bir psikolog olarak çok fazla ilgileniyor Ben aşırı memnun kaldım burdan herkese ısrarla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni

Yasemin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116102
benim oğlum 10 yaşında gece korkularımız vardı uyuyamıyorduk sürekli bana bişey olurmu kalp dinlemelerimiz vardı doktorumuz sayesinde hepsinden kurtulduk uykumuz düzene girdi korkularimiz bitti bu süreçi atlattık hiç şüpesiz herkeze tavsiederim biz çok memnun kaldik güler yüzlü çok sevecen yaklaşımıyla çocuklara kendini sevdiren birisi benin oğlum çok sevdi herkeze tavsiye ederim. biz ilk orak izmire gitmiştik bergamada devam ettik çok güzel sonuçlar aldık
     2 Beğeni

Nesrin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115745
Ben internetten araştırdım ve Dila hanımı yorumları okudum fazla iyi anlatılınca önce tereddüt ettim sonra iki oğlumu birden yaşadıkları travmalar ve ergenlik sorunlarını çözmek istedim her meslekten yüzlerce insan bulmamız mümkün ama ilk görüşmeden çıktı oğlum bana ilk sözleri anne mesleğinin zirvesinde çok verimli ve başarılı biri dedi doğru yerde olduğumuzu anladım ve sonrasını Dila hanıma bıraktım çok uzun süre geçmemesine rağmen çocuklarımda ki kendine olan güvenleri gerektiğinde hayır kelimesini kullanabilmeleri ve kendilerini birey olarak değerli hissetmeleri bir anne için tarifsiz mutluluk. Ayrıca amacın sadece ticari olmadığını bilmelisiniz il değişikliği yüzünden only istememe rağmen seansları her görüşmenin oly olamayacağını söyleyip net olan bir insan emekleriniz için sonsuz teşekkürler. Artık iyiliğin korkuttuğu bu devirde sizden şüphe ettiğimiz için çok özür dilerim. Sevgiyle kalın başarıyla kalın Dila hanım
     2 Beğeni

Neğfel
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115510
Kendisiyle adresime yakın bir uzman psikolog ararken tanıştım. Mesleğinde başarılı, sevecen, güler yüzlü birisi. Kendisinden psikolojik destek aldım ve almaya devam ediyorum. Sorunlarımı profesyonel bir şekilde teknolojiden yardım alarak çözüyor. Üstelik seansları gayet ilgili ve sıkmadan yapıyor. Etkilerini kendim de görebiliyorum. Daha önceden farklı uzmanlardan da psikolojik destek almıştım fakat bu kadar memnun kalmamıştım. Yanında çalışanlar da kibar ve saygılı insanlar. Herkese öneririm.
     3 Beğeni

F.D
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115506
Dila ablayla tanışalı kısa bir süre olması rağmen kendimle alakalı tüm problemlerimi rahatça açıp konuşa bildiğimi hissettim ve hızlı bir şekilde kendimdeki farkındalığı hissettim güler yüzlü ve samimiyeti için teşekkür ederim kimseye açamadığımız sırlarımizi bile anlatsak herşeyin aranızda olduğundan emin olup rahatça sıkıntılarınızı çözebilirsiniz İzmir ve çevresinde olmanıza gerek yok nereye gidecek olursanız Dila ablayla görüşmeler e devam edebilirsiniz
     3 Beğeni

B.D
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115370
Dila Abla ile bugün 4.seansımızı bitirdik.İlk seansa başladığımda gerçekten kötü bir durumdaydım.Terapi görmenin hoş bir şey olmadığını düşünüyordum ve bu duruma ön yargılıydım.Sosyalleşmek istemiyordum,evden çıkmak istemiyordum ve daha bir çok kötü duyguyu sürekli yaşıyordum. Ama Dila abla sayesinde 4 seansta bile gözle görülür bir değişim yaşadım.Kendime olan güvenim arttı,çevreye nasıl bakmam gerektiğini gördüm. Seanslara başlamadan önce böyle bir değişimin olacağına ihtimal vermiyordum.Kötü düşüncelerimin geçeceğini,gelişim göstereceğimi düşünmüyordum.Fakat Dila abla güler yüzüyle,samimi tavrıyla bu gelişimi bana daha 4.seanstayken yaşattı.Kötü düşüncelerin yerine iyi düşünceler koymayı öğreniyorum ve bu Dila abla sayesinde oluyor.Bu yüzden de kesinlikle Dila ablaya gelmelisiniz diyorum..
     5 Beğeni

Olgu
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115020
Ağır depresif süreçler geçiriyordum , Dila hanım profesyonel desteği ile bu süreci atlatmama ve kendimi daha iyi hissetmeme yardımcı oldu , kendisi ile tanışmadan evvel yardım aldığım birçok yerden herhangi bir fayda görememiştim. Sorunlarıma yaklaşımı ve çözümleri muazzam bir şekilde su yüzüne çıkarması , ilerleyen süreçte de ruhen iyileşmemi sağlaması açısından kendisine bu mecradan bir kez daha teşekkür ederim. Kendisi son derece güler yüzlü ve çok iyi bir dinleyicidir, psikolojik destek almak isteyen tüm vatandaşlarımıza da öneriyorum.
     2 Beğeni

E.ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114381
Dila Hanım’la, oğlumun anksiyete problemi ile alakalı olarak ,bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışma ve yardım alma imkanı bulduk. Çok kısa sürede aşama kaydedildi ve olumlu sonucları eşimle birlikte hemen gözlemledik. Mesleğini sevgi ve tutkuyla yapan çok deneyimli bir uzman.Kullandığı yöntemler ve tavsiyeler sayesinde oğlumuz artık sosyal yönden daha uyumlu ve kontrollü. Gözlemlediğimiz kadarıyla mesleğinde çok deneyimli , özellikle sebeple cocuk/ergen problemleriyle alakalı cok iyi tanı ve aksiyon alma kabiliyetine sahip. Benzer sorunlar yaşayan İzmir ve civarındaki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni

Gül
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114371
Dila hocam,Dila hanım aslinda bu kadar resmi olmamak gerekir evimizin Dila ablası kızımın ağzından hiç düşürmediği Dila ablası.Kısa bir süre önce kızımda ki kaygı endişe ve korkularından dolayı ufak bir araştırma yaparak Dila hanıma denk geldim iyi ki denk geldim.Ailecek tanışmamızin ardından seanslara başladık ve çok güzel sonuçlar aldik.Hemde çok kısa bir surede.Tabiki bunda Dila hanimin sıcak samimi ve bir aile ortamı oluşturması büyük bir etken. Dila hanım bu kadar kısa sürede kizimin hayatına güzel dokunuşlar yapacağını tahmin etmemiştim.Ama bu kısa zamanda kizimdaki değişim beni mutlu etti.Ve yolumuza Dila Isıtan hanımla devam etme kararı aldık.Buyuk bir sevgiyle sıcak ortamıyla bize ve kızımıza bu kısa sürede verdiği güvene sonsuz tesekkur ederiz. Yani kısacası hayatınıza sihirli bir dokunuş gelsin istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle Dila Isıtan hanımı tavsiye ediyorum.Tabi biz bu arada görüşmelere devam ediyoruz.İzmir ve ici,ilçeleri tereddüt etmeyin harekete geçin harika bir danışman sizleri beklior.sevgiyle kalın.
     2 Beğeni

E.A.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114350
Kaygılarım, iç seslerim ve olumsuz düşüncelerimden dolayı profesyonel bir yardım alma kararı aldım. Ailemle İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra Dila hanımı bulduk. Dila hanımdan profesyonel destek almaya başlayınca sorunlarımın azaldığını, hayatıma daha huzurlu devam etmeye başladığımı fark ettim, seanslara ilk başladığım zamanla şuan arasında iyi bir gelişme olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Desteğe ihtiyacınız olursa danışmanızı öneririm. Gayet ilgili ve başarılı birisi. 😊
     1 Beğeni

Ceren
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114121
Herhangi bir probleminiz varsa danışabileceğiniz en iyi insanlardan biri stres probleminiz varsa derslerinize odaklanamıyorsanız ya da başka sorunlarınız varsa danışmanızı öneririm. Kendinizi yalnız hissediyorsanız çevrenizde içinizdekileri paylaşabilceğiniz kimse yoksa kesinlikle ona gelin. Herkesin paylaşmak istediği şeyler illaki vardır o çok iyi bir sırdaş güvenebilirisniz bir şey saklamanıza gerek kalmaz hemde iyi bir arkadaş uzun zamandır tanıdığınız biri gibi çok samimi ve sıcak kanlı
     1 Beğeni

F.C.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2020
TavsiyeNo: 113943
Dila hanımla yaklaşık iki ay önce tanıştık 13 yaşındaki kızımın stres yönetimi ile ilgili sıkıntıları vardı başta kızımızı görüşmeye götürmeye çok zorlandık oldukça inatçıydı Dila hanım kızımın tüm karşı çıkışlarına rağmen onun gönlünü kazanmayı başardı şu anda kızım bile durumun bu şekilde olmasına çok şaşırıyor. Her gittiğimizde sekreter Burçin hanım ve Dila hanım bizi güler yüzle ve samimi bir şekilde karşıladı kızım seansların sonuna yaklaştığını duyunca çok üzüldü sanırım sürecin sonuna gelsekte bundan sonra kızım dertleşmek için arada yine gelecek Artık daha huzurluyuz her şey için çok teşekkürler
     1 Beğeni

Özgür
27.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113892
Üniversite dönemlerinden bu yana tanıdığım Dila Hanım; sabırlı, cana yakın, konulara çok yönlü ve analitik bakabilen birisi. Bugüne kadar mesleki kariyerini de sabırlı ve emin bir şekilde geliştirdi. Kendisine danıştığım konularda kendine özgü profesyonel bakış açısıyla bana yeni pencereler açmıştır. Çocukları seven birisi olduğu için, uzmanlık alanının çocuklarla ilgili olmasının hem kendisi hem de danışanları için bir avantaj olduğunu düşünüyorum.
     1 Beğeni

Furkan
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113806
Merhaba. 15 yaşında Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Lisesinde okuyan oğlum Furkan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Dila Hanım’a gidiyor. Yaklaşık olarak 7 seans gitti. Şuan hala devam ediyor. Bizde anne baba olarak iletişim halindeyiz ve kendisinden oğlumda ben de çok memnunuz. Devam ettikçe daha iyi olacak Olğlumun annesi olarak Dila Hanım’ a teşekkür ederim, mesleğinde başarılar dilerim. İzmir’de destek almak istiyorsanız kesinlikle Dila Hanım’ı tavsiye ederim. Başlarken tereddütleri var Dı ama oğlumda ki değişiklikleri görünce çok memnun kaldım. Kötü bir durum olduğunda benimle kesinlikle iletişime geçiyor. Ve beni yönlendiriyor. Kendisini herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Sevgiler…
     1 Beğeni

Yeşim TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113796
Kendisini oğlumun danisani olarak tanıştım çok Güleryüzlu ve gençlere nasıl yaklasacagini biliyor.oglumu üniversite sınav kaygısı için götürmüştüm ve bize çok faydası oldu.4 -5 Sean sonrası oğlumun kaygilari ve tercihleri olumlu yönde çok değişti.kesinlikle diğer arkadaşlarıma da tavsiyede bulundum.guler yüzlülüğü ve yaklaşımı oglumunda bir psikologa gitmekteki faydasını gördü ayrıca bize başarılarımıza göre bölüm seçim tercihlerinde yönlendirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.ikimizede ayrı ayrı vakit ayırıp oğlumun geleceği ile paylaşımlarında çok güzeldi.kensini bir anne olarak ergen çocukları olan annelere kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni

Özge DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113792
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım dila hanımla.. İlk defa yardım alıcaktım, çok düşündüm ve kararımı verip kendisiyle görüşmelere başladık. Güler yüzü, ses tonu samimiyeti, rahat bir ilşiki kurmamızı sağladı. Bana, yaşama bakışıma yepyeni güneşli pencereler açtı Hayata daha anlamlı bakıyorum uzun süredir.. Görüşmelere başladığımızda böyle hızlı sonuç alabileceğimi hiç tahmin etmiyordum. Önceki ben, şimdiki ben arasında dağlar kadar fark var. Daha erken tanışsaydım keşke kendisiyle, ama herşeyin bir zamanı var bunu çok iyi biliyorum artık..
     3 Beğeni

Gürhan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113791
kızımız CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı MSite Editörleri Tarafından Kapatıldıi yaklaşık bir ay önce Dila Hanıma getirdik.Kızımız okulda ve evde çok fazla agresif davranışlar sergiliyor,arkadaşları ile ilişkilerinde sorunlar yaşıyordu.Öğretmeninin bizi bu konuda uyarması sonucunda bir pedagogtan yardım almamızın iyi olacağını düşündük ve araştırmamız sonucunda Dila Hanıma geldik.Kızımızın bu süreç sonunda davranış ve hareketlerinde olumlu değişiklikler olduğunu görüyoruz.bu süreçte sadece kızımıza değil bize de tavsiyelerde bulunarak bu konuda yapmamız gerekenleri anlatarak çok yardımcı oldu.Bizlerde çocuk psikolojisi hakkında az da olsa bilgi sahibi olduk.Sizlerinde böyle sorunlarız varsa çözüm için Dila Hanımdan yardım almanızı tavsiye edebilirim.Biz kendisinden çok memnunuz.
     2 Beğeni

Burcu Altanil
21.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113785
Dila hanımla beraber öğretmenlik yaptığım özel bir anaokulunda çalışma fırsatım oldu.Kendisi iyi bir psikolojik Danışman ve oyun terapistidir.Çocuklarla görüşme tekniklerinde uzmanlaşmış,yaptığı travma çalışmalarında başarılı olmuştur.Aynı zamanda yaptığı psikolojik testlerde güvenilirdir.Çocuk,ergen ve yetişkinlerde birçok sorunda gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz bir psikologtur.Sorunların çözülmesinde kuvvetli bir etken olabileceğini düşünüyorum.
     1 Beğeni

Şura TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113774
Dila Hanım ‘ ın güler yüzü ve mesleki tecrübesi sayesinde 10 yaşındaki kız kardeşim 2,5 yıldır kullandığı antidepresan damlayı kullanmayı bıraktı. Gerek çocuklara gerekse ailelere olan sevgi ve saygı dolu yaklaşımları ile başta Dila Hanım olmak üzere beraberindeki tüm Ege Pozitif Psikoloji kadrosuna çok teşekkür ederim. Dila Hanım sayesinde kız kardeşim artık hiçbir şekilde ilaç tedavisi almamaktadır. Tereddüt etmeksizin gözüm kapalı güvenebileceğim bir doktor bulduğum için çok mutluyum.

Pedagog

Gamze Güder hk. ve yorumlar için Tıklayınız

Pedagog & Çocuk Ergen Uzmanı

Beril  Özsoy hk. ve yorum için Tıklayınız

Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti

 

Pedagog & Uzm. Çocuk Psikoloğu

Ayşenur Akbulut hk. ve Yorumlar için Tıklayınız

Uzm. K. Psikolog & Aile Danışmanı