Gamze Güder Kimdir?

Çocuk ve ergenler üzerine uzmanlaşan Psikolojik Danışman Gamze Güder Ege Pozitif Psikoloji de 2019’dan beri aile ve  çocuk görüşmeleri yapmaktadır. 2018 de mezun olduktan sonra 1 yıl eğitim kurumunda yine çocuk, ergen ve aileleriyle çalışmış, şimdi de kurumumuz bünyesinde çalışmaya devam etmektedir. Her hafta gördüğü onlarca vakadan dolayı, danışan deneyimi olarak İzmir de en çok Çocuk ergen vakası gören pedagoglardan biridir.

Ege Pozitif Psikoloji; Bergama, Aliağa ve Karşıyaka şubesinde çocuk ve ergenlerle çalışmaktadır. Çocuk ve ergenlerle ilgili onlarca eğitim ve seminere katılmıştır. Uşak üniversitesi psikolojik danışmanlık onur derecesi mezunu, İstanbul Üniversitesi çocuk gelişim üzerine de 2. üniversiteyi okumaktadır.

 

Özel olarak aldığı eğitimler:

  • Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Sağlamlılık Programı Eğitimi
  • Çocuk Merkezli Oyun Terapi Eğitimi
  • Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Çocuk ve Ergenlerle Çözüm Odaklı Terapi
  • Çocuk ve Ergenler EMDR Terapisi Eğitimi
  • Çocuk Gelişim Testleri
  • Çocuk Ergen Değerlendirme Testleri
  • Çocuklarda Klinik İlk Görüşme
  • Aile Danışmanlığı Eğitimi

Gamze Güder İle İlgili Danışan Yorumları

Danışan yorumları tavsiyediyorum.com dan alınmıştır.

 

Tavsiye ve Teşekkürler

Elif
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120752
Ben 12 yaşındayım. Tavsiye üzerine ailem bana Gamze Ablayı bulmuş, ben bazı problemlerim sebebiyle ona danıştım, bana kan, acı, ani yüksek ses konusunda yardımcı oldu. Kendisiyle 6 seans yaptık. 4.seansımda problem durumum geçmişti. Hayat boyu kullanabileceğim düşünce sistemleri öğretti, seanslar çok keyifliydi. Sosyla becerilerle ilgili yaşadığım problemlerle ilgilide kendisinden güzel bir destek aldım. onunla seans yaptığım için çok mutluyum ve ona çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni

Su DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120511
Gamze Güder’le sınava hazırlık sürecimin ikinci döneminde tanıştım yüksek sınav kaygısıyla başa çıkmama ve olumlu düşünceler geliştirmeme yardımcı oldu. Cana yakınlığıyla verdiği tavsiyeler sınavda ve günlük hayatımda çok işime yaradı. Görüşmelerde gösterdiği ilgi ve samimiyetle kendimi bu süreçte çok daha iyi hissetmeme yardımcı oldu. Bana çok şey kattığına inanıyorum ve ileriki zamanlarda da tavsiyelerinin yaşamımda işime yarayacağını düşünüyorum.
     2 Beğeni

Niğmet
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120510
5yasinda bir oğlum var evde son zamanlarımızda hırçın öfkeli ağlama nöbetleri geçiren bir çocuk haline geldi aynı zamanda kardeşinide etkilemeye başladı böyle zor bir zamanda arkadaşımın tavsiye etmesi sonucu Gamze hanım la tanıştık 4seans sonrası oncasiyle kıyaslanamayacak şekilde değişiklik gösterdi biz anne babaların rahat lama si için elinden gelen çabayı sarf ettiği için Gamze hanıma teşekkür ederim genç yaşta kendini bu kadar yetistirebilmis olması takdire şayan ege psikoloji ailesine ve emeği geçen herkese teşekkürler
     3 Beğeni

Yağmur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120499
Ben bir 8.sınıf (LGS) öğrencisi olarak dile getireyim, bu LGS maratonuna başladığım zaman çok fazla stresim vardı ve bundan dolayı da destek almam gerekiyordu. Destek almak amacı ile Gamze hanımı bulduk. Ardından görüşmeye başladık ve stresimde müthiş bir azalma olduğunu hem ben hem ailem hem de öğretmenlerim görmeye başladı ve çok az bir sürede bunu yendim fakat yenmem de ki en büyük sebebim Gamze hanım oldu, beni hep destekledi, bana çözüm önerileri sundu, bana sanki bir yakınımmış gibi çok ilgi gösterdi, bana sınavda neler yapabileceğimi ve nasıl gevşeyip rahatlayabileceğimi gösterdi. Ben stresimi bu şekilde en aza değil, sıfıra indirdim. Bundan dolayı ben çok ama çok memnunum sizlere de tavsiye ediyorum, emin ki buraya gelip Gamze hanım ile tanıştığınızda sizde de iki hafta içinde müthiş bir değişim yaşandağını ve stresinizin gittiğini, sosyal hayatınıza ve okul hayatınıza daha pozitif daha istekli daha güzel bakabileceğinizin garantisini veriyorum.
     3 Beğeni

Gülşah Gzz
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119847
Merhabalar ismim Gülşah GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ve ben 17 yaşındayım. Yaşadığım sorunlar yüzünden terapi almak istediğimde birçok araştırma sonucu Gamze abla ile terapi yapmak istediğime karar verdim. Kendisi ile üniversite sınavı korkularımı ve değişik sorunlarımı çözdüm. Kendisi çok enerjik ve samimi, bana arkadaşıymışım gibi davranıyor ve kendisinin beni her daim dinlediğinden eminim. Beraber bazen zor zamanlar geçirdik ancak bana pes etmemeyi öğretti. Beni her daim cesaretlendirdi ve motive etti. Gelecek hakkında endişelenmiyorum ve artık sadece anı yaşamaya çalışan sıradan bir ergenim. Kendisine çok teşekkür ederim…
     3 Beğeni

Y.B
22.Mart.2021
TavsiyeNo: 119552
Gamze hanımı bir süredir tanıyorum. Mesleğine olan aşkı ve bunu hem danışanlarina hem de sosyal hayatına adapte ediyor oluşu kutlanır vaziyette. Şahit olduğun kadarıyla sürekli eğitim alarak, dinleyerek kendini hep geliştirmeye çalıştığını görüyorum. Çocuklara olan ilgisi ve şefkatli tutumu ilk gördüğünüzdejl sıcak tavrını hemen hissedeceksiniz. Kendisini ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlerde göreceğimize eminim. Izmirde çocuğunuz için uzman arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni

Tuba
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119109
Oğlumuzun çeşitli davranış bozuklukları olduğunu düşünerek Gamze hanıma ulaştık… Oğlum henüz 3 yaşında ve bazen çok takıntılı davranışları oluyor; geceleri uyumak istemiyor ve bazen de öfke nöbetleri geçirebiliyor. Gamze hanımla ilk randevumuza gittiğimizde de orada benzerini yaşadık ancak doktor hanım doğru bir iletişim kanalı kurdu; başta çok şaşırdık çünkü öfkesini bir kenara bırakıp doktorla oyun odasına gitti… Oğlumuzun son zamanlarda kendini daha iyi ifade edebildiğini görüyoruz.. Gamze hanım oyun terapisi ile yaptığı seanslarda doğru davranış modellerini ona kazandırmaya başladı 🙂 Oğluma ne zaman “Gamze ablaya gidicez, hadi hazırlan” desek mutlu bir şekilde gidiyor… Gamze hanım genç ve işini severek yaptığını hissettiren birisi… Çocuklarla da doğru düzeyde iletişim kuruyor… Kendisinden son derece memnunuz…
     2 Beğeni

Fatma
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118236
Tavsiyeyle tanıştım. Panik ataklarım konusunda bana çok yardımcı oldu. Diğer uzmanlara göre benimle empati kurması, iyi bir dinleyici olması. Mesleki açıdan problemleri kısa sürede ve uzun vadeli çözmesi.Kendini geliştirmesi gereken bir konu yok. Kişisel özellikleri güler yüzlü, samimi, cana yakın. Yanında çalışanlar ise gayet güler yüzlü insanlar. Benim için kafandaki bütün soruları çözdü. Onun sayesinde panik ataklarım azaldı. Kendisi gerçekten hastaların dilinden çok iyi anlıyor. İyi bir dinleyici ve sorunları çok iyi çözüyor.
     4 Beğeni

Burcu
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118024
Gamze hanımla kızımın korkularına çözüm bulmak için araştırma yaparken tanıştım, kendisi hakkında yazılan yorumları görünce sorunumuzun çözülmesini ümit ederek kendisine ulaştım ve kızım gerçekten çok faydasını gördü. 11 yaşındaki kızımın korkuları o kadar yüksek boyuttaydı ki pandemi dönemi de başlayınca ne yapacağımızı bilemedik. Neyse ki doğru tercih sayesinde şimdi çok daha huzurluyuz. Bizim gibi sorun yaşayan ailelere mutlaka tavsiye ediyorum, çocuklarımız kokularıyla yaşamak zorunda değil, biz de bu korkuların sinir bozukluğuna katlanmak zorunda değiliz, iyi ki varsınız Gamze hanım…
     2 Beğeni

Müberra
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117302
Kızım her gece ağlayarak ve korku içinde uyanıp birdaha da uyuyamıyor du bir sabah internetten buldum kurumu da uzmanımızı da Gaziemir de olduğu için tercih ettim . İlk seansımız da da Güler yüzlü ve samimi tavırları ile kızımla iletişim kurdu konuyla ilgili benden de Bilgi aldı ve yol haritamızı çizdi ilk seanstan çıkınca kızım kendisini rahatlamış hissettiğini ifade etti ve sonraki seanslarda çok kısa sürede başarıya ulaştık artık kızım korku avcısı 😊 Bence kendisini genç olmasına karşın gayet geliştirmiş ayrıca süreci çok iyi yönettiğini düşünüyorum. Ciddi saygılı işine odaklı (Kızıma göre de onu önemsediği için çok iyi bi abla) Açıkçası kurum ve çalışanlar ile ilgili yazabileceğim tek şey Randövü takip çok iyi onun dışında herhangi bir iletişimim olmadı fazlasına da gerek yok bence Ben Gamze hanıma tekrar sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.
     3 Beğeni

Feyza
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117259
Gamze hanıma oğlumun takıntıları ,öfke problemi ve yaşıtları ile uyum problemi yaşaması sebebi ile başvurduk.Oğlumuza olan yaklaşımı ve bize verdiği tavsiyeler ile 3. Seanstan itibaren değişimi gözle gördük .Oğlumun severek gittiği bir oyun ablası oldu Gamze hanım .Verdiği tavsiyelerle aile içindeki yanlışlarımızı da fark edip çocuğumuza kullandığımız ifadeleri düzeltmemizi sağladı hatta aile içi ilişkimizi de rayına oturtmamızda yardımcı oldu.Artık biliyorum ki oğlumla alakalı kafama takılan bir durum olduğunda güvendiğim bir danışmanım var .bana çocuk konusunda uzman soran herkese Gamze hanımı tavsiye ettim ve ediyorum.
     2 Beğeni

Nuvit
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117186
Gamze hocadan oglumun kaygi sorunlari sebebiyle yaklasik 2 aylik surecte destek goruyoruz. Ilk seanstan itibaren rahatlatici, olumlu bildirimleri ile ebeveyn olarak oncelikle bizleri destekledigini belirtmeliyim. Oglumun gelisimi adina adim adim farkindalik kazandirdi bizlere. Oglumla arasinda kurdugu guven muthis. Severek ve huzurla gidiyoruz. Mevcut ilerlememizde oglumun kaygilardan Arinmis durumda oldugunu hem kendisi hem bizler fiziken goruyoruz. Daha da iyi olacagimiz calismalarda hep Benim ve oglumun yaninda olmasini diliyorum. Tereddutsuz guven veren uzman kendisi. Tesekkurler
     3 Beğeni

Barış CANBAY Fotoğraf

Psk.Dnş.Barış CANBAY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116774
Gamze Hanım işini severek yapan çocukları seven ve onlarla güzel bağlar kurabilen bir uzman. Gayet güler yüzlü, empati yeteneği gelişmiş, mesleki etik kurallarına uyan bir danışman. Ben kendisinin çalıştığı kurumda stajyerim ve çocukla görüşme konusunda nasıl özverili olduğunu görüyorum. Yaptığı stajyer seminerlerinde inanılmaz faydalı bilgiler paylaşıyor ve mesleki bilgisi donanımı gayet iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çocuğu ile ilgili sorun yaşayan kişilerin rahatça yardım alabileceğini söyleyebilirim.
     1 Beğeni

Nurhayat Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116722
Öncelikle merhaba eşim ve ben ayrı olduğumuz için oğlum bu durumdan kötü bir şekilde etkilendi. Normalde davranmadığı şekilde davranmaya başlamıştı aşırı mutsuzluk hissediyordu. Şu an bu sorunu aşmak üzereyiz. Bu durumdan çok memnunum. Gamze hanım çok ilgili ve oğlum çok istekli gidiyor bu durum beni inanılmaz mutlu ediyor oğlumun her gün daha iyiye gittiğini görmek Gamze Hanım’ın ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Kısa ve öz olarak konuşmam gerekirse Gamze hanımı her kişiye tavsiye ederim,teşekkürler..
     2 Beğeni

Sude K
26.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116684
Gamze hanım bir süredir tanıdığım bir psikologtur ve çok emin ve rahat bir şekilde işinde çok iyi olduğunu, çocuğunuzu rahat bir şekilde emanet edebilceğinizi ve mükemmel bir şekilde yarım edebileceğini söyleyebilirim. Aldığı eğitim ve kendini geliştirmesiyle çok tecrübeli ve uzman bir kişi olduğu bellidir. Bunu ilk tanışmasında sıcak ve samimiliği ve kendine olan güveninden de kesinlikle anlayabilirsiniz. Mesleği boyunca da kendini geliştirmeye çalışmış ve çocuklarla çok güzel bir ilişkisi vardır. Hem çocuğunuz rahat bir şekilde onunla devam etmek isteyecektir hem de siz çok rahat bir şekilde çocuğunuzu emanet edebileceksiniz
     2 Beğeni

Nur
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116562
Merhabalar Gamze hanımla yaklaşık 6 aydır tanışıyoruz Gamze hanıma 10 yaşındaki oğlumun korkuları ve kaygılarından dolayı başvurduk ve yaklaşık 4 seans sonunda bu kaygılardan kurtulmayı başardık Oğlumda bizde Gamze ablasının yaklaşımından Güler yüzünden samimiyetinden ve doğru yönlendirmelerinden çok memnunuz şu anda da oğlum ve biz bir ebeveyn olarak Gamze hanımın hayatımızın bir yerinde bir yol gösterici olarak kalsın istiyoruz Gamze hanım kesinlikle doğru adres herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni

Eren
31.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116213
Gamze hanımı uzun süredir tanıyorum kendisi liseden beri arkadaşım, liseden beri net hedefleri olan ve bu mesleği isteyen biriydi, disiplinli çalışması da bu hayali ona getirdi. Eminim ki bu kadar istediği meslekte de çok başarılıdır. Çocukları çok sever haliyle çocuklarla çalışmak istediği bir şeydi ve şu an bu durumu layıkıyla yaptığından eminim. Her zaman daha fazlasını isteyen, ders çalışmayı bırakmayan, sorumluluk sahibi biridir. İzmirde çocuğunuz için ruh sağlığı profesyoneli arıyorsanız kendisini kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni

Hülya ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113637
Merhabalar; Öncelikle ege pozitif ailesiyle tanışmam burda işe baslamamla oldu. Bu vesileyle gamze hanımı da tanımış oldum. Bu arada boşanma davam sürüyordu, bu durumdan kızım çok etkilendi. Gamze Hanım bize ilaç gibi geldi ve kızımı yavaş yavaş ve kendisine güven sağladı. Gerçekten mesleğine aşık, çocuklarla iletişimi ıyi olan, güler yüzlü, güvenilir bir insan. Kızım ve ben iyiki sizi tanımışız. Yardımlarınız ve kızıma ıyi geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Gelicek olanlara hiç tereddütsüz gelmelerini tavsiye ediyorum. Iyiki varsınız.
     2 Beğeni

Fatmagül KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113436
Gamze hanımından oğlum kuzey için destek alıyorum . Oğlumda saç yolma dudak yeme gibi davranışlar oluşmuştu. Gamze hanımdan aldığımız oyun terapisi daha ilk seanstan itibaren çok işe yaradı. Çok uzun süre geçmemesine rağmen sorunlarımız bitti denecek kadar azaldı. Oğlum seanslara çok istekli gidiyor. Gamze hanımdan çok memnunuz kendisine gitmeye devam edeceğiz . Oğluma olan yaklaşımı çok iyi ayrıca çok cana yakın ve güler yüzlü kendisine çok teşekkür ediyorum
     2 Beğeni

C.B.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112966
Gamze hanımdan kızlarım ve bazı davranış problemleri için destek aldım. Üç tane kızım var ve farklı yaş gruplarinda oldugu için nasıl davranirsam dogru olur ne yapmam gerekir bilmiyorum. Bu sebeplerle Ara ara Gamze hanımdan destek almaya da devam ediyorum, ebeveyn olarak bazı noktalarda çözümsüz kalıyorum. Etkili ve verimli olarak çocuklarımla nasıl iletişim kuracağım konusunda sürekli destek oluyor. Etkili yonlendirmeleri ev icinde anne baba olarak bizi de duzeltti. Samimiyeti, sıcak ve içten konuşması, sakin ve işini bilen tavrı bize çok güven verdi. İzmir’de çocuğunuz için destek arıyorsanız gözünüz kapalı Gamze hanıma guvenebilirsiniz.
     2 Beğeni

Dila ISITAN Fotoğraf

Uzm.Psk.Dila ISITAN
Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112850
Gamze ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Gerek çocuklara, gerek ailelere olan yaklaşımı her zaman pozitiftir. Kendi alanında oldukça yetkin, güler yüzlü ve samimi olan arkadaşımı herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum. Kendisi yenilikleri takip eder, oldukça çalışkan ve güvenilirdir. Her zaman kendini güncel tutmaya özen gösteren Gamze’nin işini ciddeye alması, onu önemli bir psikoterapist yapıyor. Yaptíğımız süpervizyon toplantılarında çözüm odaklı önerileri, danışanları için önceden belirlediği programlar işini ne kadar ciddiye aldığının göstergesi.
     Beğenin

Pelin ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112847
Gamze hanımdan oglum Alp in okula gitmek istememe ve boşanma sonuçu yaşadığımız problemler için destek alıyoruz.icten samimi yaklaşımı sayesinde oglum her seansimiza sevinerek ve mutlu olarak gidiyor. Her seans sonrası oyun terapisinin ve Gamze hanımın verdiği güzel yönlendirmeler sayesinde daha sanki daha uyumlu dönüşler aldık oğlumla.ozellikle boşanma sonrası yaşadığımız ve yasayabilicegimiz konularla ilgili aydınlatıcı yol göstericiliği samimiyetiyle beraber oğluma ve bana çok yardımcı oldu olmaya da devam edicek.ozellikle benim gibi boşanma sürecinde çocuklarının sağlığını korumak isteyenlere rahatlıkla ve güvenle önerebilirim.oglumun hayatına bu kadar güzel dokunduğu için teşekkür ederim.
     Beğenin

Beril ÖZSOY Fotoğraf

Psk.Dnş.Beril ÖZSOY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112824
Gamze ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Çalışma disiplini ve çalışkanlığı ile birçok konuda kendini göstermektedir. İşini severek yapması ve işini yaparken planlı çalışması ile başarılı olmaktadır. Özellikle çocuklara olan ilgisi ve sevecenliği ile ön plana çıkmaktadır. Güleryüzü ile ailelerin beklentilerini karşılayan samimi bir psikolojik danışmandır. Kendini geliştirmesi ise bu alan için çok önemlidir. Tavsiye ediyorum ve kendisine danışmanızı öneriyorum.
     Beğenin

Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf

Psk.Bayram ŞİMŞEK
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112813
Gamze güderi bir yıldır yanımda çalıştığı için tanıyorum. İşe alma nedenim çalışkanlığı, güler yüzlülüğü, kendisini sürekli geliştirmesi, en önemlisi çocuklarla kurduğu bağ, çocuklara ve ailelere yaklaşımı çok güzel ve etkileyici, İnsanları hoş karşılaması ve konuşmasıyla birlikte ilk görüşte içtenliğini ve samimiyetini karşısındakine geçirir ve gerçek güveni sağlayan birisidir. Ayrıca güler yüzlü, güven telkin eden, yardımsever tarzı ve işine olan sevgi, saygı ve sorumluluğu takdir ettiğim diğer özellikleridir. Mesleki bilgi ve tecrübesine güvendiğim arkadaşımı özellikle çocukluk çağı sorunları için yardıma ihtiyaç duyan danışanlara gönül rahatlığıyla öneririm.
     Beğenin

Zeynep
29.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112515
Gamze hanımla 9 yıldır tanışmaktayız. kendisi yakın arkadaşımdır. her zaman ruh sağlığı çalışanı olmayı hedeflemiştir ve bu hedefi doğrultusunda çalışmıştır. nitekim hedeflerine kısa sürede azmiyle ulaşmıştır.kendisi her zaman çocuk ve ergenlerle çalışmayı istemiştir ve sonunda bu hedefine ulaşmıştır. çocukları çok sever yapısı ve güler yüzlülüğüyle iyi bir psikolojik danışman olduğuna eminim. izmirde çocuğunuz için destek arıyorsanız kesinlkle tavsiye ediyorum.
     Beğenin

Mükerrem
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111602
Gamze hanımdan 4 yaşındaki oğlum gökhanın oyuncak paylaşmama, okula alışmama, tuvalet eğitimi gibi konular üzerine destek aldım. Kendisinden gayet memnun kaldım. Çocuğumla gerek iletişimi gerek bize yaptığı yönlendirmeler sonucu gözle görülür bir değişim ve gelişim kaydettik. Kendisi çocukları çok sever ve değer verir yapısıyla bize bunu hissettiriyor. Anne ve babaların yaptığı hatalar yönünde bize danışmalarda eğitimler verdi. Hem aile içi yapımızda hem çocuğumuzda güzel gelişmeler kaydettik. İzmir de çocuk uzmanı arıyorsanız kendisi tavsiye edeceğim son derece güvenilir bir danışmandır.
     Beğenin

Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf

Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Klinik Psikolog – Pedagog
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111522
Gamze ile bir süredir beraber çalışıyoruz. Alanında oldukça başarılı, mesleğini severek yapan bir uzman. Çok güler yüzlü, sıcakkanlı ve sevecen olması nedeniyle danışanlarıyla arasındaki iletişimin çok güzel olduğunu gözlemliyorum. Aynı zamanda sürekli olarak kendisini geliştiren, sürekli okuyan, alanıyla ilgili yeni eğitimler almaya devam eden bir meslektaşım. İzmir’de danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni

Esra
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111515
Sınav kaygım ve bazı problemlerim sebebiyle profesyonel destek aldım hepsinde en güzel şekilde destek oldu.Sınav dönemimde bana her konuda yardımcı oldu ve bireysel programlar hazırlayıp tüm programlarımın takibini yaptı.Tüm sınav dönemim boyunca abla gibi yaklaştı ve her zaman sorunlarıma çözüm sağladı.Sadece sınav stresimle değil tüm sıkıntılarımla ilgilendi.Sorunlarımı çözerken hep empati yoluyla yaklaşırdı ve empati yeteneği oldukça yüksek.Her zaman yeniliklere ve kendini geliştirmeye açık olup mesleğinde oldukça başarılı.Çocuğunuzla ilgili bir sorun ve sıkıntıda gelecekseniz gözünüz arkada kalmasın.
     Beğenin

Gökhan
22.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111501
Bir sene beraber çalıştığım psikolojik danışman Gamze Güder alanında oldukça uzman ve başarılı olduğunu somut olarak gösterdi.Gerek danışanların başarılarında gerek hayata adaptasyonlarında ve karşılaştığı zorluklarda onlara profesyonel ve hümanist bakış acısıyla yaklaştı.Kendini sürekli geliştirmeye açık olması ve güleryüzlü ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşması onu mesleğinde bir adım öne atıyor. İzmir’de çocuk ve ergenlere uzman desteği arıyorsanız,Gamze Güder’i kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni

Mualla
22.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111493
Sevgili meslektaşım Gamze Hanımla bir eğitim grubunda tanıştık. Vakalara yaklaşımı, bakış açısı ve hassasiyetiyle mesleğimize önemli katkılarının olduğu görüşündeyim. Aynı zamanda samimiyeti ve ilgi alakasından çok hoşnut kalıcağınızı düşünüyorum.Çocuk ve ergenlerin hassas dünyalarına onların pencerelerinden bakarak dokunmaktadır.Ruh sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincinde biri olarak her zaman kendisini geliştirmeye dikkat etmiştir ve bu alanda bir çok eğitim almıştır, almaya da devam etmektedir.
     Beğenin

Simge
20.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111480
Gamze ile 1 yıl kadar aynı iş yerinde çalıştık ve çalışma sürecince çocuklarla yakından ilgilenip onlarla ilgili çalışmaları sürekli yakından takip etti ve onların gelişimi için bütün gelişmleri yakından takip etti kendinisinin sürekli yeniliklere açık olan çalışmalarla ilgindi çocukları çok seven onlarla sürekli iletişim içinde olan bir yapısı vardı. Sadee çocuklarla değil biz büyüklerede zaman zaman psikolojik yardımları olmmuştur 🙂 kesinlikle kendisini tavsiye ederim.
     Beğenin

Metehan
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111479
Geçen yıl benim üniversiteye hazırlık dönemim de görüşmeye başlamıştık. Benim sınav ile ilgili kaygılarım vardı ve benim sınav ile ilgili telaşemi yenmemi sağlamıştı. Görüşmelerden sonra daha çok dikkatimi toplayıp çok sıkı bir şekilde çalışmaya başlamıştım. Görüşmelerimiz sayesinde benim de ondan cok sey öğrendiğim nitelikli bir danışman. Kendisi çok güler yüzlü,güven veren, sakin, empati kurabilen ve karşı tarafı çok anlayışla dinleyen birisidir. Onunla görüşmeye gidecekseniz eğer hiç çekinmeden gidebileceğiniz bir danışmandır.
     Beğenin