Çiğli Psikoloji Merkezi

Çiğli psikolog, İzmir Çiğli aile terapisti, evlilik terapisti, Çiğli bölge araştırma hastanesi psikolog arıyorsanız hastane de psikolog var. Ancak özel psikolog arıyorsanız uzmanlarımızı inceleyin.

Psikoterapi Toplamda Kaç Seans Sürmektedir;

  • Psikoterapi ihtiyaç duyulduğu ve birlikte belirlenen süre kadar devam etmektedir. Bir çok terapist 1 ila 20 seans arasında bir süre belirlemektedir.
  • Birçok danışan seanslarını yarım bırakmakta yada kısa sürede bitmesini istemektedir. Fakat psikolojik sorunlar kısa sürede oluşan rahatsızlıklar değildir. Uzun sürede zarfında ortaya çıkar bu yüzden tedavileri de uzun sürmektedir. Bu durum kişiye bağlı olarak ve yaşadığı problemlere göre değişiklik gösterir.

 İzmir Özel Psikolog

  • Özel Ofislerde Psikoterapi: Kurumumuz özel ofis şeklindedir. Danışanların bekleme salonu ve 3 terapi odamız mevcuttur. 2 tanesi bireysel, aile ve evlilik terapileri için düzenlenmiş diğeri ise çocuklar için düzenlenmiş oyun terapisi vb. çalışmalara göre uygun olarak dizayn edilmiş, çocuk görüşme odası mevcuttur.
  • Evlerde psikoterapi Mümkün mü?: Genellikle psikoterapistler evde terapi uygulamak istemezler. Fakat bazı durumlarda istisna gösterebilmektedir. Bazı evden dışarı çıkma korkusu olan hastalar vardır. Onlar için eve gidebilmektedirler. Fiziksel engeli olan ve yaşlı insanlar için duruma göre gidebilir ya da bu danışmanlar online terapi yöntemini kullanabilirler.

Uzman Klinik Psikolog

Bayram Şimşek Hk. Yorumlar için tıklayınız

Emdr & Cinsel Terapist

Uzman Psikolojik Danışman

Betül Salman Hk. Yorumlar için Tıklayınız

Yetişkin Psikoterapisti & Evlilik Terapisti

 

http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_24459_bayram_simsek.htm

https://www.doktortakvimi.com/bayram-simsek-2/psikoloji-pedagoji-aile-terapisi/izmir

Evlilikte Sık Karşılaşılan sorunlarla ilgili yazımızı okumak için TIKLAYINIZ

Çocuklarda Sık Karşılaşılan 9 Problem ile ilgili yazımız için TIKLAYINIZ

Sık Karşılaşılan Psikolojik Problemler için TIKLAYINIZ

Sık Ortaya Çıkan Cinsel Problemlerle İlgili Yazılarımız için TIKLAYINIZ