Uzman Klinik Psikolog

Cem Akdemir

Yetişkin Psikoterapisti

 

Evli olan uzmanımız; Uzman Psikolog Cem Akdemir, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca farklı farklı stajlarda yer alarak kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. Özellikle yetişkin psikoterapisi üzerine uzmanlaşmıştır.

Karşıyaka Ege Pozitif Psikolojik Danışma Merkezinde aile ve yetişkin terapisi yapmaktadır.

Lisans dönemi boyunca yaptığı stajlar sırasıyla:

 • Malatya Devlet Hastanesinde (Gönüllü Yaz Stajı, 2010)
 • İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Psikiyatri Servisi, 1. Dönem Lisans Stajı, 2013)
 • Bakırköy Adliyesi (1. Dönem Lisans Stajı, 2014)

2015 yılı içerisinde İstanbul Aydın Üniversitesi, rehberlik alanında Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. 

2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yüksek lisans tezini ise “Akıllı Telefon ve Facebook Bağımlılığının Depresyon” ilişkisi üzerine yapmıştır. İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde zorunlu yüksek lisans stajını tamamlamıştır. 

Özel bir huzurevinde ve özel bir hastane ve kliniklerde Uzm. Klinik Psikolog olarak çalışmıştır. Aktif olarak hala danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Özel Olarak Aldığı Eğitimler

 • Bilişsel Davranışçı terapi
 • Şema Terapi Eğitimi
 • EMDR
 • Bütüncül psikoterapi eğitimi
 • Aile danışmanlığı eğitimi
 • İlişki terapisi eğitimi

Çalıştığı Alanlar

 • Anksiyete Bozukluğu.
 • depresyon.
 • Fobiler.
 • Kayıp Ve Yaş.
 • Madde Kullanımı
 • Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)
 • öfke denetimi
 • Özgüven Sorunu
 • Panik Atak
 • Aldatma
 • Aldatılma
 • Cinsel Yönelim sorunları
 • Aile İçi iletişim sorunları
 • Boşanma
 • Bağımlılıklar
 • Alkol-kumar-iddaa bağımlılığı

vb.

Danışan Yorumları

Yorumlar tavsiyediyorum.com dan alınmıştır.

M.G.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 36724

Erkek arkadaşından ayrılan ve 36 gündür evinden çıkmayan arkadaşımızı tavsiye üzerine Cem Bey’e götürdük. Aslında başlangıçta psikolog desteğine gerek olmadığını, kendi aramızda dostluk üçgeni içerisinde sorununu çözebileceğimizi düşünüyorduk, ama gün geçtikçe kötüleşmeye, yemek yememeye ve yediklerini kusmaya, bizle bile konuşmak istememeye, evden çıkmamaya, hele ölümden konuşmaya başlayınca iyice telaşlandık. Yaptığımız araştırma neticesi farklı kişilerden aynı ismi duyunca Cem Akdemir da karar kıldık. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir iyileşme göstermeye başladı ve kısa sürede eski haline, işine ve sosyal hayatına geri döndü, Cem Beye arkadaşımızı bize geri kazandırdığı için teşekkür ediyoruz, ancak küçük bi sıkıntımız var: sürekli ne kadar iyi bir psikolog olduğunu dinlemekten sıkıldık:) yine de kendisi ya da arkadaşı sorun yaşayan herkese tavsiye ediyoruz.

     13 Beğeni    

S.U.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 35103

“Obsesif Kompulsif Bozukluğu” bilir misiniz? Ailenizde veya yakın çevrenizde bu problemi yaşayan birisi var mı? Eğer cevabınız evet ise bu hastalığın nasıl bir bela olduğunu, takıntılı düşünce ve davranışların pençesindeki kişinin hem kendisinin hem de ailesinin hayatını nasıl da cehenneme çevirdiğini biliyorsunuz demektir. Ben tam otuz yıldır süren OKB tanısıyla bu cehennemin içinde yaşayan bir danışan olarak “tavsiyeediyorum.com” sayfalarından Cem Bey’e ulaşma şansına kavuşmuş birisiyim. Bunca yıldır gitmediğim doktor kalmadığı için ümitlerimin tükenmesi ve aylarca evden bile çıkamayacak kadar takıntılarımın doruk noktaya ulaşması nedeniyle çaresizlik içinde kıvranırken Cem Bey’in çabası, iyi niyeti, profesyonelliği ve gayretiyle öncelikle içinde bulunduğum depresyondan kısa bir sürede, üstelik ilaç kullanmama gerek kalmadan sıyrıldım. Daha sonra ise takıntılarımın üstüne gidecek gücü ve inancı kazanarak bu konuda çok büyük ilerlemeler kaydettim. Şimdi O’nun sayesinde hayata ve kendime taptaze ve pırıl pırıl bir gözle bakıyorum. Yine O’nun sayesinde hayatı ve önüme sunduğu güzellikleri kucaklayacak cesareti kazandım. Kendisi genç yaşına rağmen son derece üstün bir mesleki bilgi ve deneyime sahip olmakla kalmayıp bu mesleki bilgi ve deneyimi danışanına başka bir uzmandan kolay kolay bulunamayacak kadar büyük bir özveriyle sunan düzgün bir karakter, insan sevgisi, meslek aşkı ve ahlakına sahip çok değerli bir psikologtur benim için. Onu tanımak ben ve ailem için bir dönüm noktası oldu. Ben ve eşim vazgeçilmez bir dost, ailelerimiz ise bir evlat daha kazandılar.

     30 Beğeni    

S.T.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

 

TavsiyeNo: 29966

Sayın Cem AKDEMİR ile geçirdiğim trafik kazası sonucu yaşadığım depresyon ve panik atak rahatsızlığımın tedavisi için konusunda uzman bir psikolog ararken şans eseri tanıştım. İnternette arama yaparken psikofiz adlı kurumunun web sitesinden iletişim kurdum. İlk görüşmeye giderken ki tüm tedirginliğim ilk karşılaşmamızda gördüğüm güler yüzü ve sıcak karşılaması ile yerini güvene bıraktı. Daha önceden kendi çapımda yaptığım sorgulamalar ve danışmalar sonucu sorunumun oldukça ağır olduğunu düşünürken, Cem Bey daha ilk seansda panik atağımı çözümledi, ikinci seansda ise artık depresyondan uzak ve kendine güvenen bir ikişi olarak yaşamıma devam etmeme vesile oldu. Kendisinden hasta doktor ilişkisinden öte gayet dostane bir yaklaşım gördüm. Bir çok doktorun aksine psikofiz adlı kurumuna gelen hastalarına müşteri gözüyle değil de adeta evine gelmiş bir misafir gibi davranması ve kendisini yetiştirmiş, genç, dinamik,araştıran bir kişiliğe sahip olması nedeniyle kendisinin İzmir için bir şans olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

     23 Beğeni    

Nurcang

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 80407

merhaba, Ben Cem Akdemir’la eşimin bir arkadaşının tavsiyesiyle tanıştım.İlk başta umutsuzdum.çünkü bana gittiğim bir kaç doktor bipolar olduğumu ve çok uzun bir süre lityum tedavisi göreceğimi söylediler. yan etkileri olmasına rağmen hepsi normaldir dedi. Fakat Cem Beyle ilk gorusmemızde sen bipolar olmayabilirsin ilaçlarını düzenletmemiz lazım diyerek beni psikiyatriye yönlendirdi. ve gerçekten kendısının de düşündüğü gibi bipolar değil, sadece kaygı bozukluğum varmış. İlaçları yavaş yavaş kestiğimde ellerimde titremeler kayboldu.normale dondum. şaşırdım .neredeyse 2 yıl farklı şehirlerde farklı doktorlara gidiyordum . O kadar kişinin anlamadığı hastalığımı Cem Bey çözmüştü. Hayattan zevk almıyordum, olmayan şeyleri varmış gibi görüyordum,ya varsa ya olduysa diyerek korku içinde ömrümü geçiriyorken hatta ölümü bile düşünüyordum. Kurtulması zor bir kanser gibi beynimi kaplamıştı bu hastalık.herseyden ,herkesten , hayatımdan vazgeçebilirdim.ama ilk seansta bunlar azaldı. su an 2 buçuk ay oldu .ve hiç kalmadı denilecek kadar bitti. Yeni evliyim ve eşime en çok Cem Beyle tanışmama vesile olduğu için minnet duyuyorum.Evliliğin bana en önemli katkısı budur diyorum . hayatım sonuçta . kimse çözemedi . günün birinde şehir değiştirip evlendim ve Cem Beyi tanıdım .Bu tevafuk.Allah bin kere razı olsun kendisinden . Her anlamda bana destek olduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.sadece iyi bir psikolog değil iyi bir arkadaş, iyi bir sırdaş.kesinlikle bu tarz sorunu olan arkadaşlara tavsiye ediyorum . ben bilişsel terapi sayesınde bugun iyiyim ve bunları yazabıldım. hiç inanamayacağım sey gerçek oldu .çok mutlu ve huzurluyum.sizlere de faydalı olacağından eminim.

     7 Beğeni    

Yy

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 109700

Cem Bey ile hayatımın en karanlık dönemi olarak nitelendirdiğim, hayattan keyif almadığım, her şeyden kaçmak istediğim, işe gitmek için bile kendimi ikna etmemin gerektiği, dışarı çıktığımda bir an önce evime dönüp ağlamak ya da uyumak istediğim, gealpin gündüzüme karıştığı ve neden böyle hissettiğimi tam olarak bilemediğim bir zamanda annemin teşvikiyle terapiye başlamaya karar vererek araştırmalarım sonucunda tanıştım. Öncelikle profesyonel donanımı ve ulaşabildiğim hasta yorumları kararımda etkili oldu. Daha önce terapi geçmişim olmadığı için nasıl hissedeceğimi bilmeyerek biraz tedirgin gittim ilk seansıma. Yanından ise iyi olacağıma dair bir umutla ve bana ihtiyacım olan her türlü desteği sağlayacağına inanarak ayrıldım ki öyle de oldu. Yaklaşık 5 ay öncelikle belirli bir aralıkta sonrasında ise ben ne zaman ihtiyaç hissedersem o zaman görüştük. Mesleki donanımının ve profesyonelliğinin yanı sıra insani yönünün çok kuvvetli olduğunu, naifliğini, olgunluğunu ve beni gerçekten anladığını ilk seansımdan itibaren hep hissettim. Seanslarımdan hep huzur ve güven duygusuyla ayrıldım ve yavaş yavaş tünelin ucundaki ışığı görmeye başladım 🙂 Bakış açısıyla, sürecinize kılavuzluk ederken gösterdiği içtenlikle, huzur ve sükunet veren ve iyi olacağınızı hissettiren enerjisiyle bir gün ihtiyacınız olursa yolunuzun kesişmesi gereken gerçek bir o kadar da samimi kalabilmeyi başarmış bir profesyonel olduğunu samimiyetle söyleyebilirim. Kendisine teşekkür etmekte biraz geç kalmış olsam da Cem Beye sürecimdeki kılavuzluğu için tüm kalbimle teşekkür ederim. Tekrar aşamayacağımı düşündüğüm bir sorunum olursa hiç düşünmeden yine kendisinin danışanı olurum. Bazı sorunlarımız ortak ya da yaygın görünse de her birimiz oldukça karmaşığız ve herkesin süreci eşsiz, doğru insanla gerçekten tünelin ucunda ışık var hiç merak etmeyin.

     7 Beğeni    

Gülfer

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 30670

Cem Bey ile İzmir gezisi sırasında tanıştık ve bir grup arkadaşımla birlikte sınav kaygısı için sınav terapisi yardımı aldık.Kendisi gerçekten çok başarılı bir uzman aynı zamanda samimi. Bizi kaygılarımızdan uzaklaştımasının yanı sıra azimle çalışma ve stresten uzak bir ortam için uygulanabilecek özellikleride belirtti. Ben ve arkadaşlarım çok faydalı olduğunu geçen zamanda gördük. Bu uygulamayı sık sık tekrar ederek daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Herkese yardımcı olacağına inanıyorum. Teşekkürler.

     20 Beğeni    

Gubse

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 99470

Yaşadığım kötü bir uçak yolculuğu sonrası gelişen uçak fobisi nedeni ile yaklaşık 9 yıldır uçağa binmiyordum. Bir ömür binebileceğimi de düşünmüyordum. İş seyahatleri, tatiller vs her türlü yolculuk eziyetti benim için. Bu korku yüzünden yurt dışına bile çıkamamıştım,yaşam kalitem düşmüştü ancak bu sorunun çözülebileceğine de inanmıyordum. Çünkü uçağı düşündükçe midem bulanıyor,dizlerim titriyordu,havadaki uçaklara bakmak beni korkutuyordu hatta birilerini bırakmak için hava limanına gittiğimizde bile geriliyordu, uçağa binmek imkansızdı benim için. Cem Hocayla tanıştıktan sonra düşüncelerimin ne kadar yersiz olduğunu farkettim. Cem Hoca biri bilişsel terapi olmak üzere sadece 3 seanslık görüşme sonrasında yıllardır eziyetini çektiğim bu dertten beni kurtardı. Son seansımızın ertesi günü üst üste 2 kez uçağa bindim. Sanki 9 yıldır uçağa binmeyen ben değilmişim gibi inanılmaz rahat ve konforlu bir yolculuk yaptım. Ne uçuş öncesi ne de yolculuk esnasında en ufak bir problem,korku ya da atak yaşamadım. Kendisi gerçekten işinin ehli,son derece güvenilir , pozitif,enerjik,sıcakkanlı bir uzman. Hocama ne kadar teşekkür etsem az. Cem Hocayla tanıştıktan sonra çözümü bu kadar kolay ve yakınken; 9 yıldır boşu boşuna kendime bu eziyeti çektirdiğim için çok pişman oldum. İyi ki tanımışım hocamı,kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

     6 Beğeni    

 

A.V.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 116203

Ben 10 yasimda izledigim ucak kazasi raporlari belgeselleri sebebi ile uçağa binerken zorluk yasiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cem Beye gitmeye karar verdim. Daha ilk tanışmamızda bana çok güven verdi, beni anladığını hissettirdi ve yaşadığım duygunun çözümü olduğuna inandırdı. Zaten ikinci görüşmemizin ertesi sabahı uçakla tatile gittim ve döndüm. Çözüm odaklı bir görüşmeydi. Kesinlikle tereddüt etmeden sorunlarınızı danışabileceğinizi söyleyebilirim.

     2 Beğeni    

Bg

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 115871

10 yıldır psikiyatriste gitmeme ve ilaç kullanmama rağmen hiç ilerleme kaydedememiştim. Çok bunaldığım bir gün tesadüfen internetten bulup ve o gün için randevu alabildiğim Cem Beyle 2 sene önce tanıştım ve iyi ki de tanışmışım. Kendisi işinin ehli olduğu gibi hastasına merhametli yaklaşımı her daim ve her şartta ama telefonla ama mesajla yardımcı olmaya çalışan tanıdığım İzmir’nın en iyi psikoterapisti. Uyguladığı terapi yöntemi ile hem öfke patlamalarımı bitirdi, hem hayata daha olumlu bakmamı sağladı hem de ilaç kullanımımı sonlandırdı. Cem Bey sayesinde yeniden doğmuş gibi oldum, yep yeni bir sayfa açtı bana artık hiç ilaç da kullanmıyorum. Kendisiyle tanışmanızı ÇOK AMA ÇOK TAVSİYE EDERİM, daha ilk terapide ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ben kendisine ilk gittiğim gün ağlamaktan birşey anlatamıyorken muayhanesinden çıkarken son derece rahatlamıştım. Keşke kendisini çok daha önce tanısaydım…. Herseyin başı psikoloji ve ben Cem Bey sayesinde hayatı doğru yorumlamayı öğrendim. Özellikle kullandığı terapi yöntemi ile de bilinçaltı yalnış kodlamalarimi çözdük . Cem Hocam iyi ki varsın, Allah senden razı olsun.

     2 Beğeni    

A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 115575

Çok zorlandığım ve depresyona doğru ilerlediğim bir dönemde Cem Bey’e beraber çalıştığı birisi sayesinde ulaştım. Henüz kapıdan girer girmez, güler yüzü ve samimiyeti sayesinde olumsuz duygudan sıyrılmamı sağladı. Bilgi birikimi ve yaklaşımı ile her zaman güvende hissedebildiğim bir psikolog. Benim için en güzel yanlarından biri görüşmelerde hep karşılıklı oturuyor olması ve asla masanın arkasında oturmaması. Bu, kendimi sanki arkadaşımla sohbet ediyor kadar rahat hissettirdi ve bu sayede kendimi daha rahat ifade edip çözümlere daha kolay ulaşmamızı sağladı. Tam kendimi toparlamaya yaklaşmışken yaşadığım sağlık problemi yüzünden altüst olmuşken yine Cem Bey en büyük desteğim oldu. Ses tonuna da yansıyan yumuşak, sıcak ve sevecen tarzı ile uyguladığı bilişsel terapinin olumlu yansımalarını bugün bile hissediyorum. Teşekkürler Cem Bey 🙂

     Beğenin    

S.K

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 103307

uzun uzun anlatmaya gerek yok işinin ehli bana abi gibi yaklaşıp tüm samimiyetiyle yardımcı oldu elinden geldiğinin fazlasını hastalarına veriyor kesinlikle, her konuda tanıdığım en iyi psikolog herkese tavsiye ederim. Her kişinin ihtiyacı olan birisi bu iş için dünyaya gelmiş diyebilirim.Tavsiye üzerine tanıştım fakat taviyelerde insanların haklı olduğunu gördüm bende tavsiye ediyorum. tek ben iyileşmedim etrafta gördüğüm bir çok hastası iyileşerek klinikten ayrıldı buna şahit dahi oldum teşekkürler Cem Hocam.

     4 Beğeni    

N.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 97152

Hayattan tüm beklentimi kesmiştim ve kimsenin bana yardım edememiyecegini düşünüyordum herşey zincirleme gibi kötü gidiyordu ve ölmek istiyordum tek çıkış yolum gibiydi artık gitmek istiyordum herkedten herşeyden.Çocukluğumda yaşadığım tranvalar, yaşadığım kayıplar, stres ve depresyon herşey cıkılmaz hale gelmişti evden çıkmıyor kimseyle konuşmuyordum ve yaşamaktan hiçbir zevk almıyordum aynada kendime bakamıyordum bile arkadaşımın tavsiyesiyle Cem Beye gittim ilaç kullanmadan bilişsel terapi ile herşeye yeniden pozitif bir şekilde başladım, beni hayata döndüren Cem Beye sonsuz teşekkürler.

     8 Beğeni    

Ümit K.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 86740

Çok karanlık ve çaresiz hissettiğim bir dönemde araştırıp buldum Cem Bey’i. Sitenizdeki tavsiyeler ve fotoğrafı, karanlıkta tünelin ucunu gösterebilecek ışığın o olduğunu düşündürdü ve gittim. Yanılmamışım… Yaklaşık 5 ay boyunca periyodik olarak görüştük. Her gidişimde dünyam biraz daha aydınlandı. İlk seanstan sonra dahi size verdiği güven duygusu, düştüğünüz yerden çıkacağınız hissini verecektir. Kendime güven ve hayata bakış açımda bir çok olumlu değişim yaşadım. Tabiri caizse “hamdım, piştim” diyebilirim. Hatta bugün son terapimizi yapmış olmak dahi, garip bir burukluk verdi açıkçası ama yeniden doğmuş gibi olmanın sevinciyle, bu sevincimi sizlerle de paylaşmak istedim. Bundan sonra da dost kıvamında bir danışman ve güvenebileceğim, çalabileceğim bir kapı olarak daima zihnimde yer alacak… Üç sıfatla belirtmem gerekirse; “Güven, Huzur ve Başarı” diyebilirim. Kendisinin İzmir’da yaşayan danışanlar için bir şans olduğu yorumlarında katılıyor ve okuyanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkürler Cem AKDEMİR…

     7 Beğeni    

F.E.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 75250

bundan 1 ay önce el titremesi, sürekli ağlama, kAlp sıkışması, nefes darlığı ve yüksek derecede endişe kaygı sıkıntısı yaşadım yıllar önce aynı sıkıntıları yaşamıştım ve ilaç kullanmama rağmen o kaygı hep vardı… panik atak, anksiyete bozukluğu… hem seni seven insanlara hem kendine çok zarar verdiğin bir durum ve işin içinden çıkamıyorsun… daha önce doktor doktor gezmeler kAlp hastasımıyım neden başım dönüyor beynimde bişey mi var tansiyonum çıktı bana bişey olucak korkularıyla gitmediğim bölüm kalmadı ve bunların hepsinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde daha da yıkıldım… bununla başedemediğim bir dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Cem Beye gittim… iyiki de gitmişim 3 haftalık terapi (hergün gittim) sonunda şuanda 3 hafta öncesini bile hatırlamak istemicek kadar kendimi iyi hissediyorum daha da iyi olucam… Cem Bey sayesinde hepsini atlatıcam biliyorum onun samimiyeti yaklaşım tarzı çözüm yolları içtenliği sayesinde herşey bitiyor… İzmir için bir şans kendisi… şiddetle tavsiye ediyorum

     13 Beğeni    

Betül

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 70988

Cem Akdemir…Hayatım boyunca minnetle anacağım bir isim. Günlerce süren titreme, istemsiz hareketler ve kasılmalarla başlayan hastalığıma hiçbir teşhis konulamıyor, sonunda hep psikolojik deniyordu. İnanmadım, çünkü çok mutlu olduğum bir dönemdi ve ben bu hastalığa rağmen gülüşümü ve umudumu hiç kaybetmemiştim. Zaman geçtikçe psikolojik de dahil hiçbir tedavi işe yaramadı ve ben yavaş yavaş sahip olduğum her şeyi kaybediyordum. Artık psikolojik sıkıntılarım vardı, sebebi ise bu hastalık ve onun kaybettirdikleriydi. Hiç bitmeyen titremelerle birlikte uykusuzluk, yoğun korkular, kendine ve çevreye yabancılaşma, kekeleme nöbetleşe hayatımı eser alıyordu. Her şeyden vazgeçtiğim ve çok yorgun olduğum bir dönemde, bir yakınımın ısrarıyla Cem Bey’le tanıştım. Anksiyetenin bu titreme ve istemsiz hareketlere sebep olabileceğini söylediğinde çok da umutlanmadım, birkaç seans sonunda şiddeti ve süresi azalana kadar. Senelerdir hiçbir sınava çok şiddetli titremeden dolayı ya da ellerimi hissetmediğim için giremezken, sınavlara güle oynaya giriyor, hayatımı esir alan bu hastalık çekiliyor, her alanda kontrol bana geçiyordu. Zihnimdeki o yoğun karanlık her seans sonunda biraz daha aydınlanırken ben bu hastalığa nasıl yakalandığımı nasıl bir mutluluk oyunu oynadığımı ve kendimden uzaklaştığımı görüyordum. Diğer taraftan da sıkıntı yaşadığım konularda çözüme ulaştırıyordu. Gerçek ben’i, yaşamımın kontrolünü geri verdi bana düşündüğümden çok kısa bir sürede. Herkes daha birkaç seans sonrasında bendeki değişimin farkındaydı, bu alanda tek isim oldu kendisi bizim için. Onun profesyonelliği, size verdiği güven, sorunu en hızlı ve sağlıklı şekilde çözüme ulaştırması,kendisinin inancınıza,değerlerinize gösterdiği hassasiyet, samimi yaklaşımı, hiçbir sorunuzun yanıtsız kalmaması, alanına olan inanılmaz hakimiyeti… Mucizemin adı oldu. Kendisine müteşekkirim. Bunun nasıl bir acı olduğunu bilen biri olarak size tavsiyem Cem Bey’le tanışın, kendinizi ve sevdiklerinizi bir an önce bu acıdan kurtarın. Onun dokunduğu bir yaşamın ışıldamaması mümkün değil.

     9 Beğeni    

Sakine T

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 70313

Slm Dostlarım; Yaşım 42, Mesleğim Muhasebecilik, Cem Beyde bizim mükellefimiz, ama kendisiyle samimiyetim yoktu kişisel olarak bile tanımıyordum mükellefim oldugu takdirde, fazla uzatmayım yaklaşık 3-4 yıldır panik atak tedavisi görüyordum çeşitli sağlık merkezlerinde, özellerde, gitmedigim bir yer kalmadı ama sonuç alamadım kurtulamıyordum bu bis hastalığın pençesinden, birgün Cem Beyle görüşmeye karar verdim görüştük ve kendisi randevu verdi bana, gittim çok heyecanlıydım korkuyordum yine güvenim yoktu kurtulamıyacağım diye, ilk başta Cem Beyi görünce o güven o huzur içime yerleşti yinede endişelerim oldukca mevcuttu. ilk seansımı aldım testler vs.mesleginden önce kendisi güven verdi bana samimyeti ve alakadarlığı ile, kararımı vermiştim artık Cem Beyle devam edecektim. sağlık sohbetleri bilişsel terapi tedavisi ile beni tekrar hayata döndürdü ki ben artık yaşamaktan zevk almıyordum nefes alamıyordum her anım korku, endişe, evlilk hayatım, iş hayatım bitmek üzereyken Sevgili Cem Bey elimden tuttu ve bu girdabın içinden beni çekti aldı. Şuan hayat dolu yaşamayı seven attığım her adımdan zevk alan bir kadınım. Gülmeyi unutmuşken şuan gülücüklerle boğuluyorum insanlardan nefret ederken sevgilerini tekrar kazandım, Cem Beye ne kadar tşk etsem az kendisine bir hayat borçluyum. Mesleginde başarılarının devamını diliyorum ve kendini kötü hisseden hayattan zevk almayı unutan ruh sağlığı bozuk olan bütün can dostlarıma tavsiye ediyorum. Kesinlikle memnun kalacaksınız…

     10 Beğeni    

Demet Ç.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 69051

İyi ki İzmir gibi bir yerde varsınız.. Kendisiyle yaşadığım sağlıksız bir ilişki içerisinde karşımdaki insanın ‘belirsizlik cevapsızlık ve sessizlik’ gibi kötü olan bir davranış biçimine maruz kalmış olmam karşısında çok çaresiz kaldığım hatta kendime zarar verme noktasına geldiğim “akıl bir pamuk ipliğine bağlı Allah’ım aklımı yitiriyorum” dediğim o gün beni hayata bağladı bir ayda 6 kilo verdiğim çok ama çok zor günlerimde tanıştım. Samimi, cana yakın, ailemden biri gibi, yıllar öncesinden tanıdığım bir arkadaşım gibi hissettiğim gitmek için karar verdiğimde genç oluşundan endişe taşırken bilgisine tecrübesine hayran kaldığım bir profesyonel olduğunu görünce bu düşünalpden dolayı mahçupluk bile hissettim..sadece sorun çözmüyor, farkındalığınızı artırıyor, değişmiyorsunuz, farklılaşıyorsunuz..Kendisine müteşekkirim.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

     12 Beğeni    

Eda

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 66582

Merhaba, Daha önce bir kaç kez olumsuz psikolog deneyimi yaşayıp umutsuzluğa kapıldığım anda danistim kendisine. Biraz umutsuz gitmistim ama psikologlarla ilgili tekrar umutlu olmami sagladi. Cem Bey, beni kendime getirip yolumu cok guzel aydinlatti. Eger hayatla ilgili olumsuz dusunceleriniz varsa, gelecekten umutsuz, huzursuz iseniz (tipki kendisine ilk danismaya gitmis halim gibi) siddetle Cem Beyi tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.

     9 Beğeni    

Duygu

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 63480

Cem Akdemir ıle öğretmen arkadasımın tavsyesi üzerine tanıstım.kendisi çozumleyemedığı sorunlarını Cem Beyle gırdığı psikoterapi sansları ıle ortadan kaldırdığını soyledı. Ben de yaklasık dort yıldır ara ara psıkoloklara gıdıyorum fakat hıç bır zaman sonuçl ıstedığım gibi olmadı.artık yasama sevıncım kalmamıstı, mutsuz,yuzu hıç gulmeyen,hıç bırseyden memnun olmayan,kendı adına hıc bırsey yapmayan, hayallerı olmayan umutsuz bırı olmustum. yasadığım sehre ve ınsanlara adapte olamamıs,emanet bır hayat yasadıgımı ve bır gun bunun sona erecegını dusunerek kendımı kandırmaya calısan bırıydım.cevremede hep olumsuzluk yayıyordum.ama aslında boyle bırı degıldım.yasadıgım bazı olumsuzluklardan dolayı boyle olmus ve eskı halıme donmek istıyordum.bu noktada Cem Akdemir le tanıstım ve hayatım degıstı.sankı sıhırlı bır degneği vardı ve bır anda hayatımdakı butun olumsuzlukları sılıp attı. benım içn bı mucize gibiydi.hayatım ondan sonra tamamen değişti. mutlu, umutlu ,enerjık, guler yuzlu,pozitif,guçlu,hayata karsı dık durabılen kendıne guvenen bırı oldum.kendısıne sonsuz tesekkurler edıyorum bana hayatımı gerı verdıgı ıçın. ve samımıyetle herkese tavsıye edıyorum

     7 Beğeni    

Behçet

 

TavsiyeNo: 62970

AKDEMİR beyle eşimin psikolojik rahatsızlılığı sebebiyle İstanbul da yaşayan kızımın arkadaşlarının tavsiyesiyle kızım tarafından randevu alınarak tanıştık.Ancak o güne kadar birçok doktor ve hastanelerde muayene edilerek tedavi edilmeye çalışılmışsa da sonuç alınamamış bir de psikoloğa götürelim düşüncesiyle Cem Beyle tanışma fırsatı olmuştur.Çok kısa bir zaman içerisinde hastamızı tamamen iyileştirip eskisinden daha sağlıklı duruma getirmiştir.Kendisine ne kadar övgüyle anlatsak inanın kelimeler az gelir.Hem dalında iyi bir uzman olduğu kadar,Genç yaşında hertürlü insani değerlere sahip günümüzde çok ender rastlanan bir olgunluk ve kişilikte erdemli bilge ruha sahip,hipokrat yeminine son derece sadık bir insandır.En ufak bir sıkıntısı ve problemi olanların,hatta psikiyatrilik vakaların bile önce kendisine gidip görüşmelerini kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim.Eğer şikayet kendi alanına girmiyorsa dahi en iyi hekimlere yönlendirir ve mutlaka faydası dokunur.Bu gibi konularda bazı psikologlar ve doktorlar maddi olarak istismar ederler ve bu rahatsızlıklar istismara müsaittir.Cem Bey bu konulara tevessül etmediği gibi sizin de bu duruma düşmenize mani olur.yani anlayacağınız bilgi ve becerisinin haricinde harbi delikanlı adamdır.

     9 Beğeni    

Onur S

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 62611

Cem Akdemir hocam.. Benim tanıdığım en iyi psikoterapist. Şöyle söyleyeyim hastalığım ileri düzeyde kaygı bozukluğu ve obsesif kompulsif rahatsızlıktı.Hergün sabah kalktığımda ağlamaya başlıyordum, mantık düzeyinde olmayan çok saçma ve gereksiz kaygı ve takıntılarım vardı ve bunlara inandırıyordum kendimi.Kaygı ve takıntılar ile savaşırken kendimi ve ailemi kız arkadaşımı çok yıpratmıştım.Ta ki Cem Hocam ile tanışana kadar..Öncelikle abim diyebilirim çok cana yakın ve yanında gerçek anlamda huzur buluyorsunuz.Anlatış tarzı, uygulamaları, terapileri ve bilişsel terapi seansları beni ilk seanstan itibaren kendime getirdi.İntihara kadar gidebilecek büyük bir bunalımı Cem Hocam sayesinde çok kolay bir şekilde ve çok kısa sürede atlattım.Kişiliği ve alanındaki başarıları ile İzmir ve Türkiye’de sayılı psikoterapistlerdendir(ki benim için ilk sıradadır).Kesinlikle Tavsiye ediyorum psikolojik olarak kafanızdaki labirentlerin çok fazla olduğu bir dönemde sizi kısa yoldan labirentin çıkışına yönlendirecektir bundan emin olabilirsiniz SAYGILAR…

     8 Beğeni    

Alev K

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 62348

Cem Beyi niye tavsiye ettiğimi anlamak için yaşadıklarımı bilmelisiniz. 2006 yılında beni alt üst eden bir sıkıntı yaşadıktan sonra bir daha yemek yiyemedim ,daha doğrusu yemeye ve içmeye çalıştığım her seferinde kendimi tuvalette kusarken buldum. 10 kilo verip hiç düzelme göstermeyince annemler telaşlandı ve beni bir psikiyatriste götürdü .Doktor tamamen psikolojik dedi ancak bana yardım edemedi.Toplamda 22 kilo verip 48 kilolara düşünce vücudum savunmaya geçmeye çalıştı ve bu arada beni çok üzen durumda ortadan kalktı. Kilo vermem durdu ama kusmalarım durmadı. O zamandan bu zamana kadar yani 7 -7,5 yıl falandır ben asla normal bir insan gibi yemek yiyemedim .Kusmak hayatımın bir parçası oldu ve beni kemirdi günden güne daha mutsuz oldum. Zamanla hastalım değişti daha da güçlendi.Ciddi anlamda yemek yeme patlamaları yaşadım.Nasılsa kusucam diye dünyaları yedim doyma duygumu kaybettim.Son 1 yıl içinde 12 kilo aldım ve kusmalarıma bir de kilo alma korkusu eklendi .Bütün bunların ardından gelen değersizlik hissi sanki aldığım her kiloda daha da küçülüyor ufalıyordum.Gülmeyi unutmuştum sanki kendimi sürüklüyor herşeyi görev olarak yapıyordum. Buna bir çözüm ararken internetten şans eseri buldum Cem Beyi ve yardım edip edemeyeceğini anlamak için bir görüşme ayarladık. Tanıdığım ilk andan itibaren sevdim kendisini ve güvendim. “Artık üzülme seni tedavi edebiliriz “dediğinde de inandım. Son 15 gündür hiç kusmadım ve 4 kilo verdim ve biz Cem Beyle tanışalı 2,5 ayı geçmedi.Benim hastalığımı yaşayan arkadaşlar bilirler bir süre savaştıktan sonra umudunu yitirir ve asla iyileşmeyeceğine inanırsın. Ama ben iyileştim, yeniden gülüyor ve normal insanlar gibi yemek yiyorum. Bu yazıyı yazıyorum çünkü sizler içinde Cem Bey gibi bir umut ışığı olduğunu anlatmak istedim. Ben Cem Bey ile iletişimimi kesmeyi hiç düşünmüyorum. İyileştirmedeki başarısından kişisel gelişim ve İngilizce öğrenimi alanlarında da faydalanmakta kararlıyım. Benim için yaptığınız herşey için teşekkür ederim sevgili doktorum 🙂

     6 Beğeni    

Özge Y.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 60514

Panik atak, obsesif kompulsif bozukluk ve depresyon teşhisi ile zaman kaybından ibaret ‘görüşmelerden’ sonra, bu site vasıtasıyla Cem Bey ile tanıştım. Daha önce edindiğim olumsuz tecrübelerden ötürü oldukça ön yargılı gittiğim Psikofiz’den uzun zamandır hissetmediğim kadar iyi hissederek ayrıldım; çünkü Cem Bey ilk seansta yaptığı değerlendirme sonucunda, bana neden OKB hastası olamayacağımı açıkladı. Benim durumumun farklı ve tedavisinin kolay olduğunu, birlikte üstesinden gelebileceğimizi söyledi. Aylarca süren umutsuzluk hali ilk seansta yok oldu. Terapilere gerçekten isteyerek gidiyordum, – ki bu benim için çok yeniydi- her seansta daha çok farkındalık kazanıyordum ve her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyordum. Cem Bey o kadar kısa sürede öyle büyük güven telkin etti ki; beni üzen, endişelendiren, korkutan ve düşünmekten bile kaçındığım ne varsa, kendisine gerilmeden ve yargılanma korkusu taşımadan anlatabilir hale geldim. Her defasında, durumu ya da olayı, bakmaya cesaret edemediğim veya göremediğim farklı açılardan tekrar değerlendirmemi sağladı. Kendimden sıkıldığım zamanlarda sabrı ve anlayışıyla en büyük destekçim oldu. Psikoterapi ve bilişsel terapi seansları neticesinde, kullandığım antidepresana yine kendisi sayesinde artık ihtiyacım kalmadı. Cem Bey’i tanıdığım için kendimi çok şanslı addediyorum. Farkındalık kazanmamı sağladığı, eksik olanları tamamlamamda yol gösterdiği, başından sonuna kadar sabırla ve ilgiyle hep yanımda olduğunu hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

     7 Beğeni    

Özge

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 59133

Cem Bey’i ilk defa bir akrabam vasıtasıyla tanıdım. Kendisiyle görüşmeye başladığımda sorunumun tam da ne olduğunu bilmiyordum aslında. Zamansız ve çok sık gelen ağlama krizleri, hep bir yorgunluk, küskünlük ve umutsuzluk hali, yalnızlık, güvensizlik, kendini ifade edememe ve belki de kendine yabancılaşma…Bütün bu duygularımın farkına varmama ve kendim için bir şeyler yapmama yardımcı olan kişi Cem Bey’dir. Her şeyden önce Cem Bey bana güven veriyor. Görüşmelerimizde beni yargılamadan dinler, bana hak verir. Kendisi insana çok değer veren, size çok samimiyetle davranan ve böylece sorunlarınızı çözmenize yardımcı olan bir psikolog, hatta bazen de bir arkadaştır. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama Cem Bey’le olan görüşmelerimden sonra kendimi bir anda daha güçlü hissediyor, hayatta yalnız dahi kalsam aslında o kadar da yalnız olmadığımı, kendi isteklerime, kendi duygularıma kulak vermem gerektiğini ve bunu yapmak için de gereken gücün bende olduğunu hissediyorum. Cem Bey iyi ki var ve iyi ki bizlere yardımcı oluyor.

     5 Beğeni    

Nuray

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 58921

Bazen herşey bir vesile ile başlar. Bende Cem Bey’i işte böyle bir vesile ile buldum ve iyi ki buldum.Çok fazla şüphe içinde kendisine gitmiştim aslına bakarsanız.Çünkü ilk kez psikologa gidecektim.Fakat hiç bir şey umduğum gibi değildi.Çok yanıldığımın farkına vardım.Daha çok şeyin değişeceğini biliyorum artık. Sanki kendine yardım eder gibi bir yaklaşım içinde olması gerçekten tarif edilemez.Bunu herkesin yaşamasını kesinlikle öneririm. Her ne kadar henüz yolun en başında olsam bile herşey adına çok minnettarım. Kendisine giden insanların pişman olmayacaklarından da eminim. Her eve kendisinden bir tane lazım 🙂 Ben O’na “Süper ötesi insan diyorum” iyi ki tanıdım iyi ki var…

     5 Beğeni    

S.A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 57507

“Artık tek başıma yapamıyorum.” dediğim bir anda internetten araştırma yaparken Cem Bey’in adresini buldum. Hemen randevu aldım ve uzakta olmama rağmen gittim. Nedenini bilmediğim halde ilk görüşmemizde çok ağladım, mutsuzdum sebebini kendim bile bilmiyordum. Sanki ailemden biriymiş gibi samimi ve içten tavırlarıyla “Seni bu halde gönderemem.” dedi ve ertesi gün tekrar görüştük. Gerçeği söylemem gerekirse ilk başta aklımdan geçen “Ben çok uzun zamandır komedi filmlerine bile ağlayan biriyim hemen çözülecek bir şey değil.” diye düşünmüştüm. Görüşmemizden sonra dönüş yolunda moralimi bozan bir olay yaşadım ve ağlamam gerekiyordu. Ama sanki bir mucize oldu ben ağlayamıyordum, üstelik mutsuz bile hissetmiyordum. O günden beri de ağlamıyorum, kendimdeki değişimi gördükçe şaşırıyorum. Çok kısa bir sürede asıl mutsuzluğumu bilgisi ve özverisiyle çözen, samimi tavırlarıyla ailemden birisiymiş hissi yaratan ve beni çok kısa sürede inanılmaz derecede değiştiren, hayata umutla bakmamı sağlayan Cem Bey’e minnet borçluyum. Samimi, içten, özverili ve şüphesiz mesleğinde çok başarılı olan birine ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

     8 Beğeni    

Akademik

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 53144

Bir hocamın daha önceden gittiği ve çok memnun kaldığı için beni de yönlendirdiği Sayın Cem Akdemir Bey, benim aile yakınımın bir sorunuyla yakından ilgilendi. Yeni boşandığı için depresyonda olan yakınım şu anda yeniden evli ve oldukça mutlu. Oldukça güleryüzlü, tatmin edici ve bilgilendirici yönüyle, kliniğinin sıcak ortamıyla ilk tanışmamızdan bu yana oldukça memnun kaldık. Kuzenim kadar bizim psikolojimizle de yakından ilgilenmesi ve olayı her yönüyle derinlemesine irdelemesi oldukça tatmin ediciydi. Yaşadığımız bu süreçte bize destek olan ve bir telefon mesafesi kadar yakınımızda bulunan Cem Hocama çok teşekkür ediyoruz.

     1 Beğeni    

Serpil U

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 52253

Cem Bey ile interneten şans eseri tanıştık kendisinin alanında bu kadar başarılı olduğunu bilseydim hiç bu zamana kadar beklemezdim. çünkü kendisi ile tanışana kadar o kadar çok doktor ve psikolog gezdim ki saymakla bitmez ama hiçbirinden Cem Beyden gördüğüm faydayı göremedim. eger onunla tanışmasaydım bu panikatak denilen illetten kurtulabileceğimi sanmıyorum. eğer sizinde profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa sizlere Alp tavsiye etmekten mutluluk duyarım…

     1 Beğeni    

S.Y.E

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 40706

İşyerimizde sürekli eğitim merkezimizin düzenlediği eğitimlerden birine katılan sayın hocamız bizlere oldukça güzel konular hakkında bilgi verdi. Satış ve pazarlama konusunda sunumunu hepimiz gönüllülükle 10 saat boyunca sıkılmadan keyifle dinledik. Her zaman atlaladığımız konuları bizlere gösterdi. Aynı zamanda insan beyninin ne kadar muhteşem bir yapısının olduğunuda kendisinden öğrendik. Çalışanlarımız ve patronlarımız olarak kendisinin sunduğu hizmetten oldukça memnun kaldık. Aynı zamanda bizleri bilişsel terapi konusunda bilgilendirerek, korkularımızdan kurtulmamazı sağladı. Kendisini bütün ciddi firmalara öneririz. Türkiye içerisinde sektör olarak hemen hemen bütün sektörler hizmet içieğitim sunar ve genelde aynı konularla herkes sıkılır, bana kalırsa birde Cem Hocamızdan hizmet alın. Kendisine ve ekibine katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunar ve herkese tavsiye ederim..