Uzman Psikolog Sinem Gökçe Kimdir?

 

Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Pedagojik formasyon sertifikası ve çocuk değerlendirme testleri uygulayıcı sertifikasına sahibim. Lisans eğitimim boyunca anaokulu, oyun merkezi, aile danışmanlık merkezi, hastane gibi birçok farklı kurumda gönüllü olarak staj yaptım. Lisans eğitimimin tamamlandığı tarih olan 2015 yılından bu yana bir çok özel kurumda deneyim sahibi oldum. Özellikle Aile terapisi ve yetişkin psikoloğu üzerine uzmanlaşmaya çalıştım.

Uzman Psikolog

Sinem Gökçe

Uzm. Aile Danışmanı & Cinsel Terapist

Özel olarak aldığım Eğitimler

  • Bilişsel davranışçı terapi eğitimi
  • Aile danışmanlığı ve çift terapisi
  • Çözüm odaklı terapi eğitimi
  • Dinamik psikoterapi eğitimi
  • Cinsel sorunlar uygulama eğitimi
  • Zeka testleri
  • Kurumsal danışmanlık

Sinem Gökçe Seans Ücreti ve Bilgiler

Uzman psikolog Sinem Gökce’nin seans ücretleri 300- 350 TL arası değişmektedir. Seans süreleri ortalama 50-60 dakika arası sürmektedir.

Sinem Gökçe Hakkında ki Danışan Yorumları

danışan yorumları tavsiyediyorum.comdan alınmıştır.

M.S.D

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

8.Temmuz.2021

TavsiyeNo: 120878

Sinem hanımla tavsiye üzerine tanışmıştım. 4 seans kadar görüştüm. Özellikle son seansımız sorunlarıma bakış açımı biraz daha iyileştirdi, kendimi daha iyi hissetmemi sağladı, seanslara devam ettikçe daha iyi gideceğini düşünüyorum. Sinem hanımın dışardan bir göz olarak mantıksal bir şekilde gerçekleri göstermesi sorunlarımı aşmam konusunda daha doğru yönlendiriyor. Çalışma ortamının da temiz ve görüşmelere uygun olduğunu düşünüyorum. Her yönüyle tavsiye edebilirim.

Beğenin

Hüseyin

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

11.Haziran.2021

TavsiyeNo: 120608

Sinem Hanım’la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İlk randevuya zihnimin büyük bir kısmını meşgul eden bir sorunla nasıl başa çıkacağımı bilmeyen bir halde gittim. 4 seans sonunda farkındalıklar elde edip gücümü nasıl toparlayabileceğimi gördüm ve toparlamaya başladım. Hayatımdaki sorunların sorumluluğunu alıp onlarla daha derinlemesine yüzleşmeye başladım. Bundan sonraki süreçte de yine işin içinden çıkamadığım durumlar olduğunda Sinem Hanımın orada olduğunu bilmek iyi hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Beğenin

C. D.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

8.Haziran.2021

TavsiyeNo: 120560

Oldukça samimi, içten, danışmak istediğim her konuda oldukça yardımcı oldu. Bazı şeyleri fark etmemi sağladı. Farklı bir bakış açısıyla olayları bakmamı ve çözüme kavuşturmamı sağladı. En önemlisi de güven ve uyum temasına uygun olarak iş ahlakına uygun olarak yönkeymmeri var. Tespitleri ise oldukça yerinde. Olayı tüm yönüyle ele almaya çalışıyor. Bunu yapmanın yanı sıra duygular konusunda oldukçada başarılı. İkisini bir bütün olarak ele alarak daha gerçekçi daha sorun çözücü bir yaklaşımı benimsiyor. Yaklaşımı hep pozitif. Güçlü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Asla kendinizi bir yargılama arenasında da hissetmiyorsunuz. Gönül rahatlığı ile üzerine gidilmesi gereken alanda kendinizle ilgili keşfedeceğiniz yönlerinizi ve üstesinden gelme yeteneğinizi ortaya çıkartıyor. Kendinizi bulmanızı sağlayan yaklaşımı sayesinde içinizde gücü keşfedebiliyorsunız ve bunu yönlendirdirebikiyorsunuz.

Beğenin

İpek

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

7.Haziran.2021

TavsiyeNo: 120541

Sinem Hanım’ı internette araştırırken buldum. Aldığı eğitim beni kendisine çekti. Kendini her daim geliştirmeye açık bir psikolog. Gayet güler yüzlü ve samimi. Karşısındaki danışanına asla soğuk davranmaz ve dikkatli yaklaşır. Sizi konuşturdukça içinizdeki olumsuz düşünceleri dışarıya çıkartır ve kendinizde göremediğiniz daha şefkatli ve pozitif duyguları koyar. Yapılan çalışma formları da bu düşünceleri korumakta işe yarar. Anksiyetemi kontrol altına alabilmemi sağladı. İyi bir psikolog. Kesinlikle öneriyorum.

Beğenin

Yaren

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

28.Mayıs.2021

TavsiyeNo: 120438

Sinem hanımla 2-2.5 aydır görüşüyorum. Ataklarım ve kaygı bozukluğum için başlamıştım. Kısa sürede ataklarımın nedenini anlamama ve onları bitirmek için neler yapabileceğime dair güzel bir yol aldık. Geçmişten gelen ve bugünümü etkileyen çoğu şeye farklı bir bakış açısı ile bakmamı sağladı. Artık gerçekten gitmek için gün saydığım bir yer haline geldi terapi odası. Oldukça ilgili ve çözüm odaklı olduğunu düşünüyorum. İlgisini ve yardım etme çabasını görebiliyorsunuz, samimi ve içten birisi. Kendisinin işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

1 Beğeni

Cd

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

21.Mayıs.2021

TavsiyeNo: 120322

Sinem Hanım’ı internetten yaptığım araştırmalar sonucu buldum.Eğitimi ve danışanlarının yorumu kararımda etkili oldu.Kendisiyle 5.seansımı tamamladım.Bu süre zarfında bana yeni farkındalıklar,yeni bakış açıları kazandırdı.Kendimi daha az suçlamaya, sevmeye ve tanımaya başladım Sinem Hanım sayesinde.Artık daha kararlı,daha az kaygılı,daha iyi ilişkiler kuruyorum.Kendisi güleryüzlü,samimi ve içten.İş disiplini ise tam anlamıyla muazzam.İşini severek ve profesyonelce yaptığını ilk karşılaşmanızda anlayabilirsiniz.Kendisini mutlaka tavsiye ediyorum.

1 Beğeni

Yaren

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

21.Mayıs.2021

TavsiyeNo: 120324

Sinem Hanım’ı annem bulmuştu benim için. Daha önce de psikolojik destek almayı denemiştim fakat etkili olmayacağını düşünüp bırakmıştım. Sinem Hanım’ın ilk seansta bile bana verdiği güven sayesinde devam etmek istedim. Bendeki farkları, rahatlamalarımı benim dışımda çevremdeki insanlar da farketmeye başladı. Konuşmaktan çok çekindiğim, kimseye anlatamadığım konularda kesinlikle yargılamadan bana çok yardımcı oldu, başka bakış açıları da gösterdi. Terapiye başlamak istiyorsanız çok tavsiye ederim, ben keşke daha önceden tanışsaydım Sinem Hanım’la :))

1 Beğeni

Ayşe Y

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

18.Mayıs.2021

TavsiyeNo: 120292

Sinem hanım’a uzun bir süredir terapiye gidiyorum. Kendisiyle tanışmam yine okuduğum bir tavsiye üzerine olmuştu, şimdi bende aynı şekilde gönül rahatlığıyla kendisinin bana ne kadar yardımcı olduğunu ve çok yol katettiğimi söyleyebilirim. Benim için iç dünyamda çok farklı kapıların açılmasını sağladı, bakış açımı inanılmaz değiştirdi. Tek bir keşkem var daha önce başlamış olsaydım, kendime hor davrandığım zamanlarda kendisi olmasa durabilmeyi öğrenemezdim. İyi ki varsınız Sinem hanım ,zor zamanlarımda koşarak geldiğim tek kişi sizsiniz.. Hocamı gönül bağıyla seviyor ve şiddetle tavsiye ediyorum

1 Beğeni

Merve B 17.Mayıs.2021

TavsiyeNo: 120275

Merhaba, ben Sinem Hanım ile 6 seansımı tamamladım. Bu kadar kısa sürede bile bana o kadar çok yardımı dokundu ki. Bir konu üzerinde öncesinde çok düşüncem bile farkedemeğim noktalara işaret ediyor. Her seans sonunda yenilenmiş olarak çıkıyorum. Endişelerimin üzerine su dökülmüş ve ateşi sönmüş oluyor. Güler yuzu ilk seanstan itibaren bağ kurmanızı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini. Aslında bir şey yap ya da yapma asla demiyor tabiki. Ama öyle bir soru ile aydınlatıyor ki sizi neden yapıp yapmamanız gerektiğini düşünüyor ve anlıyorsunuz. Ayrıca asla seans saatimize gec kalmaz ve ertelemez. İş disiplini de mukemmeldir.

1 Beğeni

Gökçen Iş

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

15.Mart.2021

TavsiyeNo: 119450

Klinik psikolog Sinem Hanım’ı bu siteden araştırıp bulmuştum. Hem aldığı olumlu yorumlar, hem cv’sinin dolu dolu olması hem ofisinin merkezi olması hem de aşırı dolgun olmayan seans ücreti beni ona gitmeye ikna etti. Depresyon, kendini kabullenememe ve büyük bir umutsuzluk ile ona başvurmuştum ve ağlama krizlerim vardı. Sinem Hanım’ın verdiği tavsiyeler ve beni yönlendirme şekli ile şikayetlerimin çoğu çözüldü. Size yaklaşma şeklindeki beceri, sizi dinlemesi, yargılanmadığınızı hissetmek ve kendinizi bir profesyonelin eline bıraktığınız için gelen güven gerçekten paha biçilemez. Bu nedenle bütün seanslarım hep dolu dolu geçti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Beğenin

E.K

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

2.Mart.2021

TavsiyeNo: 119224

Sinem hanımla 10 yıldan fazladır yaşadığım depresyona yönelik terapi almak için araştırma yaparken tanıdığım başka bir psikoloğun tavsiyesi üzerine tanışmış oldum. Kendisiyle farklı şehirlerde olduğumuzdan 2 aydır online olarak görüşüyoruz. Açıkçası daha önce de farklı psikologlarla terapi deneyimim oldu, ancak hiçbiri bu kadar profesyonel ve alanında uzman değildi. Daha öncekı psikologlarla hayal kırıklığı yaşayıp bırakmıştım. Başlamadan önce yine tereddütlerim ve önyargılarım vardı ama yaklaşımıyla ve ilgisiyle, kafamdaki terapiyle ilgili soruları giderdi ve sistematik yaklaşımıyla terapi için beni doğru şekilde yönlendirdi. Özellikle içinde bulunduğum çıkmaz sorunlarım için doğru adımlar atmam açısından çok yardım etti. Sorunlarımla benden daha fazla ilgiliydi ve sürekli ilerlemem için beni yönlendiriyordu. Keşke çok daha önceden tanısaymışım.

Beğenin

Sb

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119107

Sinem Hanım ile herkes gibi zor bir dönemimde, psikolog olan başka bir tanıdığım vesilesiyle yollarımız kesişti. Kendisiyle yaklaşık olarak 3 aydır gorusmekteyiz. Farklı illerde bulunduğumuz için online görüşme şeklinde süreci ilerletiyoruz. Başlamadan önce online görüşme ile ilgili çekincelerim vardi ancak Sinem Hanım ile ilk görüşmemizden sonra ilgisi, yaklaşımı ve dikkatiyle beni sürece bağladı. Sonrasında yardim almak istediğim alanı net bir şekilde saptadı ve çok güzel yonlendirmelerle içine düştüğüm ruh halinden çıkma yolunda elimi tuttu. Kendisiyle yapacağımız her görüşme bu yolda yeni adımlar atmamda bana güç verdi. Sizi her şeyinizle tanımaya çalışan, anlayan ve doğru bir şekilde destek olan bir uzman.

Beğenin

Fatma C

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119104

Sinem hanım internetten aramalarım sonucu buldum ve denemek istedim. İyi ki yollarımız kesişmiş çünkü ben ne olabilir olmadı bir daha gitmem diyordum ama öyle olmadı aylardır onunla travmalarım üzerine devam ediyoruz. 31 yaşındayım ve ben ne olduğumu nasıl olmam gerektiğini şimdi öğrenip görebiliyorum. Bazen öyle bir cümle kuruyor ki siz sanki yıllardır bu cümleyi bekliyorsunuz. Ve diğer psikologlar gibi değil haftaya da gel demiyor zamanı dolunca artık konu biriktikçe gel dedi ilk söyleyince şaşırmıştım epeyce. Çok samimi, içten, duymak istediklerinizi değil doğru olacak şeyleri söylüyor. Ben 4-5 ayda olmak istediğim yere çok yaklaştığımı düşünüyorum iyi ki varsınız Sinem hanım.

Beğenin

N.H.A

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119101

Sinem Hanım ile tanışmadan önce çok ön yargılıydım . Bir başkasına sorunlarımı anlatan bir yapım yoktu. Sinem hanım yargılamadan beni dinliyor . Sadece bir kaç soru soruyor ve benim inanılmaz bir şekilde olaya farklı bir yerden bakmamı sağlıyor her seferinde çok şaşırıyorum bu duruma . Benim için aşılmaz olan her ne ise seanstan sonra sıradanlaşıyor . Kalıcı bir bakış açım oluşmaya başladı . Kendime çok yabancıymışım.Sinem Hanım bana kendimi tanıttı hiç bilmedigım özelliklerim varmış bunları gosterdı ve bunları tek başıma yapamazdım iyi ki kendisiyle tanıstım. Olaylara tamamen teknik yaklaşıyor . Sıradan bir arkadaş sohbeti değil yani .Her sözünde size farkındalık kazandırıyor. Seansın bir saniyesi bile verimsiz geçmiyor .Dolu dolu bir seas geçiriyorsunuz . Yardım almak istiyorsanız kesinlikle Sinem hanımla tanışmalısınız bence hiç zaman kaybetmeyin.Ofisinde Beni karşılayan hanımefendi de çok güler yüzlü ve kibar herşey güzel yani.

Beğenin

S.Y

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119099

Sinem hanım ile kardeşimin tavsiyesi üzerine tanıştım. Ilk gidişimde nasıl biri ile karşılaşacağımı bilmediğim için biraz gergindim.Çünkü daha önce hiç destek almamıştım. Fakat çok güleryüzlü,sıcakkanlı, anlayışlı ve işini çok iyi yapan bir psikolog ile karşılaştım. Benim için özel sohbet edeceğim kişi ile enerjilerimizin tutması da çok önemliydi. Şimdi keşke daha önce gitseymişim diyorum.. Sinem hanımla boşanma sonrası çok zorlu bir süreçte tanışmış oldum, onun sayesinde günden güne daha iyi hissettim. Seans sırasında bana karakterimi hatırlatıcı sözler söyleyen veya sorduğu sorularla beni düşünmeye sevkeden kısacası bana kim olduğumu hatırlatan ve içinde bulunduğum duruma tek taraflı bakmamayı öğreten harika bir uzman olduğunu düşünüyorum. Bana şimdiye kadar kattıkları ve katmaya devam edecekleri için de çok teşekkür ediyorum.

Beğenin

Ba

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119098

Sinem hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Zor bir dönemdeydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum. Çok yalnız hissediyordum. İlk tanıstığım gün beni karışılaması o kadar sıcakkanlıydı ki içim ilk kez birine ısındı ve kendimi açabildim. Beni hiç yargılamadan sakin bir şekilde sonuna kadar dinledi. Kendisinden hala hizmet almaktayım. 4. Senem hayata bakış açım çok değişti. Hayattan zevk almaya başladım. Kendimi açmaya, sevmeye,inanmaya başladım. Dışarı ile iletişim kurmaya. Kendisi çok tarafsız, ilgili ve mükemmel bir dinleyici. Güleryüzlü, sakin birisi. Çalışma ortamı ve arkadaşları da aynı şekilde. Kesinlikle bir kere şans vermenizi öneririm.

1 Beğeni

Elif E

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119097

Sinem hanımdan yaklaşık 3 aydır her hafta terapi alıyorum. Gerçekten iyi ki karşıma çıkmış dediğim, alanında uzmanlığın çok daha fazlası bilgi birikimine sahip bir terapist. Gerek bakış açısı, gerek yaşadığım sıkıntılara karşı sunduğu çözüm önerileriyle beni bu kısa sürede bile çok değiştirdi. Zaten özgeçmişine bakarsanız ne kadar başarılı birisi olduğunu anlarsınız. Sinem hanımdan hayata dair aldığım tavsiyelerle ben kendimi sevmeyi öğrendim, olaylara karşı ne yapmam gerekiyor bu yolda çözümler aldım, geçmişimi geçmişte bırakma yolunda elimi sıkı sıkı tuttuğunu her terapide derinden hissediyorum.

4 Beğeni

Hande

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Şubat.2021

TavsiyeNo: 119090

Sinem Hanım benim yıllar süren savaşımı sona erdirmemi sağlayan kişi oldu. Yıllar yılı bastırdığım, unuttuğumu sandığım bütün yaralar ve travmalarla bir bir yüzleştirdi beni. Bu sefer her şeyi gerçekten arkamda bırakmamı sağladı. İnanılmaz derecede güven verici birisi, bu sayede kilitlerinizi açar. Beklenmedik anlarda gelen doğru tespitleriyle de aynaya bakıyormuş gibi hissedersiniz ama artık her şey daha iyi olacaktır. Eğer ağır travmalarla boğuşuyorsanız, PTSD yaşıyorsanız ya da geçmişte bitiremediğiniz aşamadığınız şeyler varsa Sinem Hanım doğru adres. Ben kendisinden çok memnun kaldım. İyiki tanışmışız.

Beğenin

P.G

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

3.Kasım.2020

TavsiyeNo: 117224

Sinem Hanımı internet üzerinden araştırarak buldum, okuduğu okul, aldığı eğitimler gitmemde oldukça büyük etken oldu. Kendisine oldukça üzgün, sıkıntılı, kaygılı olduğum bir dönemde gittim. ilk seanstan itibaren çok iyi bir dinleyici oldu, konuşmasıyla farkındalık yarattı, henüz 5.seans bitmesine rağmen kendimin gördüğü ve çevremin de farkettiği büyük değişimim için şaşkınım, yarattığı farkındalık sayesinde artık daha özgüvenli,daha pozitif düşünen ve daha az kaygılı bir bireyim, unutmayın değişim yalnızca siz isterseniz gerçekleşir, benim çabam ve Sinem hanımın desteğiyle bu değişim yolunda pozitif bir şekilde ilerlediğimizi görüyorum, kendisine çok teşekkür ederim.

3 Beğeni

B.E.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

3.Kasım.2020

TavsiyeNo: 117222

Hayatımın çok zor dönemlerinden birini yaşıyordum ve tamamen ümidimi kaybetmiştim. Çocukluğumdan gelen travmalarla baş edemiyordum, kendime olan güvenim tamamen yok olmuş ve kendimi değersiz hissediyordum.En kötüsü de yaşadığım korkulardı. Kendimle yaşayamıyordum. Çaresizlik ve umutsuzluk içerisinde internetten araştırma yapmaya başladım ve Sinem hanımla karşılaştım. Tam anlamıyla iyileşeceğime inanmıyordum ama en azından bir şeyler katabilir bana umuduyla randevu aldım. Sinem hanımın gerçekten iyileşmem için en az benim kadar çaba göstermesi her sorduğum soruya açık yüreklilikle verdiği cevaplar beni yanına gitmem için dahada yüreklendirdi. Bana doğru sorular sordu ve hiç aklıma gelmeyen çözüm yolları gösterdi. Çözemediğim sorunlarımı o kadar güzel çözmeme yardımcı oldu bana o kadar güzel rehber oldu ki keşke daha erken tanışsaydık diyorum. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız ve iyileşmeye gerçekten kararlıysanız güvenle tavsiye ederim. Kendisine bir kere daha burdan çok teşekkür ediyorum.

3 Beğeni

Capoupascap

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

27.Ağustos.2020

TavsiyeNo: 116166

Sinem Hanım’la bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Bugün kendisiyle dördüncü seansımızı yaptık. Bana panik atak ve anksiyete bozukluğu üzerine yardımcı oluyor. Bana birden fazla yol gösterdi. Bu hastalıkla başa çıkarken doğrunun tek olmadığını, kendim için doğru olan yolu bulmam gerektiğini, kendimi kapatmamam gerektiğini ögretti. Bu sorunla yalnız başıma uğraşmak zorunda olmadığımı gösterdi. Çok anlayışlı, her zaman yardımcı olmaya çalışan, beni sakinleştiren bir uzman. Kendisiyle tanıştıktan sonra durumumu daha iyi analiz etmeye , bu hastalığı anlamaya başladım. Her seanstan sonra yeni şeyler öğrenerek yanından ayrıldım.

2 Beğeni

K.A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

28.Haziran.2020

TavsiyeNo: 115329

Sinem hanım ile süpervizyon kapsamında görüşmelere başlamıştık. Başlangıçta bu kadar aşama kaydedeceğimi düşünmüyordum ancak kendisi yaklaşım tarzı ile yaşadıklarıma ayna tutmama yardımcı oldu. Yüz yüze olmayan görüşmeler beni oldukça kaygılandırırdı ve çözüm noktasında beklentimi daha az tutardım. Fakat bu süreçte yaptığımız online görüşmelerde güleryüzlü tavırları ile yüz yüze görüşmede olduğu gibi sıcaklık ve güven hissettirmiştir. Kendimi keşif sürecime ve problemlerimin çözümüne Sinem hanımın bakış açısının katkısı oldukça fazla. Aldığım terapi hizmetinden oldukça memnun kaldım. Özellikle de kaygılarımı yönetebilmem noktasında kendimi daha güçlü hissetmeme vesile olmuştur.

Beğenin

B.S.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

1.Mayıs.2020

TavsiyeNo: 115017

Sinem Hanım’la çalıştığı kurumun instagram hesabı üzerinden tanıştım ve yaklaşık 4 aydır kendisinden psikoterapi hizmeti almaktayım. Terapiye gitmemin amacı distimik bozukluk tanısı almış olmam ve 8 aylık bir ilaç tedavisinin bile hala yeterli gelmediğini düşünmemdi. Daha ilk seansta kendisiyle bir güven ilişkisi kurdum ve bu ilişki artarak devam ediyor. Terapi sırasında veya sonrasında kendim fark edemediğim birçok şeyi Sinem Hanım sayesinde fark ediyorum ve bu durum bazı problemlerim için daha iyi çözüm üretebilmeme çok yardımcı oluyor. Güler yüzlü, ilgili, aynı zamanda profesyonel duruşunu koruyabilen, güvenilir ve terapiyi yapılandırılmış bir şekilde sürdürebilen oldukça yetkin bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum, terapi almayı düşünen herkese tavsiye ederim. 🙂

2 Beğeni

S.K.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

14.Mayıs.2020

TavsiyeNo: 114763

Birkaç ay önce profesyonel yardım almak için acil bir ihtiyaç duyup yakın bir yerde eğitimi de göz önünde bulundurarak ufak bir araştırma yapıp Sinem Hanım’a ulaşmıştım. Kendisiyle hem yüz yüze hem de online seans gerçekleştirdim ve ikisinden de oldukça verim aldım. Doğru soruları sorarak kendim dahil çevremdeki kimseye açamadığım konularla yüzleşmeme yardımcı olan bu terapi için kendisine teşekkür ediyorum. Seanslarda karşılaştığım ortamdan da son derece memnunum. Her görüşmemiz sonrasında kendimi beklediğimden de rahat hissettiğimi fark ediyorum. Ayrıca hem son derece profesyonel hem de sıcak bir yaklaşımla karşılaştığımı da belirtmeliyim. Benim birkaç ay önce olduğum gibi ne yapacağınızı bilemiyorken bu sayfada kendinizi bulduysanız Sinem Hanım ile görüşmeyi denemenizi tavsiye ederim.

2 Beğeni

G.U.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

9.Mayıs.2020

TavsiyeNo: 114722

Merhabalar, Kendimle yalnız kalmanın zorlaştığı günlerde psikolojik destek arayışına girmiştim. İnternet üzerinden araştırma yaparken Sinem Hanım’la karşılaşma fırsatım oldu. Aldığı eğitimler ve çalışma alanları onu tercih etmemde önemli bir rol oynadı. İçtenliği ve samimiyetiyle birçok şeyi yoluna koymamda ve kendimi kabul etmemde çok destek oldu. İzolasyon sürecinde de online olarak ona ulaşabileceğimi bilmek çok değerli. Daha iyi hissetmek isteyen herkese tavsiye ederim.

1 Beğeni

E.K.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

17.Nisan.2020

TavsiyeNo: 114465

Yaklaşık 8-9 ay önce bir psikolog ile görüşmeye karar verdikten sonra, beni anlayabileceğini düşündüğüm bir psikolog seçmek için ciddi anlamda araştırma yapıp bunun için mesai harcadığımı söyleyebilirim. Sinem Hanım’ın eğitimi, bu sitedeki yorumlar, daha fazla kişiye ulaşabilme adına yaptığı paylaşımları, ve de somut veri ile açıklayamayacağım kendime yakın bulma hissi ile hayatımda ilk defa bir psikologdan, Sinem Hanım’dan randevu aldım ve 7 aydır Sinem Hanım’ın danışanıyım. Bu süreçte, seansa gitmeyi düzenli bir görev gibi yürütemememe rağmen; içinde bulunduğum karışıklık karmaşıklık sıkışıklık hissi Sinem Hanım sayesinde kolayca çözüldü. Önce içinde bulunduğum sıkışıklık hissi çözüldü, akabinde de esasen apaçık önümde duran çözümleri görmeyi reddetmemeye başladım. Başka bir deyişle; Sinem Hanım’ın soruları hep reddettiğim basit çözümleri görmemi sağladı. Sinem Hanım’ın mesleğinde çok başarılı bir psikolog olduğuna eminim ve bir gün kendinizi hayattaki kararlarınız arasında sıkışmış hissederseniz kendisi ile görüşmenizi tavsiye ederim. Varlığı, ilgisi ve teker teker sayamayacağım her şey için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Organik

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

1.Mart.2020

TavsiyeNo: 113938

Kendi sorunlarımı kendim çözebileceğine inanan,kendimi güçlü zanneden bir karakterdim. Ancak belli bir noktadan sonra bir uzmana danışmaya karar verdim. Önce başka bir psikoloğa başladım fakat seanslarda bir gariplik olduğunu sezdikten sonra psikolog arkadaşlarıma danıştım. Psikologumu acilen değiştirmem gerektiği tavsiye edilince tamamen şans eseri Sinem Hanıma rast geldim ve müthiş memnun kaldım. Kendisi asla fayda çıkar ve para gözetmeksizin elinden geldigince yardım etti. Çoğu arkadaşımda duyuyorum; psikologlar kendilerne bağlar ve paranızı ondan da değerlisi zamanınızı sömürür bu böyle yıllar boyu devam eder.Sinem Hanım belli bir seanstan sonra “artık daha fazla desteğe ihtiyacınız kalmadı” tarzi bir cumle kurunca inanamadım.Bu yazi, Sinem Hanıma Suanki eskisinden daha saglikli oldugunu dusundugum psikolojik durumum icinhem tesekkur hem de sizlere tavsiye niteligindedir. Selamlar

3 Beğeni

A.O.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

13.Kasım.2019

TavsiyeNo: 112269

Sorunlarını kendi kendine çözebileceğine inanan ama bunu başaramayan biri olarak, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, Sinem Hanım’a gittim. O dönem yaşadığım yoğun panik atakları, Sinem Hanım’ın yönlendirmeleri sayesinde yönetmeyi öğrendim ve hala kendisiyle seanslarıma devam ediyorum. İşini olması gerektiği gibi profesyonelce yapan, sıcakkanlı, içten ve samimi, sanki arkadaşınızmış gibi önceki seanslarda anlattığınız şeyleri hatırlayan(bu benim için önemliydi çünkü önceden gittiğim danışmanlara tekrar tekrar bazı şeyleri anlatmak zorunda kalıyordum), size değer veren, doğru ve etkin bir biçimde yönlendiren bir uzman kendisi. Benimle aynı sorunu yaşayan herkese kesinlikle öneririm.

3 Beğeni

Mustafa

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

16.Eylül.2019

TavsiyeNo: 111409

Sadece ilaçla Panik bozukluk tedavisi gördüğüm sıralarda, bilissel davranış terapisi aldigim ve cok memnun kaldığım Sinem Hanım’ı Panik Bozukluk ve Yaygın Anksiyete bozukluğu hastalıklarıyla cebellesen tüm hastalara tavsiye ediyorum. Bu konularda profesyonel destek alınmadığında hastalik süreci gereksiz yere uzatılmış oluyor. Benim tedavi sürecim de tespit ettiğimiz davranış bozukluğu, hastalık sürecini minimuma indirmemize vesile oldu. Tum bu hastaliklarla ugrasanlara acil sifalar diliyorum.

3 Beğeni

Ö.E

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

19.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109372

Sinem Hanım’ı İnternet araştırmalarım sonucu bulmuştum. Hayatımda bazı şeyleri tek başıma aşamayacağımı fark ettiğimde destek almam gerektiğine karar verdim. İlk görüşmede ne konuşacağım, nasıl olacak düşünceleri yüzünden gergindim yardım almak konusunda ön yargılarım vardı . Fakat Sinem Hanım ile görüşmeye başladığımda aşırı rahatladım ve ön yargılarımın yersiz olduğuna karar verdim. Sinem Hanım meslek erbabı olmasının yanı sıra güler yüzlü ve yardımsever tavırlarıyla kendinize bir başkasının gözünden bakmanızı sağlıyor.Yüksek analiz becerisiyle sizi kesinlikle doğru yönlendiriyor. Eğer kendinizi çıkmazda hissediyorsanız profesyonel bir destek almanız gerektiğini düşünüyorsunuz tereddüt etmeden Sinem Hanım ile görüşebilirsiniz.

6 Beğeni

N.G.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

19.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109371

Merhaba, yaşadığım depresyon sürecini atlatmak için yardım ararken ulaştım kendisine. Açıkçası yaşadığım sürecin iyileşebilir bir durum olduğunu ve sorunlarımın hepsinin farkında olduğumu düşünüyordum. Ancak kendisiyle seanslara başladıktan sonra hiç de böyle olmadığını gördüm. İçinizde bastırdığınız noktaların ortaya çıkmasını ve bunlarla yüzleşmenizi o kadar güzel sağlıyor ki Sinem Hanım,seanstan çıktıktan sonra adeta sırtınızdaki yüklerden kurtulmuş hissediyorsunuz. Gerçekten alanında uzman ve yetenekli bir psikolog. Gayet içiniz rahat bir şekilde kendisinden yardım alabilirsiniz. Biz seanslarımıza devam ediyoruz ve sorunlarımı aşmamda bana çok yardımcı oluyor. Sonuçların da gayet güzel olacağına olan inancım tam. Sinem Hanımla tanıştığınız zaman, ondan profesyonel bir yardım hizmeti alacağınıza hiç şüpheniz olmasın.

2 Beğeni

Gamze M

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

16.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109330

Sinem hanım ı internetten araştırmalarım sonucu buldum. Eğitimi ve birikimi, danışanlarının yorumları karar vermemde etkili oldu. Çift terapisinde kısa sürede oldukça hızlı sonuç aldık. Kendisi çok anlayışlı sevecen aynı zamanda da profesyonel. Sorunlarımız çözümlenmiş gibi görünüyor. Kendisini arada görmeye devam edeceğiz ama çok mutluyuz. Bundan sonraki görüşmelerinizin sızlanmaktan çok sohbet niteliğinde geçeceğine inanıyorum. Kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum. Aldığımız yol paha biçilemez. ilişkinizde bir çıkmazda gibi hissediyorsanız görüşmeyi ve yardım almayı ertelemeyin. Bize kattıklarından dolayı kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.

3 Beğeni

İpek K.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

16.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109322

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu buldum Sinem Hanım’ı. Aldığı eğitimler ve akademik geçmişini göz önünde bulundurarak gereken yetkinliğe sahip olduğuna ikna olduktan sonra, ilk defa görüşmek üzere randevu aldım. İlk seansımızdan kendisinin samimi ve içten olduğu izlenimini edindim ve memnun kaldım. İlk defa danışmanlık alacak olduğumdan sürecin nasıl işleyeceği konusunda şüphelerim vardı, ilk seanstan itibaren gerekli yöne odaklanabilmek amacıyla uyguladığı test ve çalışmalar ile etkin bir terapi süreci içine girdik. Destekleyici ve güven verici yaklaşımı ile iç rahatlığıyla tercih edilebilecek başarılı bir uzman kendisi.

3 Beğeni

B.Tug

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

16.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109319

Uzman Psikolog Sinem Gökce ile yollarımız yaklaşık 4 ay önce kesişti. Kendisine internet sayfalarını araştırırken rastladım. Bir psikolog ararken benim için öncelikli kriterler; iyi yorumlar alması ve okul – kariyer yaşamında önemli başarılar yakalamasiydi. Bu sebeple de açıkçası cv’sini incelediğimde psikoloğuma karar verdigimi düşünmüştüm. Bu noktada gerçekten de doğru yaklaşımları ile iyi karar verdigimi ve olmam gereken yerde olduğumu düşündüm. Sinem Hanım ile çözmemiz gereken birkaç sorunu çözüp tamamlasam dahi, imkan oldukça kendisini ziyaret etmek isterim. Büyük sehir yaşamlarında imkânı olan her bireyin bu konuda destek görmesinin faydalı olabileceğini düşünüyorum. Sinem Hanim’i herkese tavsiye ederim.

3 Beğeni

M.K.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

15.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109311

Yaklaşık 7 ay önce sürekli ağlamamla başladı depresyon hikayem. Anlam veremediğim şeyler oluyordu. Ağlama krizleri, korkular… Hayatım kabusa dönmüştü. Sürekli ağlıyor, kimseyle görüşmüyor, dışarıya çıkamıyordum. Sinem Hanım’ı bu siteden araştırıp buldum. Kendisiyle ilk görüşmemde iyilesebilecegime dair hiç umudum yoktu. Hayatım böyle devam edecek diye düşünüyordum. Sinem Hanım sayesinde artık ağlamıyorum, arkadaşlarımla, ailemle vakit geçiriyorum, normal hayatıma geri döndüm. Iyi ki tanımışım kendisini. Yardımlarınız için teşekkür ederim. (Mesajın devamı 16.9.2020’de eklenmiştir:) Terapiye başladığımda ne durumdaydım, terapiyle geldiğim son durum nedir yazmak istedim. (15 Nisan 2019 tarihli yoruma bakabilirsiniz) Çünkü insanın ne kadar çaresiz hissettiğini çok iyi bilirim. Belki panik atak ve depresyonla baş etmeye çalışanlara umut olur. Sinem Hanım’a ilk gittiğimde bu duruma gelebileceğime dair umudum yoktu.33 yaşındayım bu sene sınavlara hazırlanıp üniversiteyi kazandım, hiç spor yapmayan ben artık elimden geldiğince spor yapıyorum, her konuda başkalarının onayını beklerdim artık sorunlarımla kendim baş edebiliyorum, koronaya yakalandım ama karantina günlerini panik atak yaşamadan depresyona girmeden geçirdim. Bunları çok depresif günler geçirmiş biri olarak yazıyorum. Sinem Hanım’ı kesinlikle tavsiye ediyorum.

2 Beğeni

S.K

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

8.Aralık.2018

TavsiyeNo: 107151

Sinem hanım’a 1 yıla yakın zamandır kızımın sıkıntıları için gidiyoruz. Onunla tanışmamızı bir şans olarak görüyorum. Öncelikle pozitif bir enerjiye sahip ve bu enerjiyi de size fazlasıyla geçiriyor. Onunla olan sohbetlerimizden çok keyif alıyorum, sohbetlerimiz bana da bir nevi terapi oluyor. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe doğru adreste olduğumuzu biliyorum. Sinem hanımı iyi ki tanımışız. Kızımın sıkıntılarına çare olduğu için kendisine ailemiz adına çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Oyku

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

8.Aralık.2018

TavsiyeNo: 107149

Uzun zamandır psikolojik destek almak istiyordum ve güvenebileceğim, bana faydası olabileceğini düşündüğüm birini bulamamıştım. Sinem Hanım’ı internetten araştırarak buldum ve ilk görüşmemizde çok ısındım. Güven veren ve sizin de güveninizi artıran bir psikolog. Uyguladığı bazı alıştırmalar ile farkındalığınızı yükselterek olaylara başka pencereden bakmanızı sağlıyor. Özellikle profesyonellik benim için çok önemli bir kıstastı. Kendisi son derece profesyonel ve sizin bu çerçeve içinde son derece rahat hissetmenizi sağlayan bir kişi. Seanslar son derece samimi, enerjisi yüksek gerçekleşiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

2 Beğeni

Cevriye H

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

15.Ekim.2018

TavsiyeNo: 106083

Yaşadığım bazı problemlerin üstesinden gelmek için internette psikolog arayışındayken bu sayfayı buldum ve Sinem Hanım hakkındaki yorumları okuyarak kendisini aradım ve randevu aldım. Üstesinden gelemediğim korkular ve kaygılar, sürekli gördüğüm rüyalar ve eşimle yaşadığımız problemler üzerine Sinem Hanım çalışmalar yaptık. Bu sayede problemlerimin üstesinden geldim. Kendimi daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Sinem Hanım’a teşekkür ediyorum ilgi alakası için, herkese de tavsiye ederim.

2 Beğeni

İlker Y.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

18.Nisan.2018

TavsiyeNo: 103364

Sinem Hanımın ismini ilk kez bu sitedeki tavsiyeleri okuyarak duydum. Bir süredir yaşadığım depresif sıkıntılarım vardı. Kendisi ile ilk terapimizi yaptığımızda, yaşadığım sıkıntıları anlamak ve kişiliğime dair doneler elde etmek amacıyla sohbet ederken benim de sıkıntılarımın nedenlerini anlamamı kolaylaştıracak daha önce aklıma gelmemiş çeşitli sorular sordu. Kendimi tanımamı sağlayacak çok önemli ipuçları sundu bana. Güler yüzlü, danışanlarına arkadaşça yaklaşan, onları yargılamayan, size yol gösteren ve bunları yaparken de sizinle olan iletişimi çok güçlü olan bir uzman kendisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız.

4 Beğeni

V.Çakır

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

3.Nisan.2018

TavsiyeNo: 103086

Çift terapisi almaya karar verdiğimizde internet üzerinde araştırmaya başladık. Eğitim durumu, uyguladığı IMAGO tekniği ve bu sayfadaki yorumlar Sinem Hanıma yönelmemize sebep oldu. Tüm bunlar iyi olabileceğine dair sadece öngörülerdi, görüşmelerimiz sonucunda bu tercihin en büyük şansımız olduğunu düşünüyorum. Samimiyeti, yönlendirmeleri ile terapilerin sonuç vermeye başladığını görmem çok kısa sürede gerçekleşti. Süreç devam ederken ilişkideki benin iyileşmesini, ilişkiyi iyileştirmesini ve bunun hayatımın genelindeki etkilerini açıkça fark edebiliyorum. İçtenlikle tavsiye ederim.

3 Beğeni

Özgüm

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

2.Nisan.2018

TavsiyeNo: 103066

Selam:ben bir anneyim,evinde huzur vermesi gerektiğine inanan insan.Bu huzuru rol yaparak çocuklarıma hissettirmeden vermeye çalışıyordum.Ağlama krizlerimi saklıyordum…Psikolojik desteğe ihtiyacım olduğunu anladım.İnternet ten araştırmalarımda Sinem hanıma ulaştım.Telefon da randevulaşırken sohbetimizden pozitif enerji aldığım için ilk seansa gittim.Sıcak bir ortam ile karşılandım..Eski bir dostum ile buluşup sohbet ediyormuşum gibi hissettim.. Sinem hanımın yaklaşımı bir doktor _hasta ilişkisinden öte uzman arkadaş ilişkisi gibi.Aile içi psikolojik sıkıntılarımı arkadaşım ile dertleşir gibi sohbet ederek,eleştirmeden dinleyerek tavsiyelerde bulunup formüller sunarak sıkıntılarımdan kurtulmamı sağladı.Sayesinde daha önceden doğru bildiğim düşüncelerimin,davranışlarımın yanlış olduğunu anladım.Seanslarımız sıkıntı yaratmayan huzurlu bir ortamda yapıldı. Sinem hanımı tavsiye ediyorum çünkü;konuşmaları güven veriyor, çünkü;rahatlık veriyor, çünkü;sohbeti sizi ihtiyacınız olan dertlerinize,sıkıntılarınıza yardımcı olan dostunuz gibi hissettiriyor..Beni eski huzurlu günlerime kavuşturduğunuz için teşekkürler. Sevgiler..

5 Beğeni

Serap

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

26.Mart.2018

TavsiyeNo: 102878

Sinem Hanım’ı tesadüfen internetten psikolog araştırırken buldum. ilk önce eğitim durumu ilgimi çekti. gayet donanımlı, profesyonel olduğunu düşündüm ve başka birine bakma gereği bile duymadan hemen onu aradım. telefona kendisi çıktı ve samimi bir sohbetin ardından hemen ertesi gün için randevu almak istedim. hiç kırmadan, oyalamadan randevumu aldım. ilk kez bir psikologla görüşeceğim için biraz gergin gittim ama kendisi inanılmaz sıcakkanlı ve samimi bir insan olduğu için görüşmenin ilk dakikalarında bütün gerginliğim gitti. ben asla yaşadıklarımı 3.bir kişiye anlatamam, beni tanımayan birine anlatamam derken, ilgiyle dinleyişi ve herşeye hem uzman gibi hem arkadaş gibi yaklaşımı benim dilimi çözdü. ofisini de gayet sıcak ve rahatlatıcı buldum, her detay çok zarifçe düşünülmüş. bekleme odasındaki fondaki müzik bile harika bir detay bence. ikilemde kaldığım bir özel yaşam sorunumla ilgili görüştüm kendisiyle ve bana çok yardımcı oldu. kesinlikle tavsiye edebileceğim tek uzmandır kendisi.

2 Beğeni

V…

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

26.Mart.2018

TavsiyeNo: 102874

Sinem Hanım’a internet üzerinden çok sayıda yaşadığım yere yakın uzmanlar taradıktan sonra en iyi tercih olacağını düşünerek ulaştım. Bu kararımda aldığı eğitimlerin kalitesi ve yeterli tecrübesi etkili oldu. Beklediğim gibi son derece zeki, bilimsel yöntemlere bağlı, danışanını anlamaya yönelik ödevleri ve testleri araç olarak kullanan gerçek bir profesyonel. Bunun yanında oldukça güleryüzlü, sakin ve ilgili birisi. Terapi odası olması gerektiği gibi ve eğer biraz erken giderseniz bekleme odasında size klasik müzik eşlik ediyor. Daha önce psikiyatri kliniklerinde depresyon, kaygı bozukluğu, dikkat eksikliği ve bipolar bozukluk tedavisi görmüş ve ilaçların tek başına yetersiz geldiğine kanaat getirmiş birisi olarak tüm rahatsızlıklarımın sebeplerini teker teker ortaya çıkarmamda etkili bir destekçi. Eğer terapi ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.

3 Beğeni

S.C.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Mart.2018

TavsiyeNo: 102833

Sinem Hanım’a internet üzerinden ulaştım. Gündelik rutinlerimi gerçekleştirmekte sorunlar yaşıyor ve hayata karşı umutsuz hissediyordum.Çoğu zaman yüksek olan yaşam enerjim kaybolmuştu ve ölü gibi hissediyordum.Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz seanslar süresince destekleyici, rahatlatıcı tutumu,tespitlerinin doğruluğu , mesleki yeterliliği kısa sürede iyi hissetmemi sağladı. İçinden çıkamayacağımı düşündüğüm sıkıntılarımı sayesinde kısa sürede atlattım. Kendisine danışan olmak isteyen herkese yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

4 Beğeni

Arzu S

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Mart.2018

TavsiyeNo: 102830

Selamlar, Sinem Hanımı internetten, tamamen rastlantı eseri, evime yakın olduğu için tercih etmiştim. İlk seansa kuşku içinde gittim. 2. Seansa ve sonrasına da, koşarak, doğrusu.. O kadar iyi geldi ki, tarifi mümkün değil. Hayatım kademe, kademe yoluna giriyor. Soyut olarak, havada bir konu gibi düşündüğüm, psikoloji tamamen hayatımdaki eksik taşları yerine oturtuyor.. Sinem Hanım, son derece mütevazi yapıda bir profesyonel. Herşeyi, son derece, rahat konuşabiliyorsunuz. Ofisi, tertemiz ve çok rahatlatıcı. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle…

4 Beğeni

Zeynep

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Mart.2018

TavsiyeNo: 102827

Sinem hanımla, temelde yakın zamanda yaşamış olduğum bir ayrılıktan sonra ayrılık terapisi almak üzere bir araya geldim ama zamanla yetişkin terapisi de almaya başladım. Rahatsız olduğum bazı davranışlarımı düzeltmek ve toplumda daha kabul edilebilir hale gelmek için sıkıntılarımdan bahsettim. Sağ olsun, ruh değişimlerim konusunda beni seans boyunca titizlikle dinleyerek, vaktimizi verimli kullanmamızı sağladı. Kendini danışanına göre geliştirmeyi/şekillendirmeyi çok sevdiğini biliyorum. Bu benim için önemli bir detay. Konulara uzaktan bakmak yerine benim gibi düşünmeye çalışıyor ve o an nasıl hissettiğimi sorgulaması ya da ters köşe sorular sormasından dolayı başarılı buluyorum. Kendi seanslarımı aldığım odadan memnunum. Direkt yüz yüze olmak hoşuma gider. Ve değiştirmek beni strese sokabilir. Sizi sıkmadan sadece dinleyen, arkadaşınız gibi davranan fakat eğitimli biri var karşısınızda. Bu çok önemli bir şey bu nedenle bilhassa daha pasif karakterlerin Sinem hanım’ın güleryüzünden motive olacağını düşünüyorum.

▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.

2 Beğeni