Psikolog Kağan Ay – Yorumları

blankKağan Ay Kimdir ?

Psikolog Kağan Ay, Karşıyaka, Bergama ve Gaziemir de Ege Pozitif Psikoloji de çalışan bir psikologdur. Yaşar üniversitesi psikoloji eğitimini tamamlamıştır.

Aldığı özel eğitimler;

   

Kağan Ay için yapılan yorumlar

o…..

2 Nisan 2020 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli… Kagan Bey e iliski problemlerimiz dolayisiyla danıştık. Eşimle uzun yıllardır süregelen sorunlarımız için destek aldık. Birbirimizi anlama ve iletisim konularında ozellikle cok buyuk katkı sağladı uzmanımız. Şuan bile yazmak istemedigim kelime bosanma gibi seyler artık dilimize dolanmıştı. Bizi kendimize getirdi ve bu atmosferi dağıttı Kagan Bey. Zaten ayrilmayi istemiyorduk seviyorduk ama birbirimizi idare edemiyorduk sorun buydu. Seanslarımız bitti fakat ara ara danışmayı düşünüyoruz. Evlilik ile ilgili problem yasayanlara onerebilecegim isinde iyi bir uzman.
M

me…a

19 Mart 2020 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Dikk… Kağan hocamla anne babam vesilesiyle tanıştım. Sınav dönemindeyim ve kaygılarım ertelemelerim iyice artmisti. Destek almayı ben istedim hatta. Küçüklükten beri ilaç kullanıyorum. Buna ek olarak ailem psikolojik destek almamın yararlı olacağını söyledi araştırdık Kağan abimi bulduk. Abi diyorum çünkü kendisi ne sorunum varsa paylaştı sıcak davrandı yönlendirdi beni. Bu aralar da sınav yaklaştıkça streslendim telefonla konuştuk o bile çokk rahatlattı. Bir rehbere ihtiyacım olduğunu hissediyordum rehberim oldu. Cok seviyorum teşekkür ediyorum
F

fa…g

14 Şubat 2020 Konum: Kağan AY Danışmanlık İstanbul (Onli… 3 seanstır gidiyorum psikologuma gayet memnunum sıkıntılarımın büyük bir bölümünü hallettik. EMDR uyguladı ilk gittigim güne göre çok fark var devam da edecegiz bırakmayalım dedim cünkü kendimi iyi hissediyorum yalnız degilim teşekkür ediyorum beni anladığı için. Yakın bir arkadaşımın başına da bir problem gelmişti atlattı fakat eskisi gibi değil o yüzden ona da önereceğim. Kaygılarımın kabuslarımın azalması beni çok ama çokl rahatlattı. Ne kadar teşekkür etsem az tek kötü taraf Kagan hocamın İzmirde olması İstanbula ara ara gelmesi. Geleceği zaman heyecanla seviniyorum. Bir dahaki seansı bekliyorum azimle. Daha iyiyim daha güvende hissediyorum sayenizde. Psk. Kağan Ay Çok mutlu oldum yazdıklarınızı okuyunca. Görüşmek üzere
blank
 
S

s….z

12 Şubat 2020 Konum: Kağan AY Danışmanlık İstanbul (Onli… Dikkat eksikligi ve hiperaktivitemiz var 5.5 yaştan beri. Ne yapalım nasıl yaklaşalım bilemez oldugumuz anda basvurduk. Şuan ilkokul 3 teyiz. 3.5 haftadır gidiyoruz evdeki düzenden öğretmene bildirimine kadar bilgilendirdi bizi. Doktorumuzdan daha fazla bilgilendirme ve destek gördük. İhtiyacımız olan da buydu diyebilirim çünkü bilirsek ona göre davranırız diye düşünüyorduk eşimle ve doğru kişide olduğumuzu anladık. Takibi, ilgisinden memnunuz. Durumu merak etti, bilgi istedi nasıl gidiyor neler yapıyoruz diye. Memnunuz kısaca Psk. Kağan Ay Sağlıcakla!
blank
 
S

sa…n

11 Şubat 2020 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli… 2 senedir inişli çıkışlı depresif ruh halim oluyor anlamsızlık, kargaşa, sabah niye uyanıyorum ne için uyanıyorum bilmiyorum ilaçlar iyi hissettiriyor ama anlamlandıramadığım şeyler. Uzmanım bunlara çok iyi geldi beni tabiri caizse silkeledi. İlişkilerim bu duruma etki ediyor biliyordum zaten ben de ama nerde hata yapıyordum neden düzgün bir rutin hayat yaşayamıyordum bunları gösterdi bana. Değişimi isteyen çaba göstermek isteyen kim varsa uzman yardımı arayışında, öneririm. Bana iyi geldi, hiçbir şekilde sizi bırakmıyor ilgileniyor. Psk. Kağan Ay Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.
blank
 
F

fe…n

10 Şubat 2020 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli… Öncelikle kendisine minnettar oldugumu söylemek isterim. Nişanlımla son zamanlarda aşırıya kaçan tartışmalarımız oluyordu. Yardım almak istedik. Bize yeni yollar, anlayışlar kazandırdı. Danışmasak nasıl aşardık bilmiyorum iyi hissediyorum tahammülüm değişti ayrılır mıyız kaygım artmıştı kavgalar azaldıkça kaygım da azaldı. İhtiyaç duyduğumda tekrar danışacağım biri. Psk. Kağan Ay Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.
blank
 
G

g….a

7 Şubat 2020 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Dikk… Dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunum nedeniyle ailemin yonlendirmesiyle başvurdum. Sınava hazirlik surecindeyim. Okudugumu anlamıyorum, unutuyorum kolayca. Ders çalışmak çok istiyorum fakat sıkılıyorum belli bi sürenin üstünde çalışamıyorum. Bunlar için ne yapabilirim diye gittim psikologuma sağolsun ne var ne yok ne yapmam gerek herşeyi paylaştı. Verdiği teknikleri uyguluyorum. 3 hafta da olsa değişiklik hissediyorum, motivasyonum daha yüksek. Sınav sürecinde görüşmeye devam edeceğiz bana iyi geliyor anne ve babamın da bana tutumları değişti herşey çok iyi. Tavsiye ediyorum uzmanımı Psk. Kağan Ay Görüşmek üzere, devam çalışmalara 🙂
blank
 
H

ha…ç

3 Şubat 2020 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Evlil… Eşimle iletisim problemlerimiz aşırı bize zarar veriyordu bunun için psikolojik destek almak istedik bu yüzden danıştık. Aramizdaki bazi seyleri rahat anlatamam kaygım vardı fakat ilk gorusmede samimi içten yaklaştı ilerleyen seanslarda kendimi cok rahat hissettim. Eşim de memnun. Verilen onerileri teknikleri harfiyen uyguluyoruz. Eşimle severek evlendik iyi olmak icin ne gerekiyorsa yapacağız. Uzmanımıza yanimizda oldugu icin bizi yönlendirdiği için tesekkur ediyoruz.
M

m…..

25 Ocak 2020 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli… Anksiyete tedavisi için yıllardır destek alıyordum. İlacı kullanıyorum psikolojik destek de almıştım gerek devlet gerek özel sektörden. Son bir senedir yaşam kalitem düştü bazı durumlar zorluyor beni bu yüzden ulaştım Kağan hocama. İlgisi, anlayışlı olmasının yanında geçmiş tedavi süreçlerimi detaylı dinleyip üstüne konuştuk. Kendi yaklaşımıyla beni o kadar rahatlattı ki sadece anlatıp rahatlamak değil Birsen’ler yapmak, bunu yapabilmeye mukabil olma duygusu çok güzel. Daha iyi olduğumu hissediyorum. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
N

n….k

20 Ocak 2020 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Evlil… Çift terapisi için başvurmuştuk. Eşimle aramızda iletişim problemleri var profesyonel destek alalım istedik. Hocamız birçok şeye değindi ve tekrarladığımız sorunların kaynağını gösterdi. Gitmeden önce eşimin taraf tutar mı objektif biri mi kaygıları vardı fakat başladıktan sonra çok rahatladı. Günlük hayatımıza öğrendiğiniz, farkına vardığımız şeyleri uygulamaya başladık. Tavsiye ediyorum psikologumuzu  
Call Now ButtonScroll Up