Gökçe Sümekçi Kimdir?

Psikolog Gökçe Sümekçi Kimdir? Ege Pozitif Psikoloji merkezi İzmir Karşıyaka ve Gaziemir şubelerinde;

yetişkin, cinsel terapi ve aile terapisi yapan bir psikoloğudur. Çocuk ergen psikoloğu arıyorsanız diğer uzmanlarımızı inceleyebilirsiniz.

2012 yılında Yakın Doğu Üniversitesi psikoloji eğitimini tamamladıktan sonra sadece yetişkin, aile ve cinsel terapi üzerine uzmanlaşmaya özen göstermiştir.

Yetişkin psikoterapi sorunları;

kaygı, panik atak, depresyon, kararsızlık, sosyal fobiler (köpek, asansör, yükseklik vb.) sosyal anksiyete bozukluğu vb.

Aile ve Çift sorunları;

Aile içi iletişimsizlik, kumar bağımlılığı, aldatılma, aldatma, cinsel sorunlar )erken boşalma, sertleşme, isteksizlikler vb.)

Özel Olarak aldığı eğitimler:

  • Emdr terapisi eğitimi
  • Cinsel terapi eğitimi
  • Aile danışmanlığı eğitimi
  • Bilişsel davranışçı terapi
  • Psikoterapi eğitimi
  • Dinamik psikoterapi eğitimi
  • Yas terapisi eğitimi almıştır.

Psikolog

Gökçe Sümekçi

Emdr & Aile Terapisti

Gökçe Sümekçi hakkında için yapılan danışan yorumları;

 (Danışan)
IP: 176.43.201.ZBY

09-10-2019
TavsiyeNo: 111779
Gökçe hanımla iletişimiz eskiye dayanır eski hastalarından sayılırım kendıne güvenı işin uzamanı oldugu ilk dakıkadan davranıslarıyla sıze söyler. Çalışma ortamı huzurlu ve sakindir sızı rahat etmenizi sağlayacak herseğ vardır. Kendini geliştirmeyi seven ve işini prıfesyonel yapan güçlğ bir kadındır. Cinselik terapısı vermesı çok önemli ülkemizde cinselik olarak yanlış ve eksık bılınen bır olguyu profesyenel bakıs acısı getırmesı ve anlatması uygulanması kadın erkek ilişkisi bakımından kişisel ilişki bakımından ve ülkenın cinselik anlayışı bakımından çok önemli bir iş yapıyor.
     2 Beğeni

 M.T. (Danışan)
IP: 5.47.110.ZZB

09-10-2019
TavsiyeNo: 111776
Merhaba. Psk. Gökçe Sümekçi’nin 1 yıldır danışanıyım. Bir arkadaşım tavsiyesi üzerine seanslara başladık. Partnerimle cinsel isteksizliğim yüzünden problemler yaşıyorduk. Bu durum günlük hayatımıza da yansıyor, ilişkimizi olumsuz etkiliyordu. Öncelikle bir jinekolog desteği aldım. Doktorum belli aşamalardan sonra psikolojik bir durum olduğunu psikiyatr yardımı almam gerektiğini söyledi ve Gökçe hanımla tanıştık. Düzenli seanslarla (benimle birlikte partnerim de seanslara gitmeye başladı.) cinsel hayatımızı düzene koyduk. Şu an farklı birçok konuda partnerimle destek almaya devam ediyoruz. Çok mutlu bir ilişkimiz var. Umarım yorumum faydalı olur ve siz de güzel sonuçlar alırsınız. Gökçe hanım gerçekten işini iyi bir şekilde yapıyor. Ne yapacağınızı söylemiyor, sizin fark etmenizi sağlıyor.
     2 Beğeni

 Erhan (Danışan)
IP: 88.230.231.ZYF

25-09-2019
TavsiyeNo: 111572
Özellikle, (burada belirtmek istemediğim) birkaç cinsel sorun ile ilgili yardımcı olmak konusunda gösterdiği sabır, tavsiye ve anlayışı ile mesleki konusunda bilgisi ve yaklaşımı karşısında hayranlığımı ifade etmek istiyorum. Güvenirliliğini de belirtmekte büyük fayda görüyorum çünkü biliyorsunuz ki en hassas konudur bu. Kendisine yardımı, yaklaşımındaki sabır ve tahammül, bilgilerini paylaşmak konusundaki fedakarlığı ve varlığı için teşekkürlerimi sunuyorum. İyi bir “terapi” için kesinlikle öneriyorum.
     3 Beğeni

 Rabia ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
IP: 176.54.247.CD

25-09-2019
TavsiyeNo: 111571
Gökçe hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Partnerimle uzun zamandır aşamadığımız problemlerimiz vardı. Kendisi güleryüzlülüğü ve içten konuşmaları ile önce kendimizi çok rahat hissetmemizi sağladı. Birbirimizi çok sevmemize rağmen bir türlü istediğimiz gibi bir birliktelik yaşayamıyor birbirimizi tatmin edemiyorduk. Tavsiyeleri ve önerileri ile şu an her şey çok daha güzel. Gerçekten dinlemeyi bilen sorunlara çözüm yolları üretebilen bizi yönlendirebilen ve çözüm bulabilen bir psikolog. Araştırmayı seven her konuda bilgisi olan güvenilir başarılı biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni

 B.Ç. (Danışan)
IP: 178.244.9.YLB

25-09-2019
TavsiyeNo: 111568
Kendisine arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. Bilmediğim, takıntı haline getirdiğim pek çok konu vardı. Mesleki açıdan gerçekten kendini geliştirmiş,araştırmalar yapan,başarılı,konu ne olursa olsun anlayabilen,dinleyip anlamasını bilen ve neticede cözüme ulaştırabilen birisidir. Ben çok cok memnun kaldım. Hayatim daha da güzellesti onun sayesinde. Kişilik olarak da arkadaş canlısi, neşeli, kıvamında mesafeli,cok tatlı birisi. Hizmet olarak gercekten cok memnun kaldim her seyiyle. Bence hep böyle devam etmeli,araştırmalarina ve bilgisine daha da bilgi katmalı ki arastırmayi seven birisi kendisi. Ben gerçekten Gökçe Hanimı herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni

 Zeynep (Danışan)
IP: 88.247.169.CZ

25-09-2019
TavsiyeNo: 111557
Gökçe hanımla yaklaşık iki aydır görüşüyoruz.daha önce üç tane psikologla görüşmelerim olmustu,maalesef durumumda ciddi bir ilerleme olmamıstı.Fakat Gökçe hanımla iki seansta bile duygu durumum çok degisti,cok bilgili ,kendini hep gelistiren,samimi birisi.hala seanslarimiz devam ediyor ve ben cok memnun bir sekilde devam ediyorum,problemlerimde cok azalma oldu.ne yapacağını bilemeyen,ruhi problemlerine çözüm arayan herkese tavsiye ediyorum.emegine sağlik.
     5 Beğeni

 Mehtap karadeniz (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 178.245.86.F

25-09-2019
TavsiyeNo: 111541
Merhaba, Kendisiyle henüz ilkokul sıralarında tanıştık ve bugünlere kadar sürdü arkadaşlığımız… o zamanlarda bile herkes için; ortak nokta bulucu, sakinliğiyle ara bulucu, dingin huzurlu ve samimi bir çocuktu.. Cem keçe beyefendiyle yaptığı çalışmaları yakindan takip ettim ve cinsellikle ilgili doğru bildiğim tüm yanlışları öğrendim.. Gökçe için 3 sifat kullanmam gerekirse; sabırlı, vicdanlı ve her daim öğrenmeye, kendini geliştirmeye yatkın, diyebilirim… Gökçe herzaman dost canlısı, anlaşamayacağı insan olmayan, her koşulda ve şartta bir çıkış yolu bulan ve gösterebilen, kendisi kadar, hayatina bir sebepten dokunan herkesi düşünen, sicak sevecen duygulu bir insandır gözümde… en güzeli de, annesi ve babasina harika bir evlat, ve yeğenine harika bir teyze o … Saygilarimla