Pedagog Çocuk Ergen Uzmanı Beril Özsoy Danışan Yorumları

Beril Özsoy hakkında yazılmış yorumları görüntülüyorsunuz…

Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
İzmir – Klinik Psikolog – Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-09-2019
 TavsiyeNo: 111596
Beril Hanım ile aynı merkezde çalışmaktayız. Beril Hanım oldukça pozitif, güler yüzlü, cana yakın, içten, çocuk ve ergenlerle iletişimi kuvvetli ve onlarla çalışmaktan çok keyif alan bir uzmandır. Kendini geliştirmek adına pek çok eğitim almış ve almaya devam etmekte olup kendisini geliştirme çabası olan bir meslektaşım. Beraber çalıştığımız süre boyunca mesleki becerilerini gözlemleyebildiğim ve alanında başarılı bulduğum için kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Simge Mortaş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.29.YLY

31-07-2019
 TavsiyeNo: 110875
Beril Hanım ile dostluğumuz uzun yıllardır devam etmektedir. Kendisini tanıdığım 10 yılı aşkın bu süre zarfında yıllardır çalışkanlığı ve pozitifliği ile çevresine samimi bir enerji yayar. Etrafındaki herkesi manevi olarak iyileştirmeye, onlara kendilerine ve çevrelerine yönelik daha olumlu bir bakış açısı kazandırmaya ve onların farkındalıklarını, kişisel gelişimlerini desteklemeye çalışır. Bu yüzden aslında tam da kendi kişiliğine ve becerilerine yakışır bir meslek olan psikolojik danışmanlığı tercih etmiştir ve bu alanda başarılı bir profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sizi pür dikkat dinler, bilgilerini akıllıca kullanır ve konu ne olursa olsun elinden gelen her şeyi sizi daha iyi anlamak için sarf eder; bu sebeple ona ve güler yüzlü danışmanlığına gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     Beğenin    

 Ilgım Boyacı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.2.157.YB

31-07-2019
 TavsiyeNo: 110871
Beril Hanım ile arkadaşlığımız çok eskiye dayanmaktadır. Birlikte eğitim gördüğümüz lise ve üniversite yılları süresince aklında her zaman psikolojik danışman olarak her yaştan insana yardımcı olabilmek vardı. Şimdi ise bütün o yıllar hayalini kurup emek emek işlediği mesleğiyle danışanlarına faydalı olmaya devam ediyor. Kendisi güler yüzlülüğü ve cana yakınlığıyla her zaman benim ve arkadaşlarımızın rahatlıkla konuşabildiği, sorunlarımızla başa çıkarken anlayışla elimizi tutan bir arkadaş olmuştur. Güzel ruhlu canım arkadaşımın işine duyduğu saygı, severek verdiği enerjisi ve özverisiyle işinde daima başarılı olacağına bütün yüreğimle inanıyorum.
     Beğenin    

Kağan AY Fotoğraf Psk.Kağan AY
İzmir – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-07-2019
 TavsiyeNo: 110676
Beril Hanım’la beraber süpervizyonda tanıştık. Aliağa ve İzmir’de çocuk ve ergen danışanlarını görmekte. İsmini birçok kez duymuştum fakat tanışma imkanımız da oldu. Güleryüzlü, anlamaya odaklı ve birikimini danışanlarına nasıl kanalize edeceğinin hesabında. Sürekli üstüne koyarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Çocuk ve ergen sahibi ebeveynlerin herhangi bir konuda kafa karışıklığı yaşaması sonucu rahatlıkla Beril Hanım’a danışıp bir sürece başlamaları yararlı olacaktır. Profesyonel dinamiği yanında sıcakkanlılığı ve çocuk – ergenlerle çalışan uzmanlarda bulunması hayati olan anlayış, empati ve kabul gibi donanımlara sahip olması büyük avantaj. İzmir’de olanlar için büyük şans.
     3 Beğeni    

Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
İstanbul – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-07-2019
 TavsiyeNo: 110660
Psikolojik Danışman Beril Özsoy ile tanışıklığımız, Klinik Psikolog Bayram Şimşek dostuma İzmir Aliağa’da benden tavsiye isteyen bir aileyi yonlendirebilecegim güvenilir bir psikoterapist önerisi için danistigimda gerçekleşti. Özel eğitim alanında da deneyimi olan uygulamaya, mesleki etik ilkelere kurallara uyan ve de mesleki açıdan danisanlarina faydalı olabilecek bir kişi olduğunu gozlemledim. Sıcak yaklaşımı ile danışanınin problemini aktarırken ona yapılandırılmış bir iyileşme süreci sunuyor. Yonlendirdigim aile çocuğu ile ilgili olan zor bir konuyu aşmış, Beril Hanım’dan faydalandiklarini benimle paylaşmışlardır. Kendisini mesleki açıdan rahatlıkla tavsiye edebilirim.
         
Call Now ButtonScroll Up