20 Eki 2019

Gaziemir Psikolog Evlilik Terapisti

Gaziemir psikolog evlilik terapisi için birer uzmanımız cumartesileri gelmektedir. Ege Pozitif Psikoloji İzmir de Ana Merkezi Karşıyaka olmakla beraber Alsancak, Gaziemir, Aliağa, Bergama da şubeleri vardır. 4 Pedagog Çocuk Ergen uzmanı ve 10 Yetişkin psikoterapisti &Evlilik terapisi uzmanı mevcuttur. İzmir de psikolog evlilik terapisti ararken dikkat etmeniz gereken en önemli husus alanında uzmanlaşmış bir psikolog seçmenizdir.

Hem çocukla hem ergenle hem yetişkin ile çalışan bir psikolog çok dağılmıştır ve uzmanlaşamamıştır. Bu nedenle tek konuda uzmanlaşmış bir psikolog secmeniz daha kaliteli bir yardım almanızı sağlar.

Gaziemir de psikolog arayanlar bazen psikolojik danışma merkezi bulmakta zorlanmaktalar ve daha çok izmir Alsancak ya da Karşıyaka ya gelmek zorunda kalmaktadır. Biz Ege Pozitif Psikoloji ailesi olarak Gaziemir e Karşıyaka’dan birer uzmanımız gelmekte ve Gaziemir e yakın bölgelere hizmet vermektedir. siz de panik atak, kaygı bozukluğu, stres, depresyon, aile içi iletişimsizlik, kavgalar, gelin kaynana sorunları eşinizi size sahip çıkmıyorsa, evliliğinizde değersizlik hissediyorsanız, eşinizle iletişimsizlik yaşıyorsanız, sizi anlamıyorsa, sizinle zaman geçirmiyorsa, cinsel hayatınızda sorunlar varsa yanınızdayız sorunlarınız çözmek için. Evlilik kurtarılabilir, tamir edilebilir bir kurumdur. Bireysel olarak kendinizi çıkmazda hissettiğinizde bireysel terapi ile çözüme kavuşmanız mümkün yardım almak için geç kalmayın.

EMDR terapisiyle ilgili ayrıntılı olarak incelemek ve yazımızı okumak için tıklayınız

Gaziemir Pedagog Çocuk Ergen Psikologu için uzmanlarımızı incelemek için tıklayınız.

WhatsApp Hattı İçin Tıklayın

Evlilikte Sık Karşılaşılan sorunlarla ilgili yazımızı okumak için TIKLAYINIZ

Çocuklarda Sık Karşılaşılan 9 Problem ile ilgili yazımız için TIKLAYINIZ

Sık Karşılaşılan Psikolojik Problemler için TIKLAYINIZ

Sık Ortaya Çıkan Cinsel Problemlerle İlgili Yazılarımız için TIKLAYINIZ

uzman K. Psikolog Bayram Şimşek’e yazılmış danışan yorumları için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_24459_bayram_simsek.htm

Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek danışan yorumları Doktortakvimi.com dan okumak ve online randevu almak için tıklayınız…

Yorum yapmak ister misiniz?

Call Now ButtonScroll Up